Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 2638 / 459 / 3

@DuchPL
To ja odrzuciłem ten drugi post. Po tym tekście „podaj powód w polu opisu” powinno być widoczne wyjaśnienie. Nie pamiętam już co wtedy napisałem, ale sedno było takie, że temat, w którym umieściłeś swoją odpowiedź został zamknięty.
Wiadomość „Powód zgłoszenia nie pasuje do powyższych kategorii. Podaj powód w polu opisu.” jest skierowana do moderatora, informuje o tym, że on ma napisać powód odrzucenia posta ręcznie. Jak widać jest to trochę niejasne i za chwilę zasugeruję unknown lekką korektę tej wiadomości, aby w przyszłości użytkownicy dokładnie wiedzieli o co chodzi.
  • 871 / 134 / 1

Dziękuję za wyjaśnienie. pozdr.

Handlarze narkotyków wyjaśniają, dlaczego koronawirus psuje im biznes

Chemikalia używane do produkcji metamfetaminy i fentanylu pochodzą głównie z Chin, a kartele w Meksyku zaczynają poważnie odczuwać ich brak...

Córka byłej prezes Warty Poznań w filmie o dopalaczach

Izabella Łukomska-Pyżalska, była prezes Warty Poznań, na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się niemałym sukcesem jednej ze swoich córek. Była modelka zaznaczyła, że jej pociecha zaangażowała się w nagrania do filmu pod tytułem: "Ku przestrodze".
  • 1931 / 269 / 9

Post z serii gorzkie żale. :zombie: Ktoś mógłby zająć się taką podstawową pielęgnacją tak aby zdjęcia np. z działu grzyby grow były od razu widoczne w oknie posta. Powiem Wam, że nie jest to jakoś kurewsko dużo roboty, czasem wystarczy wbić link w img a czasem zrobić przerzutke na serwer. Ew. resizing. Szkoda, że nikomu się tego nie chce...
  • 808 / 7 / 112

Zajmij się zatem :)
  • 2042 / 1173 / 34

Dokładnie tak oprócz Zgientego o grzybach praktycznie można pogadać z Fatim, oraz Blackgoku.
  • 1931 / 269 / 9

24 grudnia 2019unknown pisze:
Zajmij się zatem :)
Nie ma problemu. Może to być taka zadaniówka na początek, żeby ładnie uporządkować wątek o uprawie grzybów. Chodzi o przerzucenie zdjęć na nasz serwer i zamieszczenie ich jako widoczne w poście.

Zamieściłem już właściwą prośbę o powrót. Sorry, tam ostatnio za idiotyczne zachowanie. Muszę zrzucić to na kanwę wypadkowej mojej absencji. Nie powtórzy się to więcej.

Na koniec humoreska. Jestem obecnie białym Power Ranger czekającym tylko na przywołanie. A on występował także jako zielony.
  • 1288 / 335 / 0

mysle, ze temat grzybkow jest dobrze ogarniety ;)
  • 853 / 67 / 0

wątek : alkohol - Uzależnienie , który niegdys był w działe GABA , w poddziale etanol defakto tam gdzie jego miejsce został przerzucony do działu Enteoknajpy z nazwą : Kocham vodkę, moja Victorio! - wątek spammerski o chlaniu nałogowym (Dawniej alkohol - Uzależnienie)

Po pierwsze osoby , które udzielają się w tym poście są zgodni że obecna nazwa tematu jest bez sensu i stara nazwa i dział był jak najbardziej na miejscu , Jest tam kopalnia wiedzy na temat uzależnienia od alkoholu , wizyt aa itd, także miejsce knajpa poprostu nie pasuje , pozatym wielu użytkowników przeglądających forum bez konta poprostu nie znajdzie odpowiedzi na swoje pytania ..Proponuje żeby ten właśnie wątek ' alkohol-uzale-nienie-t10038-4790.html ' wrócił pod starą nazwą to działu GABA ,

Knajpa alkoholowa już jedna jest , w którą wchodzi się przez jakiś link to dopiero dziwna sprawa , można by właśnie ten wątek: ' knajpa-alkoholowa-t33440.html ' wrzucic do działu 'Enteokajpy'
  • 1288 / 335 / 0

cenna kopalnia wiedzy ? to jakis zart ? w tamtym watku ludzie, ktorzy chodza na meetingi czy na terapie sa wyzywani od meneli !
nawet jesli ktos przywroci watek w stare miejsce, to ja sie pytam, kto bedzie moderowal ten bajzel ? bo moim skromnym zdaniem, temat sam w sobie to juz ciezki kaliber i powinien byc moderowany.
ja bym byla za tym, zeby zamknac ten watek, bo on juz niczemu nie sluzy, a takie rozmowy jakie maja tam miejsce, mozna prowadzic w tasiemcu (czy cos w ten desen)
o to co napisala misspill na pierwszej stronie pod pierwszym postem:

´Hyperreal ostrzega: wątek mocno spamerski. Tu możecie sobie swobodnie pogadać o Waszych moralniakach związanych z chlaniem i o sytuacjach gdzie pochlaliście. Wątek pod wcześniejszą nazwą już był tak zaspamiony, że kompletnie nie szło tego ogarnąć. Obowiązuje kultura osobista, za wyzywki i trolling będą ostrzeżenia i bany. Ponadto można swobodnie pisać co ślina na język przyniesie, byle bez agresji, zapraszam do dyskusji! misspill´

i ja sie pod tym podpisuje !
  • 62 / 6 / 0

28 grudnia 2019Brutalny pisze:
wątek : alkohol - Uzależnienie , który niegdys był w działe GABA , w poddziale etanol defakto tam gdzie jego miejsce został przerzucony do działu Enteoknajpy z nazwą : Kocham vodkę, moja Victorio! - wątek spammerski o chlaniu nałogowym (Dawniej alkohol - Uzależnienie)

Po pierwsze osoby , które udzielają się w tym poście są zgodni że obecna nazwa tematu jest bez sensu i stara nazwa i dział był jak najbardziej na miejscu , Jest tam kopalnia wiedzy na temat uzależnienia od alkoholu , wizyt aa itd, także miejsce knajpa poprostu nie pasuje , pozatym wielu użytkowników przeglądających forum bez konta poprostu nie znajdzie odpowiedzi na swoje pytania ..Proponuje żeby ten właśnie wątek ' alkohol-uzale-nienie-t10038-4790.html ' wrócił pod starą nazwą to działu GABA ,

Knajpa alkoholowa już jedna jest , w którą wchodzi się przez jakiś link to dopiero dziwna sprawa , można by właśnie ten wątek: ' knajpa-alkoholowa-t33440.html ' wrzucic do działu 'Enteokajpy'
Podzielam zdanie kolegi wyżej. (cut)

Wycięto offtop - za tego typu treści następnym razem poleci warn. taurinnn
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 822 uczestników Wejdź na czata