Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
Zablokowany
Posty: 295 • Strona 28 z 30
  • 34 / / 0
Mam olanzapine i zypsile. Który z nich lepszy? Z tego co wyczytałem u wujka to zypsila bo nowsza generacja i mniej efektów ubocznych. Chciałbym sie tez dowiedzieć czy stosowanie neuroleptyków na zjazd jest szkodliwe. Załóżmy, że dana osoba bierze stymulanty co drugi weekend a czasem co tydzień w weekend. Wiadomo ze same stymulanty to zło ale czy dodanie do nich po zakończeniu fazy neuroleptyków nie spowoduje zwiększenia wyrządzonych szkód w organiźmie czy, co bardziej interesujące, w mózgu?
  • 102 / 9 / 0
Podobno mieszanie neuroleptyków że stymulantami jest dla kozaków.
@misspill pozdrawiam serdecznie

Wystarczy troche się rozejrzeć po forum
W dziale "amfetamina-zmniejszanie zjazdu" na ostatniej stronie jest kilka postów na ten temat
  • 3414 / 1068 / 0
Zależnie od neuroleptyku. Zapewne mówicie o neuro sedujących, powiem tylko tyle, obniżają one poziom D2 i D3, do tego dołącza się efekt wypłukanej dopaminy przez stymulant - to skutkuje apatią i anhedonią nie do zabicia dzień po mitingu.
Inaczej rzecz ma się w przypadku neuroleptyków aktywizujących, jak amisulpryd, arypiprazol, flupentiksol, w odpowiednio dobranych dawkach powodują one pobudzenie wyżej wymienionych receptorów a co za tym idzie, przedłużają one fazę i minimalizują zejście.
Guide do nikotyny w Stymulantach Roślinnych.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:

misspillz.blogspot.com
  • 457 / 21 / 0
Jak dla mnie zawsze całkowicie wyklucza zjazd wyspanie się : ) jakkolwiek abstrakcyjnie brzmi sen po stymulantach to moim zdaniem najlepsza opcja : ) Mam chyba o tyle szczęścia, że dość szybko zazwyczaj zasypiam przy dłuższym i bardziej intensywnym stimowaniu kiedy już sama z siebie zasnąć nie mogę - benzo pomaga i budzę się jak nowo narodzona : ) bardzo rzadko miewam zjazdy : ) 0woce/warzywa/soki też na pewno nie pogorszą samopoczucia ''dzień po '' . Co do neuroleptyków chyba bym się nie pokusiła na takie połączenie, przynajmniej nie prędko. Póki co żadne nie zrobiły na mnie na tyle wrażenia żeby się nimi próbować ratować w takich sytuacjach .
"One, Two....Rabbit's Coming for You...
Three, Four....Better Lock Your Door...
Five, Six....Grab Your Narcotics...
Seven, Eight....Better Stay Up Late...
Nine, Ten.....Never...Sleep Again..."
  • 398 / 24 / 0
Isoptin. I po co bezsensowna dyskusja o benzo vs neuroleptykach, jak jest mianseryna.
Uwaga! Użytkownik ggyo nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2278 / 265 / 3
Kwetiapina zwali Ciebie bezpiecznie z nóg po chyba każdym stymulancie.
Fenetylamina@tutanota.com
Karny jeżyk: SŁABO OGARNIAM ANATOMIĘ!
  • 734 / 55 / 0
ale tu nie chodzi o to co Cie zwali z nog, bo to zrobi tez mlotek czy deska, tylko co zmniejszy objawy towarzyszące zjazdom
Umiem wymusić okup, ściągnąć haracz, jebnąć ze łba.
Gwałty na zlecenie, bez zlecenia zresztą też.
amfetamina – produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Brawurowa jazda samochodem Cinquecento.
  • 1761 / 97 / 0
26 stycznia 2017Pawel_31 pisze:
To jeśli nie benzo to co ?
Porzadne zarcie, solidna suplementacja.
W i nnym temacie pisalem - po solidnej zabawie zjazd trwa ok 12 godzin.
A to wszystko nie jest spowodowane czyms wielkim - poprostu hipoglikemia.

Jak ktos mi powie czemu na niedocukrzenie stosuje benzo czy neuroleptyki ma ode mnie order usmiechu.
drzenie-rak-tachykardia-omamy-po-stimac ... 52719.html

Sonny do tego zmniuerzam - od poczatku pisalem po co komu na zjazd leki.
Mi chodzi o walke z nieprzyjemnym samopoczuciem.
Znam dawkowanie iczas dzialania stimow.
Wiem ze po hexenie pojde spac po paru gidzinach, chodzi o to zeby rano wstac wypoczetym.
kreatyna + glutamina (nawet ok 30-40gr - bezpieczna ilosc klinicznie testowano nawet 60gr) + glukoza/miod plus jakies zodlo aminokwasow.
Rano to samo.
Uwaga! Użytkownik randomuser118 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 217 / 3 / 0
Czym zminimalizować lub pozbyć się kolotania serca po Hexenie? Benzo trochę pomaga, ale ile tych benzo można brać... mam Xanax, resztkę Valium i RC etizolam. Zapodać?

Nie mówię tutaj nawet o jakimś złym samopoczuciu czy depresji, wręcz odwrotnie, żadnych schiz, paranoi, tyko to serce przeszkadza.

Oczywiscie witaminy, potas, magnez przyjęte, treściwy posiłek tez, nawadniam się, ale serce wciąż wali jak młot, puls 100, wiec nie umieram, ale jest to dość irytujące.
  • 394 / 10 / 0
Chyba taki urok hexa ew. tego sortu co masz.
Uwaga! Użytkownik BetterThan nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
Zablokowany
Posty: 295 • Strona 28 z 30
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.