Miejscówka.

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

Posty: 156 Strona 15 z 16
Rejestracja: 2010
  • 2748 / 293 / 0

+1
w tym roku ogarnę się i przygotuję sobie spota już na następny
raz że potem na wiosnę nie będę się zastanawiał czy wystarczy mi na wszystko czasu, a dwa przygotowania spota o tyle czasu wczesniej minimalizuje ryzyko wykrycia - nawet jesli ktos z oddali zauważyłby, że kieruję się w daną okolicę to za pół roku nie będzie raczej przykładał do tego specjalnej uwagi
Rejestracja: 2014
  • 7997 / 1029 / 0

Ja już mam wytypowany. Jesienią będę kopał dołki.

A jednak wolno palić marihuanę?

O jednolitości orzecznictwa, zapomnianej wyjaśnionej już rozbieżności i o tym, jak nie pisać kasacji…

Nie ma medycznej marihuany – pacjenci odsyłani z kwitkiem

Lekarze przepisują medyczną marihuanę, ale pacjenci nie mogą zrealizować recept. Powodem jest brak suszu w całej Polsce. Przedstawiciele producenta twierdzą, że popyt przewyższył podaż – podaje wyborcza.pl.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 78 / 4 / 0

Siema,
na następny rok planuję coś wykombinować. Jako że do miasta mam daleko to chciałbym wykorzystać okoliczne dobrodziejstwa. Czy taki rzadki lasek pomiędzy polami rolnymi jest dobry ? Jest szansa że jakiś rolnik wpadnie na pomysł zwiedzania lasu ?
Rejestracja: 2014
  • 7997 / 1029 / 0

^
Też zastanawiam się nad posadzeniem iluś sztuk w takim "rzadkim lasku", który jednak robi się bardzo "nieprzyjazny" do zwiedzania w sezonie. Jest kilka miejsc z dość dużym prześwitem i również chciałem zapytać o doświadczenia z takimi spotami. Generalnie z poprzedniego sezonu nauczyłem się, że rośliny nie muszą mieć cały dzień słońca i zadowolą się 5-6 godzinami. Oczywiście odbije się to na ich "dorodności", ale mając ok 80 pestek można próbować.

EDIT

Wysiałem w takich leśnych "prześwitach" sporo pestek. Następnym razem usunę co się da z badyli, które zasłaniają słońce. Nie są to jednak moje "priorytetowe" spoty, a raczej na zasadzie "jeśli wyjdzie, to super, jeśli nie, trudno".
Rejestracja: 2010
  • 4273 / 630 / 22

Co myślicie o torfowisku >?
Dokładniej torfowisko niskie.
Rejestracja: 2014
  • 7997 / 1029 / 0

Musiałbyś przytaszczyć swoją ziemię, bo torf jest zdecydowanie za kwaśny na konopi.
Rejestracja: 2019
  • 8 / / 0

Panowie, stolica i brak pomysłów gdzie się porozglądać. Nie wiem nawet czy jakieś lasy podmiejskie czy raczej jakas opuszczeno placówka gdzieś bliżej cywilizacji. Nie chodzi mi o konkretne współrzędne miejscówki tylko mniej więcej jaki teren wybrać
Rejestracja: 2014
  • 7997 / 1029 / 0

^
Nie bierz się za uprawę, jeśli zadajesz takie pytania : ) Bo inaczej czeka Cię w najlepszym utrata wszystkiego z dnia na dzień. W tym kraju na 1 growera przypada 10 zawodowych złodziei : )
Rejestracja: 2019
  • 8 / / 0

Teraz to wiem, że kolejność postępowania przykładnego growera to rzecz święta ale na chwilę obecną zostaje z 2 tygodniowymi pomidorami upchanymi w litrowych doniczkach i jestem skory powrzucać je gdziekolwiek i liczyć na cud. Ot choćby w krzakach przy drodze
Rejestracja: 2014
  • 7997 / 1029 / 0

Jeśli nie możesz ich zostawić np balkonie / słonecznym pokoju, to nie pozostaje Ci nic innego, jak szukać takiego właśnie miejsca. Małego automata raczej łatwo jest ukryć, ale z pełnosezonową Sativą może być problem.
Na przypale, albo wcale : )
Posty: 156 Strona 15 z 16
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 609 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości