4-MMA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1939 / 94 / 127

I wszystkie znaki na ziemi i niebie na to wskazuja.
  • 1353 / 43 / 0

Jeś;i tak to vendor jest ostatnim spierdoleńcem. Od PMMA trochę ludzi zmarło.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Pan Marian żyje z wirusem HIV. Dzięki trawce było mu lżej. Teraz czeka na wyrok

Leczy się, ale życie na antyretrowirusach to - jak mówi - koszmar. Chudł, nie mógł jeść, był wyczerpany, słaby. Aż spróbował marihuany. Poczuł się lepiej, ale teraz grozi mu długa odsiadka.
Użytkownik zbanowany
  • 829 / 31 / 0

A nie PMA? Slawne UFO
  • 1353 / 43 / 0

Użytkownik nieaktywny
  • 445 / 23 / 0

• 124 / 1 / 0

/up2

Kolego vendor nie jest żadnym poierdoleńcem i nie sprzedaje PMMA
Podawany był CAS i IUPAC. Gdybyś miał trochę wiedzy to po tym bys poznał Substancję
Paczki od dostawcy idą z USA więc jest to nie możliwe zeby to było PMMA
JAKIE niby znaki na to wskazują że to jest PMMA ? Chyba na niebie jak kwasa dorzucisz
Pewnie w życiu PMMA ani PMA nie probowales
Pokaz mi tą liczbę zgonów teraz kto umarł po 4-MMA
śmiać mi się z tego chce po prostu :)
  • 1353 / 43 / 0

Dobrze panie vendorze, już spokojnie.

Nie mówię, że jesteś spierdoleńcem, sorry, ale jak pojawia się możliwość, że vendor sprzedaje bardzo niebezpieczną substancję to mi się ciśnienie lekko podnosi. Na szczęście nie próbowałem, a przynajmniej mam taką nadzieję %-D

A CAS i IUPAC 4-MMA to każdy może sobie na dupie wytatuować, nie jest to żadna gwarancja, że to akurat ta substancja.

A co masz jakieś info co do tego zamiennika koki? Hydrokdyblablabla coś tam... Jakieś info, cokolwiek :)
Użytkownik nieaktywny
  • 445 / 23 / 0

Fakt, faktem takie bezpodstawne oskarżenia psują sprzedaż sprzedawcy. 4-MMA to nie jest PMMA, koniec kropka. W ustawie jest PMMA, zobaczymy, czy Pan vendor pójdzie do więzienia po delegalizacji, czy nie. To będzie test.
  • 581 / 75 / 6

no to oral wygląda słabo tutaj, bo wcale. 80mg + 0,5h 40mg, zero efektów. Trzeba inne ROA.
BTW czy to nie dziwne? amfetaminy najczęściej działają oralem prawie bezstratnie z tego co wiem, a tu 120mg sniffem >>>>> 120mg oralem. Ale tu tylko teoretykiem jestem, więc jakby mógł ktoś zweryfikować. Nie mam tolerki, ostatni raz serotoninę wyrzucałem piątką ponad miesiąc temu, a dopaminę z dwa etylofenidatem.
EDIT: znaczy nie próbowałem sniffa ale z tego co piszecie to 120mg to już dość grubo dla kogoś bez tolerki.
  • 24 / / 0

150mg sniff daje 2-godzinny orgazm i błogostan 2 szczurom. Leżą zachwycone i wiją się z rozkoszy. Po godzince można się ogąrnać, pójść na parkiet i nawinąć najlepszy cocaine dance w remizie . Szczur przećpany i już parę dni w melanżu i pozbawionym serotoniny . posiadał doświadczenia w badaniach mefa, 4mec , koki , 44-dmara i innych. Powiedział, że tamte substancje analizował ale żadna z nich nie zrobiła mu nawet w połowie tak dobrze, co tym lepiej świadczy. Ojj spiacy nie ściemniał, robota lepsza niż w '09.. Osobiście proponuje dyskretnie z tym. Ja się sprułam, ale proszę nie prujcie postami jak chińskie prześcieradło, kociczka chce pomiauczeć w wakacje ;)
Prawda jest jaka jest, ale im mniej osób zna substancję, tym lepiej, bo znowu będzie siara jak z dmarem. Dolek jesteś wielki! :-D

Szczerze to cały dział beta ketony który opierał się za gonieniu za mefową faza można przenieść do muzeum :emo:
Na przyszłość: polskie znaki, interpunkcja i wielkie litery. Fuko
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata