Miejscówka.

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

• 2941 / 278 / 0

+1
w tym roku ogarnę się i przygotuję sobie spota już na następny
raz że potem na wiosnę nie będę się zastanawiał czy wystarczy mi na wszystko czasu, a dwa przygotowania spota o tyle czasu wczesniej minimalizuje ryzyko wykrycia - nawet jesli ktos z oddali zauważyłby, że kieruję się w daną okolicę to za pół roku nie będzie raczej przykładał do tego specjalnej uwagi
  • 7075 / 787 / 0

Ja już mam wytypowany. Jesienią będę kopał dołki.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Grecki miliarder wyemitował token związany z ceną medycznej marihuany

Miliarder Alki David uruchomił projekt Swissx. Do projektu należy Token SWX Coin, którego cena będzie powiązana z ceną medycznej marihuany, a także giełda Swissx Global Hemp Exchange.
Użytkownik nieaktywny
  • 78 / 4 / 0

Siema,
na następny rok planuję coś wykombinować. Jako że do miasta mam daleko to chciałbym wykorzystać okoliczne dobrodziejstwa. Czy taki rzadki lasek pomiędzy polami rolnymi jest dobry ? Jest szansa że jakiś rolnik wpadnie na pomysł zwiedzania lasu ?
  • 7075 / 787 / 0

^
Też zastanawiam się nad posadzeniem iluś sztuk w takim "rzadkim lasku", który jednak robi się bardzo "nieprzyjazny" do zwiedzania w sezonie. Jest kilka miejsc z dość dużym prześwitem i również chciałem zapytać o doświadczenia z takimi spotami. Generalnie z poprzedniego sezonu nauczyłem się, że rośliny nie muszą mieć cały dzień słońca i zadowolą się 5-6 godzinami. Oczywiście odbije się to na ich "dorodności", ale mając ok 80 pestek można próbować.

EDIT

Wysiałem w takich leśnych "prześwitach" sporo pestek. Następnym razem usunę co się da z badyli, które zasłaniają słońce. Nie są to jednak moje "priorytetowe" spoty, a raczej na zasadzie "jeśli wyjdzie, to super, jeśli nie, trudno".
  • 4162 / 536 / 11

Co myślicie o torfowisku >?
Dokładniej torfowisko niskie.
  • 7075 / 787 / 0

Musiałbyś przytaszczyć swoją ziemię, bo torf jest zdecydowanie za kwaśny na konopi.
  • 8 / / 0

Panowie, stolica i brak pomysłów gdzie się porozglądać. Nie wiem nawet czy jakieś lasy podmiejskie czy raczej jakas opuszczeno placówka gdzieś bliżej cywilizacji. Nie chodzi mi o konkretne współrzędne miejscówki tylko mniej więcej jaki teren wybrać
  • 7075 / 787 / 0

^
Nie bierz się za uprawę, jeśli zadajesz takie pytania : ) Bo inaczej czeka Cię w najlepszym utrata wszystkiego z dnia na dzień. W tym kraju na 1 growera przypada 10 zawodowych złodziei : )
  • 8 / / 0

Teraz to wiem, że kolejność postępowania przykładnego growera to rzecz święta ale na chwilę obecną zostaje z 2 tygodniowymi pomidorami upchanymi w litrowych doniczkach i jestem skory powrzucać je gdziekolwiek i liczyć na cud. Ot choćby w krzakach przy drodze
  • 7075 / 787 / 0

Jeśli nie możesz ich zostawić np balkonie / słonecznym pokoju, to nie pozostaje Ci nic innego, jak szukać takiego właśnie miejsca. Małego automata raczej łatwo jest ukryć, ale z pełnosezonową Sativą może być problem.
Na przypale, albo wcale : )
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata