3-MMC; Metafedron

Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 854 / 94 / 0

DuchPl nie zmierzyles po tych 300mg?
  • 721 / 82 / 1

08 października 2019Kochanek Heleny pisze:
DuchPl nie zmierzyles po tych 300mg?
ostatnie co miałem wtedy w głowie to sobie mierzyć ciśnienie... wiedziałem (czułem) że jest źle, przyjebane za mocno i trzeba coś z tym zrobić bo można już nigdy potem nie mieć okazji mierzyć ciśnienia. Gdy "fazę" ogarnąłem - to co wtedy dał mi Pent to było epickie przeżycie. Nie znam lepszego stima.

A za 3jką tęsknię codzień... ćpuny tak majOM

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Kartel narkotykowy pod nasłuchem. FBI naciska na instalacje tylnych drzwi w telefonach BlackBerry

FBI chciało umieszczać tzw. tylne drzwi w szyfrowanych telefonach marki BlackBerry, które według serwisu Motherboard wykorzystywała siatka przestępcza Sinaola. Działalność tej grupy łączy się m.in. z wyciekami wrażliwych danych organów ścigania z Kanady.
  • 854 / 94 / 0

Ja zawsze mierze :)
  • 721 / 82 / 1

09 października 2019Kochanek Heleny pisze:
Ja zawsze mierze :)
mając banie myślisz o ciśnieniomierzu? obym nigdy nie brał tego co ty ;)
  • 854 / 94 / 0

Niestety, nerwica lękowa od nadmiaru dopaminowcow. Był moment, że bez benzo w ogóle nie miałem co podchodzić pod cokolwiek stymulujacego.
Wyleczylem się odstawiajac wszelkie stymulanty, od paru lat właściwie mnie nie ciągnie. Jakiegoś mapb bym wrzucił, albo dmara, ale na pewno nigdy żadnego ketona, nigdy więcej.
  • 854 / 94 / 0

Każdy jest chory, tylko większość nie zdiagnozowana :)
  • 32 / 2 / 0

Pytanie do osób które miały styczność ze "starą" dobrą trójką, czy źrenice na pasku są tak rozwalobe że nie widać tęczówki? W latach 12-13 bawiłem się z substancją ktora w działaniu podobna do opisów działania trójki, tylko te oczy mnie zastanawiają, takie czarne cały jak z bajki kojarzą mi się z MDMA , czy po trójce też takie są?
  • 716 / 20 / 0

Dostałem to ostatnio w gratisie. Jakość raczej dobra choć pierwszy raz testowałem.

Jednego nie potrafię zrozumieć. Odkąd miałem okazję - jeszcze w czasach legalu - próbować mefedronu, to uważałem go za chujowy keton - dający fizycznie prawie to co efedron tylko z popierdoleniem myśli. Generalnie jestem wrogiem mefedronu można powiedzieć ale jak tutaj się naczytałem o tym 3-MMC, jaki to nie jest zajebisty i tych porównań do mega to mnie po spróbowaniu pusty śmiech ogarnął. Jak na mój gust to wam ktoś jakiś syf sprzeda(wał)(je) jako mefedron..

Nie ma co wzorować się na wpisach z forum. 3-MMC jest dla mnie poniżej średniej. Może na czasy częściowego nielegalu był ok ale też przy Hexie się chowa. Nic specjalnego. :uwaga:
  • 786 / 50 / 0

To jadłeś gówno a nie 3mmc jak dostałeś w gratisów to mix jakiś chujowych ketonów pewnie :) co podjazdu nie ma do prawdziwej trójki która była jednym z best drugsow ever
  • 721 / 82 / 1

15 października 2019xterk12 pisze:
Pytanie do osób które miały styczność ze "starą" dobrą trójką, czy źrenice na pasku są tak rozwalobe że nie widać tęczówki? W latach 12-13 bawiłem się z substancją ktora w działaniu podobna do opisów działania trójki, tylko te oczy mnie zastanawiają, takie czarne cały jak z bajki kojarzą mi się z MDMA , czy po trójce też takie są?
Tęczówka potrafi zaskoczyć na bani... ale nie wyglądasz nigdy jak kosmita z wielkimi czarnymi oczyma

( chociaż w sumie.. po zapodaniu konkretnej dawki - niektórzy mi kosmitów przypominali ;) )
Wróć do „Tolylopropanony”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata