4-HO-MiPT; Miprocyna

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 2696 Strona 245 z 270
Rejestracja: 2018
  • 181 / 7 / 0


10 lutego 2019IceN1N3 pisze:
Za pierwszym razem miałem podobnie, wizuale były spoko i nastrój mocno euforyczny. Rozczarowany byłem, że trip tak krótko trwał, więc poleciałem po tabletki na kaszel xd Wrzucone na afterglow dodały mocnych wizuali i sporo dysocjacji. Aczkolwiek lepiej imo wrzucać najpierw DXM a potem miprocynę, wtedy trip jest mocniejszy. Tylko wtedy uważać na serducho, taka kolejność podnosi ciśnienie. Najlepiej mieć tripsittera na wszelki wypadek i benzosy pod ręką.
a co myślisz o dopełnianiu miprocyny 3/4cmc lub 3mmc?
Rejestracja: 2018
  • 1015 / 136 / 0


Żadnej z tych substancji nie testowałem. Mixowanie stymulantów z psychodelikami może raczej się skończyć nawalaniem pikawy i bad tripem na zejściu ze stima. Lepiej do miprocyny pasuje MDMA.

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

Narkotyki płynęły w stronę USA. Spektakularna akcja Amerykanów na pełnym morzu (video)

Amerykańska straż przybrzeżna opublikowała nagranie z efektownej akcji przeprowadzonej na wodach międzynarodowych. Morska straż przechwyciła kokainę przemycaną z Ameryki Południowej przy pomocy półzanurzalnej łodzi.
Rejestracja: 2018
  • 181 / 7 / 0


12 lutego 2019IceN1N3 pisze:
Żadnej z tych substancji nie testowałem. Mixowanie stymulantów z psychodelikami może raczej się skończyć nawalaniem pikawy i bad tripem na zejściu ze stima. Lepiej do miprocyny pasuje MDMA.
o candyflipie wiem, tylko tak się właśnie zastanawiam czy te ketony o bardziej euforycznym profilu - jak 4cmc czy 3mmc - nie mogłyby zastąpić emki?
Rejestracja: 2018
  • 1015 / 136 / 0


W sumie 3mmc albo 4mmc może i by jakoś działało z miprocyną, która sama w sobie jest euforyczna i dlatego ryzyko bad tripa jak keton puści byłoby mniejsze. Na pewno nie mieszałbym takich stimów z LSD, ale z miprocyną nawet mogłoby się udać. Jednak nie sądzę, żeby taki mix byłby lepszy niż candyflip na homipcie. MDMA cudownie podbija OEVy i euforię. Jeśli jesteś w stanie ogarnąć dobrej jakości trójeczkę kosior kryształ speed euforia to ogarniesz też emkę. Jak będziesz testował mix z ketonami to miej jakieś benzo pod ręką.
Rejestracja: 2015
  • 324 / 17 / 0


@IceN1N3 wspominales o laczeniu DXM z mipro, wiesz moze czy branie mipro powiedzmy dzien - dwa po DXM (przykladowo 2plat. - 3mg/kg) ma sens czy jednak lepiej zrobic "regulaminowa" przerwe? pytam bo tak czytam jak oba zwiazki dzialaja na serotonine i mam jedynie coraz wiekszy metlik w glowie ;P
Rejestracja: 2014
  • 302 / 16 / 0


@novaQ To skoro masz taki mętlik to może sam w końcu ogarniesz jak działają substancje, które ćpiesz? Mając czas by nastukać ponad 300 postów miałeś też czas na to by dowiedzieć się co to agonista receptora a co releaser monoamin, czy inhibitor wychwytu zwrotnego.
Rejestracja: 2018
  • 1015 / 136 / 0


DXM obniża krótkotrwale tolerancję na dużo substancji, miprocyna nie ma tolerancji krzyżowej z DXM, więc homipt normalnie zadziała dzień po dexie. Aczkolwiek polecam zmixowanie obu substancji (300 mg DXM + 20 mg miprocyny), gwarantuję niezapomnianego tripa. Chyba, że masz problemy z sercem, to wtedy nie polecam.
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 213 / 0


@novaQ

Nie mixuj miprocyny z ketonami , poroniony pomysł i proszenie się o kłopoty albo Ci odjebie palma albo pikawa oszaleje albo Ci się uda i będziesz miał jakiś całkowicie pojebany trip imho nie warto.
Rejestracja: 2016
  • 474 / 254 / 2


T+00:00 (15:22) zarzucono 10 mg 4-ho-mipta pod podstacią połowy zielonej tabletki.
T+01:00 Weszło mi teraz dziwne uczucie spięcia. Mam dosłownie spięte barki, spięty kark. Ręce mi zauważalnie drżą. Tętno 95 ud./min. Źrenice w normie. Zachwyciłam się wzorami na kafelkach w toalecie. Może zbyt duże słowo, zachwyt, po prostu zwróciłam na nie uwagę. Są to wyżłobione fale, zachodzące na namalowane fale, więc obraz mi zdeczka faluje, jakby się nad tym zastanowić. Teraz, w miarę jak piszę ten TR, weszło uczucie jak gdyby głowę rozsadzało mi od środka, ale to nie ból.

Potem zdecydowano się skontrować fazę 1 mg flualprazolamu, co zniosło wszelkie inne skutki ubocznej i umożliwiło rozkoszowanie się wyjściem do kina :) Dziś od rana testuję 20 mg 4-ho-mipta na podkładzie z 0,25 mg flualprazolamu i dwóch metkatach :)
Rejestracja: 2012
  • 647 / 49 / 0


Dziwnie dawkujesz za mało lub zbijasz efekty uspokajaczami.
Posty: 2696 Strona 245 z 270
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: darklamb i 1 gość