Miksy - wątek ogólny

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 300 / 33 / 0

teraz to barziej ze mnie lekoman sie robi...
300mg convulex + 40mg hydroksyzyny + 1mg alpry + 150mg pregabaliny
Po 30min. 105mg dexa po 1,5h driny i więcej alpry.

Musi być fajnie. Będzie fajnie na pewno. Wczoraj było oh.
  • 1554 / 40 / 0

Mam dla kogoś challenge - niech zmiksuje metkata z małą ilością przeciwlękowego benzo. A później zacznie pisać na forum...

Narkotyki w przedwojennej Warszawie. Ile kosztowały i kto je zażywał?

Działkę kokainy można było dużo kupić taniej niż butelkę wódki. I kupowano. Ćpali przestępcy, ale też lekarze i urzędnicy państwowi. „Kokainistki rekrutują się przeważnie z najgorszych szumowin, morfinistki już z nieco lepszych sfer” – mówił szczerze przedwojenny diler. I nie krył nawet, ilu w Warszawie jest narkomanów.

Naćpany kierowca zaskoczył mundurowych. Dał im dziwny prezent

Takiej kontroli funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego nie mieli jeszcze nigdy.
  • 300 / 33 / 0

07 marca 2019Matrixar pisze:
Mam dla kogoś challenge - niech zmiksuje metkata z małą ilością przeciwlękowego benzo. A później zacznie pisać na forum...
A liczy się miksowanie metkata z helem (nie w jednej pompie, ale najpierw metkat i dosłownie niemal od razu druga pompa i hel) na podkładce alpry? Bo jeśli tak to si - zaliczone.
  • 179 / 9 / 0

Można do oksykodonu hydroksyzynę normalnie? "Blok" CYP2D6 zbije euforię przy oxy tak jak przy kodeinie, czy tutaj to nie robi dużej różnicy?
  • 1554 / 40 / 0

07 marca 2019Br0wnSugar pisze:
07 marca 2019Matrixar pisze:
A liczy się miksowanie metkata z helem (nie w jednej pompie, ale najpierw metkat i dosłownie niemal od razu druga pompa i hel) na podkładce alpry? Bo jeśli tak to si - zaliczone.

Nie wiem ale ja zaczalem pisac na H taką ero historie ze dobrze ze sie nie wyslala bo to bylo chore.

Ale etizolam powiedział ze to normalne
  • 21 / 1 / 0

03 marca 2019Matrixar pisze:
Po prostu nie ćpaj jak ci to nie na korzyść.
Ale z tego co widze to tak nie jest, zazdroszcze orgazimu : (

Ale przecież twoja tolerka jest na takim poziomie że jakbyś przestał brać cały czas to byś pewnie odczuł spadek dopaminy o jakieś 25%..
Gdyby to było takie łatwe, ze po kilku latach ćpania dzień w dzień można było tak o sobie przestać bo tak się postanowi to ośrodki odwykowe nie miałyby pacjentów :P Ja już nawet nie pamiętam jak to było żyć na trzeźwo, oprócz tego że bardzo często odczuwalem lęk, starałem się rozwiązywać każdy nawet błachy problem oraz byłem człowiekiem towarzyskim i chyba dość lubianym mającym wielu znajomych i kilku prawdziwych przyjaciół. Wszystkich tych ludxi straciłem na własne życzenie
  • 1554 / 40 / 0

Myślisz że lepiej jest żyć tak niż na trzezwo? Naprawic można wszystko
  • 21 / 1 / 0

@Matrixar Oczywiście, że sposób na jaki żyje jest beznadziejny i o wiele lepiej by było gdyby udało mi się to rzucić wszystko w cholerę, a już w ogóle byłbym w innym o wiele lepszym miejscu w życiu, gdybym nie zaczął ćpać. Problem w tym że nie mogę liczyć na żadne wsparcie od kogokolwiek(zresztą na własne życzenie) Nie mam nikogo, bo wszystkie pozytywne relacje z innymi ludźmi zniszczyłem ćpaniem i manipulowaniem ludźmi którzy byli mi życzliwi, właśnie dla ćpania. Strasznie tego żałuję, ale czasu nie cofne. Abstrahując od tego, że zawsze miałem bardzo słabą silną wolę (ciężko było mi utrzymać postanowienia, a już szczególnie te które wymagały wysiłku by osiągnąć korzyść odległą w czasie) to poprostu nie mam pojęcia jak z tego wyjść, od czego zacząć, w jakim kierunku pokierować swoim życiem. I najgorsze jest to że nie mam nawet z kim o tym porozmawiać a co dopiero wprowadzić w życie.
  • 725 / 125 / 2

3mmc na afterglow po 3-oxo-pcm można?
  • 148 / 4 / 0

10 tabletek neoazeriny i 20 tabsow DXM, oczywiscie aco, myslicie, ze posmyra przy zerowej tolerce na obie w/w subs? :p
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata