4-MMA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik zbanowany
  • 829 / 31 / 0

Bardzo fajne gowno
  • 581 / 4 / 0

mar74 pisze:
Ja testował z żonką kryształ z drugiego żutu i powiem wam że praktycznie zero efektów. Jak bym wziął małą dawkę 3-fph. Brałem 150 oral potem 2×około 50 do nosa, musiałem dożucić 3-MMC.

ja cos podobnego 300mg lacznie

150mg i.v
sniff
reszta p,o
cos tam czuc bylo ale neiwiele

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Oakland przegłosowało dekryminalizację grzybów i innych roślin enteogenicznych!

Oakland stało się we wtorek drugim amerykańskim miastem, które dokonało dekryminalizacji magicznych grzybów.
Użytkownik nieaktywny
  • 445 / 24 / 0

Egzotiko pisze:
mar74 pisze:
Ja testował z żonką kryształ z drugiego żutu i powiem wam że praktycznie zero efektów. Jak bym wziął małą dawkę 3-fph. Brałem 150 oral potem 2×około 50 do nosa, musiałem dożucić 3-MMC.

ja cos podobnego 300mg lacznie

150mg i.v
sniff
reszta p,o
cos tam czuc bylo ale neiwiele
Jesteś ostatnią osobą, której zapytałbym się jak działa dana substancja..
  • 581 / 80 / 6

Czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć na 2 pytania?
1. Sniff czy oral? Jak wychodzi ekonomiczniej, po czym jest ogólnie większa pizda? Mam tylko 0,5 i nie chcę zmarnować. Bez tolerki.
2. Dorzutki działają? Ile razy wrzucać? Serotoninę wyczerpuje? (bo rozumiem, że bardziej na dopaminę wpływa ogólnie)
  • 1864 / 51 / 80

Dorzutki działają i to całkiem spoko. Dorzucając "ciągle" małe kreski jest sie w stanie dość długo utrzymać działanie na stabilnym poziomie. Ale teraz jak będę to miał to jednak będę dorzucać duże dawki i sprawdzę działanie "falowe". Jebać konwenanse skoro i tak mam przerobić cały worek.
  • 4843 / 236 / 0

Zauważyłem właśnie wpis na angielskiej wikipedii że 4-MMA i PMMA to jest ta sama substancja. Pomylili się?
Użytkownik zbanowany
  • 63 / / 0

PMMA to 4-metoksy-N-metyloamfetamina (pmma-t39773.html), a w tym wątku rozmawiamy o 4-metylometamfetaminie, panie moderatorze stymulantów.
Ostatnio zmieniony 09 kwietnia 2015 przez sicksix, łącznie zmieniany 3 razy.
  • 4843 / 236 / 0

No musiałem zweryfikować bo tam jest napisane jak wół że to jest to samo. Mam popęd na wiedzę i znów się przekonuję że wikipedia jest do niczego i piszą ją laicy.

Co do różnic w tych substancjach wiem bo czytałem wątki, zastanowiłem się skąd się wzięła taka informacja na zachodnich źródłach.
para-Methoxy-N-methylamphetamine (also known as PMMA, methyl-MA, 4-methoxy-N-methylamphetamine, or 4-MMA
  • 581 / 80 / 6

Ja tam nie wiem czy oficjalnie jest już podane nazewnictwo dziwnych amfetamin, ale 4-MMA może oznaczać i 4-metoksymetamfetaminę i 4-MetyloMetAmfetaminę. Pozycja "para" w benzenie oznacza pozycję 4 więc PMMA jak najbardziej można nazwać 4-MMA.
Na caymanie oba związki są nazywane 4-MMA (synonims):
https://www.caymanchem.com/app/template ... alog/11562
https://www.caymanchem.com/app/template ... og/9001345
Poza tym to że substancje mają tą samą nazwę nie znaczy, że są tym samym. PMMA oznacza też np poli(metakrylan metylu) - pleksi.
  • 1358 / 44 / 0

Zajebiście gdyby się okazało, że to PMMA :emo:
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata