Miksy - wątek ogólny

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 1 / / 0

Jaka jest zależność z tolerką od MDMA a LSD? Jakiś czas temu ze znajomymi zeżarliśmy karton jednego wieczoru, drugiego planowaliśmy polecieć z dropsami. Na początek wpierdoliliśmy cuksa ok 300mg który ledwo co nas wyjebał. Dopchaliśmy się kolejnymi, nieco innymi i słabszymi (łącznie 8 na 3 osoby poszło) i w zasadzie to nic się nie stało.
Natomiast innym razem zeżarłem z kolegą znaczek kilka godzin po wpierdoleniu piguły i wszedł normalnie.
Użytkownik zbanowany
  • 2029 / 122 / 0

jak już napisałeś w tym temacie akurat, to było zrobić candyflipping i każdy byłby happy

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Marihuana lecznicza we Francji: eksperyment z udziałem 3 tys. chorych we Francji

Zgromadzenie Narodowe dało zielone światło dla eksperymentalnego użycia marihuany w celach leczniczych. Eksperyment ma potrwać dwa lata i obejmie 3 tys. chorych.
  • 2778 / 215 / 0

30 maja 2019septikshokk pisze:
Jaka jest zależność z tolerką od MDMA a LSD? Jakiś czas temu ze znajomymi zeżarliśmy karton jednego wieczoru, drugiego planowaliśmy polecieć z dropsami. Na początek wpierdoliliśmy cuksa ok 300mg który ledwo co nas wyjebał. Dopchaliśmy się kolejnymi, nieco innymi i słabszymi (łącznie 8 na 3 osoby poszło) i w zasadzie to nic się nie stało.
Natomiast innym razem zeżarłem z kolegą znaczek kilka godzin po wpierdoleniu piguły i wszedł normalnie.
Zależność jest taka ze albo mieliście chujowe piguly albo jecie zbyt dużo pigul, wystarczy raz w miesiącu przez rok i magia powoli zanika.
  • 973 / 57 / 0

Czy można łączyć kota z tramadolem? Jeżeli nie, to po jakim czasie po kocie mogę przyjąć tramadol?
  • 67 / 2 / 0

Od dwóch dni próbuję się naćpać tramadolem i pipa mimo braku tolerki wrzuciłem dziś 1250mg poprzedzone przez cały dzień w pracy 8mg klona i 1,25g lorazepamu i nic.
Dopiłem 100ml wódki, dwoma piwami i też nie specjalnie czuje tramadol - tylko standardowo nie mogę pisać z otwartymi dwoma oczami.
Dajcie mi proszę pomysł na jakiś fajny miks, chce się na prawdę ugrzać, a nie marnować tabsy, pożniej przejść na SSRI. Mam dostępne 2000mg tramadolu, jakieś 100mg klonazepamu 70mg Lorafenu, hydroksyzyna 250mg, alkohol koda mj alpra czy inne leki do kupienia. Mam jeszcze jakiś noopept i suple ale to chyba nie ma związku. Żadne |RCki, speedy nie wchodzą w grę to nie dla mnie. Czy dzisiaj nie zadziałał tramal przez te benzo? \tolerke mam na kode rzędu 720mg, na wódkę 1000ml.
mj trzeba czy jak? Czy to przez te benzo. :płacz:
  • 6 / 1 / 0

Jaki będzie efekt łączenia klonazolamu z flualprazolamem lub innymi benzo? Znacie też jakieś ciekawe benzo-miksy?
  • 2 / / 0

Na mnie jakoś trampek nie działa... Ostatnio miałem 50szt 100mg i brałem 600mg i nic... Później może minimum jak zarzuciłam 2mg lorazepamu ale do w porównaniu do kodeiny tramal to lipa... Jestem ciekawy połączenia koda DXM bo laczylem kosę ale z alk z mi z prometazyna i benzo.
Użytkownik zbanowany
  • 2029 / 122 / 0

03 sierpnia 2019Anonek44 pisze:
Jaki będzie efekt łączenia klonazolamu z flualprazolamem lub innymi benzo? Znacie też jakieś ciekawe benzo-miksy? [ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
s0rry za karmę bez sensu, miał być cycat

znam - alprazolam + alprazolam + alkohol + palenie (w8em dałem tylko dwa przykłady benzo, i tak specjalnie to samo, bo nie ma lepszego benzo niż zajebać w chuj alpry)
  • 38 / 1 / 0

Polecacie jakieś ciekawe miksy na wieczorny wypad z kumplami na miasto ? Nie chodzi o chlanie wódy aż do upadłego, ale o coś żeby urozmaicić pogadankę na luzie i pozagadywać do dziewczyn :p
  • 511 / 28 / 0

Z zwiazku z tym ze u mnie noc to prawdziwy koszmar .. to co kilka dni zmieniam substancje ( mix ) by yrafic wkoncu w cos co pomoze mi przespac cala noc bez problemu .. ogolnie ze spaniem mam straszny problem od 4lat glownie z racji choroby na ktora zachorowalem .. od kilku dni leci xanax + fentanyl + petydyna + klonazepam szczerze nawet nawet daje rade niestety dawki szybko ida w gore .. ktos cos ? Poleci konkretnego na noc ? Ps bralem dormicum iv z morfina w jednej pompce i nic ..
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata