3-MMC; Metafedron

Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 664 / 51 / 0

Wystarczy spojrzeć na ilość stron w tym temacie prawie 700 stron. Jak dla mnie (kiedy były dopalacze jeszcze legalne) najlepsze, co mnie mogło w życiu spotkać najmocniejszy kozak koka holenderska się chowa.
  • 363 / 40 / 0

Dobra substancja, w moim odczuciu dużo lepiej działająca niż amfetamina. Trochę podobna do MDMA, nawet chyba z większą stymulacją. Ale trzeba uważać na dorzutki, najlepiej nie zarywać nocek. Idealna na kilkugodzinną imprezę.
A dzisiejsze sorty- pewnie żeby odczuć to co kiedyś po 100mg teraz trzeba wrzucić 200 albo 300.

Jak trafić do więzienia za konopie włókniste - poradnik praktyczny

Uprawa i przetwórstwo konopi włóknistych są w Polsce całkowicie legalne, pod warunkiem dochowania minimum formalności i zdrowego rozsądku. Niektórym brakuje jednego i drugiego.

Chcą namówić posłów na 30 gram maryśki i trzy krzaki w domu

Do Stowarzyszenia Wolne Konopie zgłosiło się już blisko 2 tys. osób, które chcą pomagać w zbieraniu podpisów w ramach obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej. To kolejny bój, w którym stawką jest depenalizacja marihuany.
  • 4290 / 647 / 22

Zajebiście wchodziło podane dożylnie.
Bez żadnej zwały.
  • 845 / 62 / 0

Jak trójka hulała w najlepsze po mieście to ja wtedy nie znałem jeszcze dobrze hyperreala i o golnie tematu i na nieświadomce jadlem trójeczke , zajebiscie czesała ale nie zdawałem sobie sprawy z tego jaki mam zaszczyt biorąc ten narkotyk , a teraz nielegal od dawna i same shity dookola ..
  • 696 / 62 / 0

Ale mefedron był znacznie lepszy za czasów legalności. Trójka to był taki zamiennik!
  • 862 / 131 / 1

jeden z niewielu narkotyków... który mógłby by być legalny.

Zakładając czystość na 99,999...

bardzo bezpieczny narkotyk.
w dawkowaniu nie przekraczającym 250mg ... jest do ogarnięcia przez każdego.

Szczerze... to kawa ... przy podobnych dawkach kofeiny wykazuje większe skutki uboczne niż 3Jeczka.
  • 1820 / 197 / 0

To prawda, to jest spisek przemysłu farmaceutycznego, ponieważ gdyby pozwolić ludziom na terapię medycznym klefedronem, to przemysł farmaceutyczny straciłby klientów, bo wszyscy byliby zdrowi i młodzi. Klient wyleczony, to klient stracony. Na szczęście ja od kiedy poznałem beta-ketony, stałem się przeciwnikiem systemu, i trzymam zawsze w szafce z super foods, medyczny klefedron i kurkumę, dlatego nigdy nie choruję. Polecam. Zbyt pozytywny, dlatego zakazany. Gdyby Bóg nie chciał, żebyśmy byli zdrowi, to nie stworzyłby klefedronu. Ciemne siły chcą nas kontrolować. Nie wierz w to co mówi telewizja, ani nie wierzcie fałszywym prorokom. Beta-ketony są zdrowsze, niż kawa, a klefedron leczy organizm z toksycznych złogów i wszelkich chorób. To jest prawda, o której nikt nie ma się dowiedzieć. Przemysł nie chce, żebyśmy byli zdrowi, dlatego odradza klefedron i picie moczu. Posłuchajcie sobie Jerzego Zięby o urynoterapii. To wszystko to wielki spisek ludzi, którzy nas chcą kontrolować.

Łączmy się!
https://pl-pl.facebook.com/4CMCPDJ/
Ostatnio zmieniony 07 września 2019 przez SRTN, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik nieaktywny
  • 211 / 12 / 0

Coo 3mmc bezpieczne i miało by być legalne? Zejdzie na ziemie. To bardzo uzależniający narkotyk i wypruwa emocje. Nie ma żadnej wartości w kulturze Europejskiej.
  • 92 / 23 / 0

Jest zajebisty. Jak sie nie umie to sie nie cpa.
  • 700 / 156 / 0

^up: Z ketonami jest akurat tak, że jeśli istnieje łatwy i stały dostęp do dobrej jakości towaru, to bardzo szybko okazuje się, że prawie nikt nie umie ćpać.

Na początku znajomości z 3-MMC też tak kozaczyłem, ale pół roku później już diametralnie zmieniłem zdanie, ale na początku zmiany były tylko teoretyczne, bo w praktyce potrzebowałem jeszcze dużo czasu, żeby wydostać się z pociągu do ketonów.
Wróć do „Tolylopropanony”
Na czacie siedzi 779 uczestników Wejdź na czata