Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 1015 • Strona 101 z 102
  • 530 / 109 / 0
@london5
Porównałbym to tak że trip bez moklo jest jak wejście do wody po kolana a z moklobemidem jakby wejść do pasa i wiecej.
Moklobemid fajnie też się komponuje z LSD ale w tym wypadku o wiele mocniej podbija niż grziby.
Moklo fajnie podbija bardzo wiele substancji ale łatwo przedobrzyc. Jakiś czas temu po wrzuceniu 150mg odczekałem godzinę około i wciągnąłem nosem 2 tabletki acatar acti tabs z pseudoefedryna co poskutkowało wyjebaniem jak legitny szczur fety ape wieksze wkurwienie bez euforii czy choćby poprawionego nastroju.
Testowałem też z 2-mmc ostrożnie w bardzo niskich dawkach max co godzine sniff i była to pizda wszechczasów z tym że czułem przeciążenie spore i dociągnięcie jeszcze jednej kreski mogłoby mi zatrzymać serce już.
Nie powtarzajcie moich GŁUPICH eksperymentów bo ja mogłem mieć szczęście przez zjebaną biochemię a ktoś inny po jednej kresce sie wykręci bo albo źle zareaguje albo to co dostał różni się właściwościami względem działania na neuroprzekaźniki.
  • 210 / 18 / 0
@techniczny nic mi nie było,o dziwo nie poczułem nic (zresztą jak zawsze) jakby mechanizm leków wgl nie działał na serotoninę na mnie, adrenalinowe leki czuję ale to nie dla mnie dopamicznę też( do czasu jak nie zrobię tolerancjii i koniec) Widocznie w jakiś sposób ten receptor jest zablokowany i tu jedynie co pomorze to ect albo tms.
Uwaga! Użytkownik Uszkodzonabania nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 530 / 109 / 0
@Uszkodzonabania
Na mnie większość razy nie działała emka czy drony bo zepsuty uklad nerwowy mam chyba
  • 173 / 19 / 0
Czy jak pomine dawke to moge tego dnia sie napic jakiejs wodeczki? bo piwa czy wino chyba nie bardzo, ale moze?
  • 52 / 21 / 0
W zdecydowanej większości przypadków wszystko możesz jeść i pić, cheese effect dotyczył starszej generacji, nieodwracalnych inhibitorów MAO. Moklobemid jest selektywny, odwracalny i nie upośledza tak mocno rozkładu tyraminy (oczywiście mówimy o rozsądnych ilościach). Link do badań: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/12595913/

Oczywiście, nie mówię o SSRI, pigułach czy innych substancjach działających bezpośrednio na wyrzut serotoniny i innych monoamin, tutaj wchodzi np. zespół serotoninowy który jak najbardziej może sie przytrafić - i zapewne przytrafiłby się.
  • 349 / 261 / 0
Jak oceniacie przeciwlękowe działanie (w kombinacji z fluoksetyną 60 mg), trazodonem 150 i ew na końcu buspar / reboksetyna zeby zsa nie jebnac. Dawkę będę miał odpowiednio dobraną i kombinacje ale gdyby moklobemid nie siadł to bd musiał jakieś SNRI czy SSR ale to gdyby moklo nie siadło.
null
  • 530 / 109 / 0
@GABAhater
fluoksetyna + moklobemid to bardzo ryzykowne ze względu na siłę fluoksetyny.
Nawet zmiana fluo na moklobemid w teorii wymaga 2 tygodni przerwy żeby było w pełni bezpiecznie.
Jeśli podejmujesz ryzyko mam nadzieję że również konsultujesz z lekarzem który to prowadzi i zmniejszycie dawki żeby stopniowo dobrać odpowiednią dla ciebie.
Skutki uboczne mogą być nasilone.
W moim przypadku wenla z moklo skończyła się ZS.
  • 843 / 154 / 0
@techniczny fluo jako SSRI ma jakieś działanie przeciwlękowe?To chyba bardziej na napęd bez lęków lek?
  • 530 / 109 / 0
@tajemniczy25
Fluo działa głównie na aktywizacje ale też podnosi pewność siebie co przekłada sie często na działanie przeciwlękowe.
U mnie powodowała hipomanię i dobrze sie sprawdzała na lęk z tym że działa to mam wrażenie inaczej w porównaniu choćby do paroksetyny.
  • 82 / 2 / 0
Jaki okres czasu według Was utrzymuje się dzialanie leku? Biorąc po jednej tab na dzień, ewentualnie więcej.
ODPOWIEDZ
Posty: 1015 • Strona 101 z 102
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.