Miejscówka.

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

• 1554 / 38 / 0

jezus_chytrus pisze:
^
Chcesz uprawiać dla 2 gramów? ...
Napisałem co najmniej. A czemu nie? Nie opłaca się? Nie potrzebuje je*anych pierdyliardów gramów z krzaka żeby potem I tak narzekać jakie hujowe plony

Lepiej odpowiedz na pytanie a nie offtop robisz
  • 7093 / 789 / 0

Może bym odpowiedział, ale link do obrazka nie prowadzi do obrazka : )
Zdziwiłem się, bo zakładanie już na starcie tak niskiego plonu, który do tego jest niewspółmierny z poniesionymi kosztami, czasem i ryzykiem, wydało mi się... dziwne : )

P.S - sformułowanie "co najmniej 2 gramy" nie sugeruje liczby pomiędzy 2 a 200 : ) więc nie dziw się, że ktoś się zdziwił.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Kijów: Izraelski baron narkotykowy zbiegł podczas ekstradycji

Kilka minut przed zaplanowaną ekstradycją na lotnisku Boryspol w Kijowie z rąk ukraińskich policjantów w tajemniczy sposób zbiegł znany izraelski handlarz narkotyków – poinformowały w piątek izraelskie i ukraińskie media.
  • 1554 / 38 / 0

@jezus_chytrus
No nie wiem czy niewspółmierne ale ok...
Poza ty ponad dwa to od dwóch do... Ile wydaje ci się logiczne w takiej sytuacji

• 7093 / 789 / 0

Jeżeli mówię np "coś kosztowało ponad 2 złote", to mam na myśli bardziej 2.50, niż 200 : )

Sam mam kilka roślinek (pełno sezonowe, niefeminizowane). Jeżeli przynajmniej jedna z moich dużych roślin okaże się panną, może potencjalnie dać z 50 g (tak szacuję). Dodając do tego 2 małe panny, które już się ujawniły, łącznie może być tego z 75 g. To już jest plon wart zachodu wg mnie : )
  • 1554 / 38 / 0

@jezus_chrystus To masz duże wymagania jak dla mniejszej ilości uważasz za nieopłacalne. Poza tym to nie może być duże. I robisz tylko offtop zamiast odpowiadać : ( A czasu coraz mniej
  • 930 / 117 / 5

Siemka . Automaty możliwe że dojdą. Zdjęcie nie działa niestety. Siej puki możesz, coś napewno zbierzesz ☺
  • 7093 / 789 / 0

Wydaje mi się, że moje oczekiwania są raczej umiarkowane : ) 50-75 g to nie jest jakieś szaleństwo : )

Pamiętaj, że uprawa wymaga nie tylko pieniędzy, ale też czasu i przede wszystkim wiąże się z ryzykiem wpadki. Nie wiem, jaką karę przewiduje teraz ustawa za kilka roślin na własny użytek i mam nadzieję, że się nie dowiem...

Kończąc offtop - jaki macie system odwiedzania swoich miejscówek?
Ja np napełniam po drodze 2 butelki wodą z rzeki i idę w pobliże spota się rozejrzeć. Jeżeli wszystko jest OK, wracam po butelki i dopiero wtedy podchodzę do krzaków.
Jeśli złapią mnie na podlewaniu, to straciłem jakiekolwiek szanse na wybronienie się. Gdybym miał dron'a, byłoby łatwiej : )
Użytkownik nieaktywny
  • 657 / 86 / 0

na przyszły rok, może pomóc w wyborze miejscówki, można sobie sprawdzić nasłonecznienie o danej porze dnia i roku http://suncalc.net/#/50.5724,21.674,17/2013.04.19/18:32
  • 7093 / 789 / 0

^
Też miałem to sugerować, ale za cholerę nie mogłem tego wtedy znaleźć - dobry bajer, ale i tak trzeba osobiście sprawdzić miejsce (drzewa zasłaniające słońce...)
  • 930 / 117 / 5

Ja od weekendu zaczynam szukać konkretnej miejscówy na +/- 100 automatów. I zaczynam przygotowania.
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata