Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 8583 • Strona 851 z 859
  • 138 / 27 / 0
@serotoninowy ile będę cierpieć jak antyhis jakiegoś nie załatwię? bo już nie mogę xD

A i dzięki za przypomnienie gdzie był opisany kałowy incydent xD
Uwaga! Użytkownik MefedronowyKoneser nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4395 / 669 / 0
Nie wiem stary, nie znam się na tym, ja wbijam chuj w opio. Na początku swojej ćpuńskiej kariery usłyszałem wersy bonusa rpk "jaraj topy, nie tykaj helu, pierdol frajerów" i tego się trzymam. Nie zamierzam nigdy brać opio, spróbowałem kodeiny nie działa na mnie i na tym stop. Kiedyś mi tramadol dawali jak miałem złamaną nogę to wiem że było fajnie, więc po morfinie i helu musi być jeszcze lepiej, zbyt dobrze by było dobrze xd takie jest moje doświadczenie z opio i nie zamierzam go poszerzać :)
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 138 / 27 / 0
Każdy ma swoje zasady. Niektórzy się ich trzymają a niektórzy udają że trzymają.
Ps. Za bonusa masz karmę :)
Uwaga! Użytkownik MefedronowyKoneser nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1806 / 96 / 18
22 grudnia 2022serotoninowy pisze:
Jeśli chodzi o swędzenie to antyhistaminy prometazyna, hydroksyzyna itp. Jak nie masz to musisz przecierpieć jakoś xd
Czemu jak czasem na forum ktoś wspomni o swędzeniu to w rozmowie od razu pojawia się prometazyna, hydroksyzyna itp.
Po co sięgać po leki na receptę, które dodatkowo mają działanie uspokajające.
Przecież chcąc tylko zniwelować ewentualne wyrzuty histaminy można sięgnąć po cetyryzyne, loratadyne, feksofenadynę, lewocetyryzyne, jest tyle leków antyalergicznych bez recepty. Niekoniecznie trzeba od razu sięgać po trudniej dostępne i mocniejsze leki, chociaż wiadomo, że fajnie jak przy okazji prometazyna, czy hydro trochę podbije działanie. Ale to chyba jedyny sensowny argument żeby dla zabicia głupiego wyrzutu histaminy używać bardziej wartościowych i ciężej dostępnych (recepta) leków
22 grudnia 2022MefedronowyKoneser pisze:
Jak radzą sb ogólnie w tych sprawach ludzie w ciągach na opio? Środki na przeczyszczenie jedzą?
Bywa ciężko, czytałem opisy jak niektórzy palcami wygrzebywali XD. Ale na serio, to zdarza się że trzeba trochę na kiblu pocierpiec i stracić np. 25 minut na parciu w celu wydalenia klocka.

Aczkolwiek stymulanty bardzo pomagają. Mi zawsze stimy ryły żołądek powodując bóle brzucha i reakcję przypominająca biegunkę. Zdarzało się więc w ciągu na opio, że wciągałem fetę ignorując jej dzialanie rekreacyjne tylko i wyłącznie w celu pobudzenia układu wydalniczego i trawiennego do szybszej pracy. Wciągałem jej tyle aż w końcu organizm przyspieszył wystarczająco, a potem zbijałem jej działanie psychoaktywne %-D


A ten post o 9 kilogramowym gównie to klasyk w chuj %-D
"Czekałem na miłość, lecz ona nie przyszła.
Czekałem na wolność, lecz śmierć była szybsza."
  • 358 / 42 / 0
O to jest to, feta i lecisz na kibel.
"Jak udała się wizyta- recepta wypisana na sen i fobie?
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
  • 138 / 27 / 0
amfa zażyta w celu wydalenia kału na opio 🤔
+100 do skupienia podczas stania ...
Kurwa nigdy nie waliłem ciągów to mój pierwszy raz i chyba te wydalanie jest najgorsze zwłaszcza że mnie gastro bierze po morfinie...
Uwaga! Użytkownik MefedronowyKoneser nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4395 / 669 / 0
@Duce Wybacz, ale ja nie siedzę w opio więc tylko intuicyjnie odpowiedziałem na pytanie. Moja wiedza na temat opio jest tylko teoretyczna więc wspomniałem tylko o środkach które mogą mu pomóc.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 1806 / 96 / 18
@serotoninowy
Luz, przecież to nic złego. Tylko nie rozumiem co ma siedzenie w opio do używania antyhistamin.

Sory za reakcję, jeśli brzmiało to jakbym się oburzył. Zdziwiony byłem strasznie po prostu że wiedza o antyhistaminach nie jest dość powszechna i jest opcja albo siegania po leki na receptę albo męczenia się. Myślałem że leki antyhistaminowe są w powszechnej wiedzy i użyciu tak jak przeciwbólowe jakieś paracetamole ibuprofeny. Ale chyba po prostu to ja mam na to zaburzone spojrzenie, ponieważ miewałem kiedyś spore problemy z alergią i dla mnie alertec był czymś co miałem zawsze przy sobie i zażywałem, czasem codziennie i z pamięci mogę wymienić pewnie z 10 nazw leków jak Zyrtec, Alertec, Cetip et cetera
22 grudnia 2022MefedronowyKoneser pisze:
i chyba te wydalanie jest najgorsze
Najgorsze jest dojście do punktu w którym po ciągu okaże się że pojawiły się objawy odstawienne. Pierwsze razy są łagodne, ale w szczególności z mocnym opio uważaj. U mnie po 4 dniach z oxykodonem wystąpił leciuśienki pierwszy skręt .

Niemniej przyznam, że bywały momenty że dosłownie płakałem na sedesie, jeszcze jak się zdarzyło, że się zjarałem, lekko upiłem i w takim stanie czułem jak przesuwa mi się po kiszkach a mięśnie gładkie przepychają strawiona treść pokarmową. Łeh, nieprzyjemne uczucie.
Czasem po sraniu wręcz myślę jak się czują geje po stosunku, bo kał potrafi mi tak rozsadzić tyłek że wychodzi z krwią a ja potrzebuję minutki żeby pozwijac się z bólu
"Czekałem na miłość, lecz ona nie przyszła.
Czekałem na wolność, lecz śmierć była szybsza."
  • 11 / 1 / 0
Siema, czy to możliwe zeby po jednym wzięciu morfiny i to oralnie wzrosła strasznie tolerancja? Brałem normalnie codziennie 140mg oxy i było dobrze a w czwartek brałem mst 200 i chyba zjadłem z 3 tabsy. Od tamtego momentu dawka 140mg oxy jakby w ogóle nie działała, dziś wziąłem 180mg oxy i tez nic nie czuje, wcześniej myślałem ze to przez chorobę bo również od czwartku miałem grypę ale ona juz przechodzi. Dodam jeszcze, ze te 3 tabsy mst200 jakoś mocno mnie nie porobiły. O co może chodzić? Nie chce mi sie wierzyć ze jednorazowe wzięcie większej dawki by tak mnie załatwiło bo te mst nawet sie całkowicie nie wchłaniają bo maja ten wosk swoj
  • 4581 / 2102 / 1
NIE, Tolerancję buduje się tygodniami/miesiącami/latami.
ODPOWIEDZ
Posty: 8583 • Strona 851 z 859
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.