3-MMC; Metafedron

Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

Użytkownik zbanowany
  • 350 / 28 / 0

Wystarczy spojrzeć na ilość stron w tym temacie prawie 700 stron. Jak dla mnie (kiedy były dopalacze jeszcze legalne) najlepsze, co mnie mogło w życiu spotkać najmocniejszy kozak koka holenderska się chowa.
  • 250 / 21 / 0

Dobra substancja, w moim odczuciu dużo lepiej działająca niż amfetamina. Trochę podobna do MDMA, nawet chyba z większą stymulacją. Ale trzeba uważać na dorzutki, najlepiej nie zarywać nocek. Idealna na kilkugodzinną imprezę.
A dzisiejsze sorty- pewnie żeby odczuć to co kiedyś po 100mg teraz trzeba wrzucić 200 albo 300.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Zatrzymana na lotnisku w Pakistanie z 25 kg heroiny7

Lokalne służby poinformowały, że małżeństwu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności, a nawet kara śmierci.
  • 4187 / 562 / 11

Zajebiście wchodziło podane dożylnie.
Bez żadnej zwały.
  • 770 / 44 / 0

Jak trójka hulała w najlepsze po mieście to ja wtedy nie znałem jeszcze dobrze hyperreala i o golnie tematu i na nieświadomce jadlem trójeczke , zajebiscie czesała ale nie zdawałem sobie sprawy z tego jaki mam zaszczyt biorąc ten narkotyk , a teraz nielegal od dawna i same shity dookola ..
  • 659 / 53 / 0

Ale mefedron był znacznie lepszy za czasów legalności. Trójka to był taki zamiennik!
  • 631 / 72 / 0

jeden z niewielu narkotyków... który mógłby by być legalny.

Zakładając czystość na 99,999...

bardzo bezpieczny narkotyk.
w dawkowaniu nie przekraczającym 250mg ... jest do ogarnięcia przez każdego.

Szczerze... to kawa ... przy podobnych dawkach kofeiny wykazuje większe skutki uboczne niż 3Jeczka.
  • 1842 / 177 / 0

To prawda, to jest spisek przemysłu farmaceutycznego, ponieważ gdyby pozwolić ludziom na terapię medycznym klefedronem, to przemysł farmaceutyczny straciłby klientów, bo wszyscy byliby zdrowi i młodzi. Klient wyleczony, to klient stracony. Na szczęście ja od kiedy poznałem beta-ketony, stałem się przeciwnikiem systemu, i trzymam zawsze w szafce z super foods, medyczny klefedron i kurkumę, dlatego nigdy nie choruję. Polecam. Zbyt pozytywny, dlatego zakazany. Gdyby Bóg nie chciał, żebyśmy byli zdrowi, to nie stworzyłby klefedronu. Ciemne siły chcą nas kontrolować. Nie wierz w to co mówi telewizja, ani nie wierzcie fałszywym prorokom. Beta-ketony są zdrowsze, niż kawa, a klefedron leczy organizm z toksycznych złogów i wszelkich chorób. To jest prawda, o której nikt nie ma się dowiedzieć. Przemysł nie chce, żebyśmy byli zdrowi, dlatego odradza klefedron i picie moczu. Posłuchajcie sobie Jerzego Zięby o urynoterapii. To wszystko to wielki spisek ludzi, którzy nas chcą kontrolować.

Łączmy się!
https://pl-pl.facebook.com/4CMCPDJ/
Ostatnio zmieniony 07 września 2019 przez SRTN, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 191 / 11 / 0

Coo 3mmc bezpieczne i miało by być legalne? Zejdzie na ziemie. To bardzo uzależniający narkotyk i wypruwa emocje. Nie ma żadnej wartości w kulturze Europejskiej.
  • 56 / 14 / 0

Jest zajebisty. Jak sie nie umie to sie nie cpa.
  • 681 / 145 / 0

^up: Z ketonami jest akurat tak, że jeśli istnieje łatwy i stały dostęp do dobrej jakości towaru, to bardzo szybko okazuje się, że prawie nikt nie umie ćpać.

Na początku znajomości z 3-MMC też tak kozaczyłem, ale pół roku później już diametralnie zmieniłem zdanie, ale na początku zmiany były tylko teoretyczne, bo w praktyce potrzebowałem jeszcze dużo czasu, żeby wydostać się z pociągu do ketonów.
Wróć do „Tolylopropanony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata