Miksy - wątek ogólny

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 816 Strona 4 z 82
Rejestracja: 2006
 • 640 / 2 / 0

Niebez[pieczny mix i troche chujowy ale z powodu ciśnienia godny uwagi:fluoksetyna 40 mg+DXM 450mg+kodeina 600 mg+amfetamina 200 mg
Generalnie uważam,że amfetamina się dobrze miesza z kodeiną.Jedyne czego mi brakuje w tym miksie to dżointa
Rejestracja: 2010
 • 1615 / 20 / 0

@sieka
amfetamina dobrze miesza się z kodeiną? ? ?

Moim zdaniem wcale nie poczujesz działania kodeiny. feta stłamsi jej działanie i będziesz tylko naspeedowany.

Próbowałem mix kokaina + kodeina. Czuć było tylko kokę.

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

"Zero zero zero", czyli jak kokaina napędza świat – recenzja premiery nowego serialu twórców "Gomor

Chcąc opowiedzieć historię o tym, jak narkotyki rządzą światem, niezbędny jest rozmach. "Zero zero zero" niewątpliwie go posiada, ale czy może pochwalić się czymś jeszcze?
Rejestracja: 2010
 • 1963 / 39 / 0

sieka pisze:
Niebez[pieczny mix i troche chujowy ale z powodu ciśnienia godny uwagi:Fluoksetyna 40 mg+Dxm 450mg+kodeina 600 mg+amfetamina 200 mg
Generalnie uważam,że amfetamina się dobrze miesza z kodeiną.Jedyne czego mi brakuje w tym miksie to dżointa
No naprawdę zarąbisty miks. Łączenie SSRI z DXM'em do tego stymulant jakim jest amfetamina. Szczyt głupoty.
Rejestracja: 2010
 • 2338 / 2 / 0

Potrzebuje zapchac jakies 12-15h dragami i wypada zeby caly czas faza byla dosc konkretna, a zebym to przezyl :p. Mam do dyspozycji duze ilosci: 6-APB, MeOPP, metkata, bufedronu i trawy. Na zjad 2m2b, zolpidem, GBL. Jak myslicie, jak to rozplanowac w czasie? Mam kilka koncepcji, ale jestem ciekawy jak byscie to zrobili.
A. Jak macie jakies pomysly to moge cos dokupic jeszcze.
Ostatnio zmieniony 06 października 2011 przez blablab, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2010
 • 984 / 3 / 0

sorry Bigosie za sugestie tego miksu*, mam nadzieje ze dojdziesz do siebie szybko, zrobiłeś to dla dobra
Nauki :)*-http://talk.hyperreal.info/sytuacje-kry ... 5-890.html
Rejestracja: 2010
Użytkownik zbanowany
 • 2399 / 63 / 0

toshiro mifune - za nic nie przepraszaj (zresztą nawet jakbyś odradził mi ten mix i tak bym zajebał) bo ja to już testowałem kiedyś z mefem i etkatem i było si, tylko teraz chyba przez to że bylem ostro wypruty z dopaminy taki efekt uboczny sie zrobił. %-D teraz już jest dobrze , ale i tak warto było ^_^ niedługo stestuje z tym lekiem Pronoran - ten już sporo osób stestowało i nikt na podobne efekty uboczne co ja nie narzekał , a o akinetonie mało info jest i głównie bazowałem na rekomendacji znajomego :diabolic:
Ostatnio zmieniony 14 października 2011 przez Modyfikowany Bigos, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2009
 • 5020 / 210 / 8

T-28h do T-6h: przerobione 900mg alfa-PPP insuflacją.
T-3h: 360mg pseudoefedryny p.o.
T=0: alfa-PPP (70-100mg) + MDAI (200mg) + MeOPP (150mg) + pFPP (35-50mg) = jedna bombka
T+45m: "Zajebiście euforyczne, subtelne i naturalne - naraz. Jest też element psychodeliczny, ale także sprawia wrażenie naturalnego. Bałem się trochę o ryzyko ZS, ale na razie nie jest źle. Jak zacznie, to mam lewomepromazynę. Dopiszę coś więcej o tym zestawieniu później, teraz idę czerpać ze źródeł euforii!"
T+1h10m: "To jest lepsze niż 6-APB+alfa. Album "Discovery" Daft Punk'a potęguje ten stan, one more time..!"
__________

Dawno już zeszło, trzymało mnie ok. 12h, po tym czasie dobiłem 150mg MeOPP, by usunąć zmęczenie - druga noc z rzędu bezsenna. Faza była bardzo mocno euforyczna (łzy szczęścia na przystanku autobusowym), bardzo mocno entaktogenna, mocno stymulacyjna i średnio wizualna. Muzyka, jak już zaznaczyłem, brzmi emocjami. Do ZS nawet nie było blisko, lekkie tylko trzęsawki rąk (z ramieniem włącznie). Nie jadłem MDMA, ale podejrzewam, że niewiele się różni od stanu po tej kombinacji. Jako, iż jej zbiorczy profil serotoninergiczny to głównie inhibicja wychwytu zwrotnego, zamiast wyzwalania większości jej neuronalnych zasobów, nie było żadnego doła w ostatnich godzinach działania. Dodam, że wypiłem 3x40ml wódki pomiędzy 4. a 6. godz. działania.

Po 7-mej godzinie dopaliłem lufkę AM-2201, co podkręciło wizuale, oraz kreatywność i tempo myśli do niebywałego poziomu. Genialne myśli nt. relacji międzyludzkich i autorefleksja atakowały moją "uwagę" co około 20 sekund, wraz z falą zachwytu nową ideą. Większość z nich zapamiętałem i na trzeźwo wciąż mają perfekcyjny sens.

Polecam ten miks każdemu psychonaucie i/lub entuzjaście entaktogenów, i/lub euforyków. Osobiście, z pewnością go powtórzę w identycznych proporcjach (może 200mg alfy), acz bez "podkładu" z a-PPP ins. i p-efedryny.
Rejestracja: 2011
 • 2362 / 12 / 0

Jako, iż wszystkie serotoninergiki w niej nie są neurotoksyczne, nie było żadnego doła w ostatnich godzinach działania.
A co ma jedno do drugiego? Dół pojawia się w momencie niedoborów serotoniny, mocnego uszczuplenia jej poziomu. Neurotoksyczność zazwyczaj bywa naprawdę widoczna dopiero po dłuższym czasie stosowania jakiegoś narkotyku
Rejestracja: 2009
 • 5020 / 210 / 8

Kolejne celne spostrzeżenie, dzięki. Ten miks w większości stoi na profilu inhibicji wychwytu zwrotnego tej monoaminy, acz MDAI jest także selektywnym jej wyzwalaczem. Najwyraźniej niezbyt silnym, gdyż doła faktycznie nie odczułem.

Edit: Poprawiłem treść oryginalnego postu.
Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
 • 1952 / 6 / 0

Bo się zastanawiam czy nie wziąć trochę [metiopropaminy] na sylwestra, ale tam będzie również dużo mdma, fety, mefa, ketonów i wszystkiego innego co wlezie pod łapska a nie chciałbym sobie krzywdy zrobić.

surveilled
Posty: 816 Strona 4 z 82
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 609 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: xqzw i 5 gości