Miksy - wątek ogólny

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 822 Strona 79 z 83
Rejestracja: 2011
 • 7235 / 746 / 0

@ferdinandomodo
Masz wyrobione receptory ? Jak nie to koda nie zadziała, tylko deksiwo.Według mnie, ze dużo tego DXM.
Do podbicia używa się około 10 tabletek, 2 - 3 godziny przed kodeina.
Rejestracja: 2018
 • 151 / 4 / 0

Mam wyrobione i nie dziala, koda to gowno dla placebekow, bez kitu

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

Co siedzi w e-papierosach? Szef GIS ostrzega przed kokainą, heroiną i pigułką gwałtu

Główny Inspektor Sanitarny wprowadził monitoring powikłań po używaniu elektronicznych papierosów. O takich przypadkach mają go informować szpitale. GIS boi się też, że do płynów dodawane są ciężkie i miękkie narkotyki, co powoduje dodatkowe komplikacje.
Rejestracja: 2018
 • 3 / / 0

Pytanko do ćpunów z depresją. Używam MAOI(moklar) w dawce koło 600mg dziennie raz tabletke mniej raz więcej. Chcę zajebać tramal.
- Tolerancję na kodę mam na poziomie 300-400mg, żeby było fajnie. Parę razy brałem tramadol ale rzadko i dawno więc o ile nie ma krzyżowej tolerancji z kodą to jest ona zerowa.
- Jaką dawkę powinienem wziąć, żeby zadziałał mocno i jak wysokie jest prawdopodobieństwo powikłań z maoi!!
- Pomysł na to mam taki, żeby do tego czasu zejść trochę z dawki antydepresantu ale o ile są osoby, które mieszały te dwie substancje a napewno są to chciałbym wiedzieć czy wrażenia po Tramalu się zmieniły i czy coś się stało może?
- Do tego mam sporo klona i niską tolerkę więc czy 2mg klona będą przyjazne dla tego misku razem z odpowiednią dawką kofeiny, żeby nie usnąć?

ZX

Rejestracja: 2018
 • 632 / 213 / 0

Świętej pamięci jartexxx właśnie brał maoi z Tramalem i zmarł, ale prócz tego brał wiele innych substancji tego dnia jednak te dwie miały szczególny wpływ. Zespół serotoninowy to nie mit i można umrzeć.
Rejestracja: 2018
 • 3 / / 0

Przeżyłem.
600mg w pierwszej bombce ale na pełen żołądek i możliwe, że za gruba była więc zadziałała jak retard, po paru godzinach wkurwiony otwieram bombkę z pozostałymi 300mg Tramalu i wypijam z wodą dosłownie wylizując szklankę, efekt dało się poczuć już po chwili czas mi strasznie szybko mijał tego dnia. Do tego wypiłem z dwa/trzy browarki i było całkiem okej.
Gorzej ze zjazdem emocjonalnym przez odstawienie MAOI, bo przez parę dni przed tym zmniejszałem dawkę szybko i do dzisiaj od piątku wieczora mam totalny zjazd i leżę na klonie całe dnie. Więc miksik chujowy. Najpierw skończę terapię a z tym tak szybko nie będzie bo okazuje się, że mogę być dwubiegunowy a potem wrócę do zabawy z Tramalem. Poprzednik ma racje, nie warto bo i zginąć można w głupi sposób dla marnej fazki
Rejestracja: 2016
 • 781 / 68 / 0

Odradzam jakiekolwiek mixy
Nauczyło mnie to 10 lat cpania
Mozna się poryc niemiłosiernie i niezauwazyc tego a także można się przekręcić zwyczajnie. Biorąc substancje solo jest mniejsze prawdopodobieństwo. Ciężko kontrolować też biorąc w mixach, później wychodzi jeden wielki mix.
Przynajmniej u mnie.
Rejestracja: 2019
 • 4 / 1 / 0

Mi dobrze robi taki miks: 50mg hydroksyzyny, potem 300mg kody, jak już koda wejdzie to palę jakieś 0,7g tematu zapijając jakieś 0,6l piwka owocowego 4,5% :D
Rejestracja: 2011
 • 7235 / 746 / 0

@carnauba
No to jest potencjalnie bezpieczny miks.trawa wchodzi w synergie z kodeina, nisko procentowe piwo tez, tylko nie pij więcej bo gryzie się z sulfogwajkolem.
Rejestracja: 2019
 • 4 / 1 / 0

@UJebany
Nie mam zamiaru wiecej, bo to sulfogówno już mi żołądek rozwala. A takie 0,6l takiego piwka milutko podbija mi działanie kody bez większych szkód.

staraj się nie cytować poprzedniej wypowiedzi /// WRB
Rejestracja: 2015
 • 1571 / 45 / 0

21 kwietnia 2019rodozz313 pisze:
Odradzam jakiekolwiek mixy
Nauczyło mnie to 10 lat cpania
Mozna się poryc niemiłosiernie i niezauwazyc tego a także można się przekręcić zwyczajnie. Biorąc substancje solo jest mniejsze prawdopodobieństwo. Ciężko kontrolować też biorąc w mixach, później wychodzi jeden wielki mix.
Przynajmniej u mnie.
Ta bez kitu, ja na 600mg Tramalu jak już schodziło to 5mg rolek godzina 5mg rolek godzina 5mg rolek (słabe są te rolki) a kilka dni wcześniej troche stima a zaraz leci tramal a kutro tramal i koda
Posty: 822 Strona 79 z 83
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 796 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości