Co mogę zażywać rekreacyjnie na lekach SSRI?

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 777 / 79 / 0

Nie laczylbym marihuany z zadnym SSRI - ona totalnie sabotuje kuracje farmakologiczna. SSRI tylko nam wtedy szkodzi (poniewaz w koncu ta chemia nie dziala). Natomiast odnosnie CBD- ciekawi mnie czy "doprawiajac" uliczny susz z duza iloscia THC suszem CBD - mozna by moze spokojnie palic i sie leczyc? Chyba nieco za piekne, zeby prawdziwe. CBD przy THC to jak Dawid przy Goliacie.
  • 75 / 1 / 0

No to w moim przypadku mj nigdy nie pogorszylo stanu psychicznego, znowu alkohol mam wrazenie ze tak (na kilka dni)
Swoja droga zastanawiam sie czy takie "wylaczenie" sie leku na pare dni jest w ogole mozliwe i czy to nie jest po prostu efekt placebo w ktore wierzymy

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Pielęgniarki na „haju” - pacjent poczęstowała je tortem z marihuaną

Siostry z Warrington Hospital, zostały poczęstowane tortem w ramach podziękowania od starszego pacjenta...
  • 471 / 253 / 2

Mnie bupra na SSRI tylko i wyłącznie seduje, dokładne zero euforii. Choć możliwe że ten lek ma tak po prostu działać.
  • 379 / 36 / 0

Biorę 60mg paroksetyny i ciężko mi się upalić mj. feta niestety działa, aż za mocno.. prawie miałem ZS. Nie mam czasu na ćpanie, jak jest weekend to można wrzucić pregabaline i baklofen + energetyk i jest git. Reszta dragów psuje kuracje.
  • 471 / 253 / 2

Zwróć uwagę na to, że w zasadzie niewiele rzeczy z GABAergików zepsuje ci kurację SSRIajkami, mogły by to być na przykład zaporowe ilości alkoholu czy giebelsa, ale benzo nie powinno aż tak namieszać (brane w rozsądnych, terapeutycznych dawkach).

Albo się leczysz, albo ćpiesz :D
  • 777 / 79 / 0

alko w ogole odpada. Benzo wiadomo ze nie namiesza w koncu czesto jest podlaczane do zestawu, dopoki ssri sie nie rozkreci.
  • 14 / / 0

Nie wiem czy alko odpada czy nie, bo jak z początku czasem miałem ochotę na browara, tak teraz nawet mnie na myśl o tym odrzuca. Lodówka wypchana kraftami i nic, nawet lekkiego sour'a nie mam ochoty. Ale jak jeszcze mnie nie odpychało, to po kontrolnych 2 piwkach wieczorem następnego dnia się czułem gorzej niż po swoim wieczorze kawalerskim - a to był srogi kac.

Co innego zioło, mam nieodpartą ochotę się spalić, nawet już zaopatrzyłem się w co trzeba - gorzej, że nie ma kiedy :D
  • 7241 / 705 / 0

Benzo jak najbardziej do SSRI, szczególnie na początku kuracji.Pozwalają przejść skutki uboczne w postaci np: nadmiernego pobudzenia, bezsenności, drżenia dłoni.
  • 471 / 253 / 2

Ale mj stanowczo odpada. Próbowałam na sobie, zupełnie wyłączyło działanie SSRI i chodziłam jak zombie przez 2 dni.
  • 24 / / 0

fluoksetyna + bupropion lub fluoksetyna + lewodopa/karbidopa - jakieś przeciwwskazania?
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata