4-MMA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

bbk

• 315 / 13 / 2

Wychodziłoby na to, że to wina vendora, a szczerze w to wątpię. Rozmawiamy prywatnie i próbujemy dojść do konkluzji, przy której możecie pomóc.

A można ją nazwać
"wtf is 4-MMA and what is wrong about it"

Zacznijmy od samej niezgodności z grupą amfetamin. Czy ktoś jest w stanie rozwinąć co nie zgadza się w sprawie 4-MMA jeśli chodzi o bycie amfetaminą? Prócz czasu działania.

I tego, że na testach amfetamina nie wychodzi...
  • 355 / 3 / 0

Właśnie to bardzo dziwne że w testach nie wychodzi jako amfetamina skoro nią jest. Niedługo ma się pojawić u jednego z popularnych sprzedawców, ciekawe czy profil działania będzie taki sam.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Śmierć po dopalaczach: W Mikołowie w święta Bożego Narodzenia zmarły trzy osoby

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia doszły do nas tragiczne wiadomości z Mikołowa. W trakcie świąt zmarły tam trzy osoby. Śledczy podejrzewają, że była to wina przedawkowania dopalaczy.
  • 1558 / 3 / 0

I jak macie dalej ten sam sort 4mma lub cokolwiek to jest? jestem zainteresowany srodkiem lecz brak logowania przez lata sprawil ze brak mi dojscia do vendorow
  • 375 / 7 / 0

Chwilowo sprzedaż wstrzymana w celu wyjaśnienia sprawy.
  • 409 / 18 / 0

Wiadomo juz czy mma to mma? Bo jakieś nieścisłości były odnośnie tej substancji. Wyjaśniło się?
  • 845 / 56 / 0

To co funkcjonowało pod nazwą "4mma" czego ludzie tutaj próbowali (włącznie ze mną) wg mnie na 100% nie było tym czym miało być. Można to stwierdzić chociażby patrząc na czas działania. Ile to było, z godzina? Dwie? Niemożliwe żeby 4mma trzymało tak krótko.
  • 1353 / 43 / 0

fuko pisze:
Niemożliwe żeby 4mma trzymało tak krótko.
...i tak chujowo.

4-FMA jest 100 razy lepsze od tego czegoś co rzekomo miało być 4-MMA.
  • 409 / 18 / 0

A na zagranicznych forach ludzie zachwalaja i sie jaraja tym. Bedzie gdzies deostepne. Sam stestuje i sie przekonam. Ale 1h działania czy 2? To napewno nie jest z grupy amfetamin....
  • 247 / 2 / 0

Waporyzował ktoś?
  • 1096 / 54 / 0

Ponoć jakiś szczur wapował i dowiedziałem się tyle, że jest aktywne.
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata