Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 699 • Strona 68 z 70
  • 1508 / 212 / 0
29 sierpnia 2019DexPL pisze:
Będąc w szpitalu rozmawiałem z lekarzem który jest w ministerialnym programie lekowym odnośnie narkomanii i lekomanii. Z tego co mi mówił, to od 2021 wszystkie opioidy na naszym rynku mają być obowiązkowo dostosowane do amerykańskiej procedury "antyćpunowej" - opis patrz strona wcześniej.
Z tego co mówi producenci się burzą, ale już są gotowe rozporządzenia i procedury prawne. Dostaną rok na przystosowanie.
Generalnie boją się tylko jednego. Że nasze apteczne morfiny i oxy zostaną zastąpione towarem ze wschodu. Bo wsza narkomani nagle nie wyparują. Wyobrażam sobie ile będzie zejść po irańskim oxy, czy indyjskiej morfinie.
Pamiętam, że już jakiś czas temu (w zeszłym roku, zdaje się) mówiłeś mi w jakiejś rozmowie o tych planach, by "przerobić" wszystkie opioidy na takie, które nie będą się nadawały do przerobienia do podawania iv. Zastanawia mnie, ile będzie nieudanych prób takiego przerabiania mimo wszystko, kto je będzie na [H] opisywał i na ile wiarygodne będą to opisy, a nie tylko debilne podpuszczanie innych. I trochę przeraża mnie perspektywa takiej ilości zgonów. Na szczęście mnie to nie dotyczy, bo nie trzeba mi dwa razy powtarzać, że to się nie nadaje do iv. Nie to nie. Ale nie powiem, że nie uronię łzy - i to pewnie nawet dosłownie! - z powodu takiego obrotu spraw, jeśli rzeczywiście do tego dojdzie.

Wydaje mi się też, że jeśli opioleki nie będą dawały się przerobić do iv-ki albo do palenia tego, a raczej waporyzowania, to dilerzy heroinowi będą przeżywać odrodzenie, bo lekomani-narkomani będą się do nich w kolejkach ustawiać.

Przy okazji dopisuję się do pytania, które zadał @guccilui.
"My addiction is based on my shame and sorrow"
"Uuuuh, yea-e-yeah!" ~ Robert Plant
Pisząc na hexankova@yahoo.com, masz pewność, że odczytam wiadomość/odpiszę.
  • 4581 / 2104 / 1
W stanach na skutek polityki nieprzerabiania leków do i.v. dilerzy zaczęli sprzedawać własne tabletki z analogami fenta np, czy innymi posiadanymi środkami przede wszystkim z chin co spowodowało epidemię zgonów. W Europie także ten schemat może się powtórzyć.

Co do irańskiego oxy. Kiedyś miałem opakowanie 80mg. Żeby się zrobić zjadłem 8 sztuk. Po czym po godzinie poszedłem spać. Najbardziej chujowy towar jaki jadłem. Nawet accordeon jest dużo lepszy.
  • 1508 / 212 / 0
No i pewnie niestety tak się stanie. Wielu tak bardzo chce dorównać (h)Amurice pod każdym względem, to zaczną dorównywać też pod względem ilości zgonów w kryzysie opioidowym, który szykuje się i w Europie. Brawo, kurwa...
"My addiction is based on my shame and sorrow"
"Uuuuh, yea-e-yeah!" ~ Robert Plant
Pisząc na hexankova@yahoo.com, masz pewność, że odczytam wiadomość/odpiszę.
  • 41 / 4 / 0
Hej nody / senność po majce to wynik przedawkiwania zaa-adużo, jak ci się wyrobi receptor bedziesz bardziej pobudzony mniej senny. Jak jest za słaby wjazd a mino wszystko mocny nod znaczyć może:
1. nie trafiasz w bat, część idzie poza kanał
2 Za duźo wody...
i tu jest problem bo majka słabo w wodzie się rozpuszcza i tezeba jej sporo dać.
3. Spróbuj moich nowych metod:
mam 3
1. Myjemy/Kruszymy tabsa na łyżkę, zalewamy centem wody albo taką ilościà by zalało sowicie cały proszek. Podgrzewamy nad palnikiem kuchenki gazowej - krôtko a mocno do wrzenia. Szybko cofnij i tłoczkiem zbij grudy w jedną masę a tę masę rozprasuj w tej wodzie, wrzuć filtr sciągnij, kolejny raz daj nieco mniej wody, zawiń naszą masę tłoczkiem w "rolkę" (zawijanie, prasowanie, wyciskanie - wymaga wprawy ale szybko się nauczysz.) Czym rózni się to od metody z zapalniczką a tym, że mocno a krôtko podgrzany Vendal zamienia się w coś jak guma Mamba :D jest plastyczny nie oddaje tego "kleju" ktôry niszczył efekty ekstrakcji, i łatwo tak daje się wręcz wyciskać (jeśli zaczyna znôw trzynać wodę wystarczy go delikatnie podgrzać. Całość wysyarczy powtórzyć trzy cztery razy, przefilteować finalnie i voila!

Można też przy użyciu narzędzi
Steri cup oraz
http://www.apothicom.org/sterifilt-gene ... tation.htm
Kiedyś to opiszę.

są też osoby ktore wycisjają pokruszone tabsy na zimno! można połączyć
Pierwsza przepłuczka na zimno komejne metodą z palnika masz wtedy pewność ze nie uszkadzasz morfiny gotowaniem za 1 razem a pozniej odzyskujesz oporniejszą resztę!

Enjoy

TripSwitch

09 czerwca 2019Ouahn pisze:
Taka sytuacja: Vendale retard 100mg z Niemiec. Nie miałem wielkiego wyboru bo kochanych turkusów nie ma albo bardziej pewne, że nikt dla mnie nie chce mieć a byłem już w niezłej dupie.
Więc wziąłem je mimo tego wszystkiego co o vendalach przeczytałem. Wszystkich wzmianek tutaj na hajpku jest niewiele ale wszystkie są zgodne - niepokojące.
Pierwszy strzał to na test - 50mg w zasadzie tylko lekko podgotowując, uprzednio i następnie intensywnie mieszając, zasysanie i następnie drugie "filtrowanie" czyszczące małą ilością wody łyżkę.
Wjazd jak ok. 40mg po mst (zapomniałem nadmienić - 30mg z mst to dla mnie dawka "normalna", by się pobawić pukałem 50 i sporadycznie do 70). Później euforia ale to raczej tylko z powodu wyjścia z rozkręcającego moje ciało skręta. Tyle że... pół godziny przeleżałem, godzinę ponoddowałem i zasnąłem. Było wcześnie, byłem wypoczęty. Pomyślałem - "super, może naprawdę mocniejsze niż mst, jak mnie zaopatrzyciel zapewniał, dlatego tak ścięło i jeszcze potrzyma"
Jednak NIE- wstałem po ok. 6 godz. z małymi pobudkami i czułem się względnie trzeźwy.

"Ok, szok, duża ilość po mozolnym schodzeniu i w końcu skręcie".
Dalej testując rzekomą "moc" przygotowywałem po 20 bo skoro silniejsze od mst, które działa na mnie od 30 to tyle będzie odpowiednikiem (muszę oszczędzać).
Przerobiłem wedle instrukcji @TripSwitch (jedyny punkt odniesienia) - dwie strzykawki, prócz zaciągnięcia po dwa razy zabawa z gorącą wodą i syfami - check.

Nieco słabszy wjazd (ale uwaga - NIECO - sposób faktycznie odzyskuje sporą część bo wjazd dorównywał prawie temu bezrefleksyjnemu, jednorazowemu na 50mg, więc w mojej opinii plusik dla TripSwitch'a). Tyle że działanie dokładnie to samo. Po drugim również po noddingu zasnąłem.
Dopiero gdy mocno się przed tym wzbraniałem (wjazdy nie były już takie euforyczne jak pierwszy czy porównując do mst - to po prostu rozluźnienie) to musiałem funkcjonować czasem przymykając ostro powieki (głównie prawą często).
Konkludując:
Nie wiem, czy to sposób przerabiania, czy różnica między siarczanem a chlorowodorkiem ale zupełnie inne jest to doświadczenie. Potrzebowałem tego żeby funkcjonować, siedząc w morfinie (już i tak najbardziej sennym opioidzie), a tu pojawiło się coś co jeszcze bardziej mnie spowalnia, większość myśli i potrzeb sprowadza finalnie do snu i powtarzania, że jestem zmęczony.
Może to kwestia przyzwyczajenia, przestawienia, zaledwie kilka takich dawek mam za sobą ale zaczynam się martwić.
Nie chcę musieć niczego dodawać (czyt. jechać przy okazji na vladzie), chcę jako takiej funkcjonalności i radości po strzale (serio, sprawa wjazdu też dla mnie ważna, to mnie bardzo zmartwiło).
W ogóle czytając to wszystko o Vendalach i ten temat mojej skromnej osobie w takim stadium i sytuacji zarysowała się dzięki Wam jakaś perspektywa apokalipsy - 1. zaczyna każdemu brakować ich konkretnych ulubieńców i 2 - do tego ta technologia?
Spoiler:
Co powinien robić ktoś taki, gdy okazuje się że choćby za rok nie będzie można już niczego przerabiać? (Nie, ćpać nie da rady przestać). Z góry dziękuję za podpowiedzi co do vendali i za Wasze zdanie o jakieś przyszłości tej sfery. Nie chciałbym obudzić się z ręką w nocniku z samymi glutami w których "może jest jeszcze trochę majki". :niewiem:
  • 2430 / 560 / 155
Najlepszy wg mnie sposób przerabiania MSTek do iv:

1) Zmywamy kolorową (tę seledynową w przypadku 200tek) otoczkę - pod ciepłą wodą dobrze schodzi; żeby nie wpadła do zlewu/umywalki warto wziąć na wacik, jeśli nie schodzi nadal - zmyć wacikiem z wodą utlenioną.
2) Kruszymy na pył, możliwie jak najdrobniejszy - dobrze sprawdza się najpierw dzielenie tabsy na kilka kawałków, a potem zgniatanie np. tłuczkiem do mięsa.
3) Zalewamy kilkoma mililitrami wody (najlepiej wody do iniekcji, w innym przypadku - może być przegotowana z kranu, ewentualnie sól fizjologiczna, ale to ostateczność - żeby nie manipulować swoim poziomem sodu i chloru).
4) Ładujemy do cookera (dobrze sprawdza się głęboka łyżka do lodów) i podgrzewamy, chociażby zapalniczką - ale świetnie się sprawdza też obracanie cookerem nad zapaloną świeczką lub podgrzewaczem.
5) Zaciągamy do strzykawki do filtrowania - przez filtr! Po podgrzaniu powinny zostać wypełniacze, pływające w roztworze.
6) Wylewamy na łyżkę roztwór i filtrujemy nową strzykawką drugi raz, najlepiej przez nowy filtr.
7) Filtrujemy, dopóki roztwór nie będzie przezroczysty i nie będą w nim pływały żadne ,,stałe kawałki'' - jeśli w roztworze ,,coś'' pływa - powtarzamy filtrowanie nową strzykawką.
8) Roztwór można załadować do NOWEJ, CZYSTEJ(!!!) strzykawki, ale przed iniekcją warto ostudzić go do temperatury zbliżonej do temp. ciała.

Analogicznie z Doltardami, podobny skład.
Na przerabianiu Sevredoli się nie znam, ale ktoś inny z forum z pewnością pomoże w razie pytań.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 57 / 6 / 0
Najlepsze są te, które zawierają najwięcej substancji czynnej, wymienie skrótowo MST200 :zombie:
Uwaga! Użytkownik przedmuchany nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2430 / 560 / 155
@przedmuchany, oprócz nominału mają inną ogromną zaletę, mianowicie najłatwiej się je przerabia do iv. No i dostępność, bo jednak ampułki z taką ilością tematu (na dawkach 200+ mg iv) dostać ciężko, a przerabianie Sevredoli jest dość... męczące.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4 / 1 / 0
Czesc, bardzo prosze o rade jak przerobic do i.v Vendal.
  • 147 / 18 / 0
Cześć, ja ma takie pytanie: mam nieograniczony dostęp do MST Continus w dowolnej dawce i na tzw " erkę "- R
Nigdy nie brałem morfiny ani żadnych innych opioidów poza Tramalem.
Mam kilka dziewiczych opakowań oxycodonu w dawkach od 20 mg do 40 mg ale leżą, wolę czasem wypalić Maryśkę.
Pytanie do Was: jaką dawkę MST continus zamówić u lekarza aby poczuć moc? ( wszystko legalnie, wysyła mi e recepty na R ).
100 mg czy 200?
Czy te tabletki można dzielić na części jak np klony?
Jakie są po tym doznania ?
" Człowiek nie jest stworzony do klęski, człowieka można zniszczyć ale nie pokonać "
E. Hemingway
  • 4 / / 0
Witam jak przygotować mst continus żeby szło zażyć metodą sniff :nos:
ODPOWIEDZ
Posty: 699 • Strona 68 z 70
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.