Miksy - wątek ogólny

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 831 Strona 82 z 84
Rejestracja: 2019
 • 313 / 27 / 0

A z czym nie można łączyć johimbiny? Z sertraliną można?
Rejestracja: 2018
 • 2427 / 524 / 155

@Carlosa, z sertraliną nie powinno się łączyć johimbiny ze względu na zwiększone ryzyko zespołu serotoninowego.

~~~~~

A ja się z kolei spytam, moje drogie ćpaki, czy 1p-LSD przyjęte sublingual w dawce 80 μg zadziała należycie w ciągu na morfinie i pregabalinie? Inne substancje odstawiam zawsze minimum tydzień przed tripem. Wołam sajko-eksperta @ImaneAnys, może coś doradzisz, bo nie chciałabym zmarnować okazji niedostatecznym działaniem.

Handlarze narkotyków wyjaśniają, dlaczego koronawirus psuje im biznes

Chemikalia używane do produkcji metamfetaminy i fentanylu pochodzą głównie z Chin, a kartele w Meksyku zaczynają poważnie odczuwać ich brak...

Plemię Siuksów z Dakoty Południowej przegłosuje legalizację marihuany w rezerwacie

Mające się odbyć w tym tygodniu głosowanie może skutkować legalizacją marihuany medycznej i rekreacyjnej w indiańskim rezerwacie w Dakocie Południowej, co zdaniem przywódców plemienia byłoby gospodarczym dobrodziejstwem.
Rejestracja: 2018
 • 1609 / 337 / 25

@taurinnn
morfina przed LSD raczej na pewno trochę osłabi, opiaty do kwasa powinno się wrzucać raczej na afterglow, sam raz tak zrobiłem i było całkiem spoko. Taka dawka i tak zapewnia głównie wrażenia mentalne, które niestety mogą być spłycone. Trochę teoretyzuję, ale jak bym zrobił tak: zmniejszył dawkę morfiny i dorzucił DXM. Nawet kilka tabletek Acodinu mocno podbije tripa. Dawka morfiny oczywiście mniejsza, bo dex podbija ją nawet bardziej. Więc możesz zrobić tak: morfina>DXM>LSD, wtedy powinno IMO być spoko. Sam jak raz wrzuciłem tylko 30 mg DXM przed 400 mcg LSD to aż się przeraziłem jak szybko i mocno weszło.

Pregabalina nie powinna specjalnie osłabić, to nie benzodiazepiny. Sam jej nigdy nie zażywałem, ale jak raz wrzuciłem 50 mg baklofenu na afterglow LSD to nie poczułem nagłego 'wyłączenia' fazy jak po klonach, a jedynie podbite samopoczucie i dosyć specyficzny stan, coś jakbym dwa piwa wypił do kwasa.
Rejestracja: 2017
 • 22 / 1 / 0

Ja to ostatnio lubię takiego miksa walnąć :

przykładowo około godziny 15:00 zarzucam 225-300 mg DXM z Acodinu, godzinkę (max półtorej - zależy jak DXM będzie wchodzić) później ładuje 720mg kodeiny z thioco
(tak btw. muszę się chyba na antka przerzucić bo ostatnio po większej ilości thioco czuję ten żołądek że jest cosik nie halo, nie boli ale wiadomo).
Do tego w czasie brania kodeiny, w tym samym momencie biorę antyhistaminę - mam lewocytryzynę za 4 złote kupioną), Dodaję do tego Clonazepam w ilości około
0,5mg - 1mg
w trakcie ładowania DXM - zauważyłem że po tym mixie występują drgawki. Wszystko staram się zgrać w czasie tak aby koda wchodziła w momencie końca peak-u z dexa, dzisiaj zapodałem kolejny raz taki mix i popijam go piciem i paleniem, pije żuberki, już drugi leci jak piszę tego posta, trwa to już godzinę


Spoiler:
Rejestracja: 2020
 • 31 / 1 / 0

Stary akurat dzisiaj z braku laku i czasu zeby do dilla jechać.przypomnialem sobie o tym pięknym mixie :) i tak wlasnie poszlo 400mg kody+po jakimś czasie 300 DXM do tego jaranko.
-Muzyka przepięknie wchodzi.polećcie jakaś kozak nute
@Krokiety420 Do polecania nut polecam inne wątki/Imane Anys
Rejestracja: 2020
 • 3 / / 0

Miksowal ktos z was kiedyś koko+mefe? w jakich dawkach i czy jest jaki kolwiek sens mieszania tego (mile widziane historyjki z fazy :D )
Rejestracja: 2016
 • 11 / / 0

Siema pany.
Mam tak:
45 mg diazepamu
550 mg pregabaliny
150 mg DXM
300 mg kodeiny
50 mg prometazyny
Jak to połączyć żeby miało ręce i nogi ?
W jakiej kolejności i odstępach czasu wrzucać.
Dodam, że robiłem już takie miksy na większych dawkach i było wszystko dobrze, aczkolwiek wrzucałem wszystko naraz.
Myślę, że da się to zrobić jakoś fajniej żeby przedłużyć tripa.
Jakieś sugestie ?
Rejestracja: 2010
 • 4328 / 654 / 22

Za dużo diazepamu i pregabaliny.
Po takim miksie ja miałbym blockout i urwany film.
Rejestracja: 2016
 • 11 / / 0

Ostatnio poleciało 800 pregabaliny i 70 diazepamu 550 kody i 25 prometazyny. Tyle że bez DXM. Na samej czarnej herbacie z 5 torebek spokojnie ogarnąłem cały dzień. Więc myślę , ze tym razem też nie będzie problemu
Rejestracja: 2010
 • 4328 / 654 / 22

To masz niezłą tolerkę, widzę.
Możesz walić.
Posty: 831 Strona 82 z 84
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości