Wszystko, co dotyczy hodowli/uprawy grzybów psylocybinowych.
ODPOWIEDZ
Posty: 81 • Strona 4 z 9
  • 30 / 10 / 0
Tu team kukurydza w zasadzie to już finisz, zawodnicy z Kambodży pierwszy na Lini mety to była świetna przygoda oto kilka zdjęci z biegu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 30 / 10 / 0
Slonce świeci a parasole same się rozkładają.
@CATCHaFALL i jak teraz postępować z podłożem zalać wodą na kilka h wodę odlać i czekać na nowo?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1465 / 918 / 7
@Welt mam nadzieję, że słońce nie świeciło bezpośrednio na nie ;)

Tak, zalać, odczekać, wylać i czekamy ponownie.
  • 30 / 10 / 0
Dla zainteresowanych tematem agaru. Pierwsze 2 zdjęcia to klony a następne to same zarodniki. (MALT Agar)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 83 / 13 / 0
Siemanko, proszę o pomoc. Dokładnie 2 tyg. temu włożyłem skolonizowane substraty do terrarium wysypanego perlitem, substraty umieszczone na foliowych podkładkach, wentylacja zrobiona, substraty posypane wermilkulitem. Do tej pory nic nie urosło, żadnych pinów. Pryskam dosyć często, ale dziś zauważyłem, że substraty są suche, mimo, że na ściankach terrarium jest skroplona woda. Czy powinienem pryskać więcej? Zamówiłem matę grzewczą gdyż obawiam się, że może im być za zimno, na jaką temperatuję ustawić grzanie?

Z góry dzięki za info!
  • 1465 / 918 / 7
Moczyłeś je? 😁
  • 83 / 13 / 0
tak, stały 12h w lodowce w wodzie :(, ogólnie to pudło stoi przy kaloryferze odpalonym na max i on tam mocne ciepełko daje. Inaczej byłoby im za zimno... kupiłem matę także pewnie jutro zacznę je grzać matą od dołu.
  • 30 / 10 / 0
Bądź cierpliwy u mnie piny pojawiły się dopiero po 23 dniach. Ciastko z Coco kukurydzy i wermu wydawało mi się non stop suche ale termo higrometr pokazywał 70-85% wilgotności temp około 23 °c (Temp mini. 22 a max 25 jak będziesz z matom kombinowal) dlatego cierpliwości pryska co dziennie wietrz w zasadzie to wystarczy postępować już jak z grow kitem, powodzenia i ja bym czekał jeszcze i zaczol bym z słoiki em kukurydzy polecam :D
  • 83 / 13 / 0
Stwierdziłem, że rozpoczynam akcję ratunkową, wyjąłem ciastka z pudła i włożyłem je do miski z wodą, przycisnąłem talerzem i do lodówki, wyjmę za 36h i spowrotem do pudła, do tego czasu powinienem mieć matę :) może uda się to uratować.
  • 30 / 10 / 0
Halo tu team kukurydza odnoszę coraz to lepsze efekty, moje izolaty na agarze wychodzą lepsze i opanowałem jak robić mega przezroczysty agar czuje się jak mistrz xD
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ
Posty: 81 • Strona 4 z 9
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.