Mikrodawkowanie LSD – zastosowanie w terapii

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 67 Strona 3 z 7
Rejestracja: 2014
  • 438 / 16 / 0

Odkopuję temat z powodu pytania o źrenice. Bardzo proszę o odpowiedź. Chcę mikrodawkować LSD i zastanawiam sie jak taka osoba wygląda z zewnątrz. Nie mogę sobie pozwolić na powiększone oczy dlatego też pytam osób które mikrodawkują czy ich oczęta wyglądają normalnie czy naćpanie ?
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 685 / 0

Normalnie, nawet rodzona matka Cię nie pozna.

Legalizacja marihuany w Kanadzie to fiasko? Wielu wciąż kupuje ją od dilerów

Po prawie dwóch latach od legalizacji rekreacyjnej marihuany w Kanadzie likwidowane są szklarnie, zyski z legalnej sprzedaży są niższe niż zakładano, a dilerzy handlujący na czarno wciąż mają się nieźle – do regularnych zakupów u nich przyznaje się bowiem prawie połowa obywateli. - Działanie kanadyjskiego rządu jest dla mnie rozczarowaniem – mówi Jakub Gajewski, wiceprezes stowarzyszenia Wolne Konopie.

Policja podarowała wrocławskiemu szpitalowi pościel. Wcześniej był w niej przemycany haszysz z Azji

Funkcjonariusze z wrocławskiego CBŚP podarowali szpitalowi z ul. Borowskiej 3200 prześcieradeł. To w nich ukryte były wcześniej narkotyki, przemycane z Pakistanu i Chin. Przypłynęły do Polski statkiem w maju 2018 roku i leżały w policyjnych magazynach. Dziś - w czasie epidemii - mogą się przydać na przykład do uszycia z nich maseczek ochronnych.
Rejestracja: 2014
  • 438 / 16 / 0

Czy można konkretne odpowiedzi? Bo słuchanie takiego pierdolenia zaczyna mnie już wkurwiać.
Rejestracja: 2014
  • 3627 / 908 / 2

Akurat podpinam się do zapytania. Przy 50mcg AL-LADa oczy są wyjebane? Konkretnie chodzi mi o słabe pochodne LAD/LSD. Przy 100mcg miałem jak 2 zł ;P
Rejestracja: 2010
  • 3036 / 108 / 0

Kurcze, ale 50mcg to już raczej nie mikrodawka tylko normalny, lekki trip.

Co do pytania o poznanie, czy ktoś jest na dragach: nie, nic nie będzie widać. Ale zluzujcie z dawkami. Dla LSD 20mcg+ to już nie są mikrodawki.
Rejestracja: 2016
  • 7 / / 0

07 lutego 2017fraktal123 pisze:
Odkopuję temat z powodu pytania o źrenice. Bardzo proszę o odpowiedź. Chcę mikrodawkować LSD i zastanawiam sie jak taka osoba wygląda z zewnątrz. Nie mogę sobie pozwolić na powiększone oczy dlatego też pytam osób które mikrodawkują czy ich oczęta wyglądają normalnie czy naćpanie ?
Testował mikro dawki LSD w wielkości 10 mg, 20 mg i 30 mg. Za każdym razem miałem zupełnie normalny wygląd oczu. Nikt się po mnie nie poznał a chodziem normalnie do pracy. Odczuwałem jedynie delikatną "tłustość" oczu (nie wiem jak to inaczej nazwać), nic strasznego.
Tak swoją drogą, też odkopię, zresztą miałem coś napisać, zdać relacje. Testowałem przez tydzień (z jedno dniowymi przerwami), najbardziej zauważalna zmiana to spora poprawa humoru. Humor zresztą staje się bardziej abstrakcyjny, oprócz tego znacznie łatwiej można było mnie rozśmieszyć. Łatwiej mi się rozmawiało z ludźmi chociaż jestem introwertykiem. Czy większy zapał do pracy? Nie odnotowałem. Czy polecam? Jak najbardziej, gdy czegoś na własnej skórze się nie doświadczy, to do końca nie będzie się wiedziało jak jest. No napewno Ciebie to nie zabije, nie sądzę żebyś też miał mieć jakiś przypał.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 685 / 0

Domyślam się, że większa otwartość umysłu, pewne odblokowanie niechęci do pewnych rzeczy i znużenia, mam rację?

PS. Mikrogramy nie miligramy.
Rejestracja: 2011
  • 301 / 60 / 0

Mam bardzo podobne spostrzeżenia, po dawce 20ug miałam wyraźnie lepszy nastrój, zwiększyła mi się pewność siebie i towarzyskość. Miałam też bardziej 'wyjebane'. Czułam się bardzo dobrze i swobodnie, więcej mówiłam do ludzi. Taka ilość jest dobra jak się ma więcej wolnego czasu, aby uprzyjemnić sobie dzień... Natomiast tak na co dzień zmniejszyłabym tą dawkę, która była miejscami rozpraszająca. Byłam bardziej nieogarnięta niż zazwyczaj. Ciężej przychodziło mi przypomnieć sobie niektóre rzeczy... czułam się lekko naćpana. Ale sądzę że przy niższej dawce byłoby z tym dużo lepiej. Chwilami miałam wrażenie że zaczynają mi się delikatne zmiany percepcji.
Rejestracja: 2010
  • 136 / 6 / 0

@up ale czemu opisujecie dzień w którym wzięliście mikrodawkę?! (a poza tym powyżej 20ug to już nie mikrodawka). Cały efekt o który chodzi ma być w dni przerwy czyli przez 3 dni pomiędzy dawkami. Da ktoś opis tych 2-3dni? Jest utrzymanie nastroju?
Rejestracja: 2017
  • 200 / 12 / 0

Efekt byl dlugotrwaly? Co bedzie najlepsze do microdosingu z legalnych lizergamidow ?
Posty: 67 Strona 3 z 7
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 1060 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thallium i 1 gość