Microdosing

Dział dotyczący grzybów i roślin wykazujących działanie halucynogenne, psychodeliczne, lub dysocjacyjne.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 3949 / 705 / 2

@up
Jak podzielić do 1ug? Roztworem? Czy w ogóle 1/100 blottera jest w jakikolwiek sposób aktywna?
  • 139 / 25 / 0

Witam, kilka lat temu stosowałem microdosing. Nie było to z definicji takie jak w rospiskach z pierwszych stron tematu. Nie wiedziałem nawet, ze takie coś istnieje i zupełnie sam kierowałem się jako samotnik jedynie intuicją na własnych błędach.

Głównie było to LSD w dawce 10-20ug i co kilka dni, tylko kiedy potrzebowałem siłę w sobie bez barier społecznych. Dawki były skuteczne a ja odnosiłem sukcesy. To ma sens, ale wymaga głębokiego poznania siebie. Poznania reakcji na stres, na tłum, na sugestie otoczenia i wymaga pełnego w sobie zaufania.

Bardzo istotna jest kontrola stresu w sytuacjach nagłych a nawet traumatycznych. Inaczej jest w samotności a inaczej w tłumie. To ma sens przy pewności ze nie zawiedzie się w ważnych kwestiach.

Pierwsze próby nie zawsze miałem udane. Raz nawet zawiodłem i byłem zbyt szczery, zbyt empatyczny i bardzo wiele straciłem na tym. Nie załatwiłem sprawy jak należy, co poskutkowało odcięciem sie od dochodów na jeden miesiąc i wielu załatwianiu spraw potem. To się stało na DOB, akurat nie była to microdawka, lecz było to na drugi dzien przy delikatnym juz działaniu.

Z doświadczenia wiem ze ogólnie warto. Nie wszystkie jednak microdawki sprawdzą się w każdej sytuacji. Doświadczenie jest kluczowe. Kierujcie się na głęboką wodę tylko po zdobyciu tego doświadczenia a i tak pamiętajcie - czasem życie zaskakuje i powstaje problem. Czasem nawet microdawka zmienia nasze odruchy i zachowanie tak bardzo, ze nie da się przewidzieć reakcji.

Pozdrawiam

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

138 gramów marihuany znalazł na poddaszu 22-latka policyjny niuchacz

Włocławscy policjanci zatrzymali 22-latka, u którego na posesji zabezpieczyli ponad 138 gramów marihuany.
  • 4 / 1 / 0

13 marca 2018blackgoku pisze:
@up
Jak podzielić do 1ug? Roztworem? Czy w ogóle 1/100 blottera jest w jakikolwiek sposób aktywna?
Ja korzystałem z wody destylowanej blotter wkładałem do strzykawki 100ml i zaciągałem wodę 1ml=1mcg.
Co do aktywności 1mcg to jest to nieodczuwalne w żaden sposób, czy działało to jeszcze bardziej w tle ze względu na bardzo małą dawkę nie mam pojęcia. Z kolei 5mcg już było odczuwalne lekko w głowie w ten pozytywny sposób, dużo energii i bardziej kreatywny umysł nastawiony na rozwiązywanie problemów i co najważniejsze przynajmniej dla mnie nie było rozszerzonych źrenic jak przy 10mcg.
  • 139 / 25 / 0

DOC w microdosingu

Badania przeprowadzone na dawce 1 mg:
zdecydowanie za wysoka dawka jak na microdosing, działanie bardzo wyraźne, stonowane. Wszystkie cienie, zniekształcenia na sianach przyciągają uwagę, wszystko jest jak by inne i ciekawe. Odczucia działania dosyć silne.

Badania przeprowadzone na dawce 0,5 mg:
Wyraźne działanie odczuwalne, poprawa nastroju bardzo silna i czuje się działanie DOC. Dawka nadal wydaje się za wysoka jak na zasadę microdosingu. Odczucia podobne jak na gałce muszkatołowej lecz bez zamulenia. Poprawia relacje z otoczeniem, jest spokój ducha i pewność siebie. Nie jest to działanie zmieniające świadomość. DOC w ogóle jest dość trzeźwy a w takiej dawce wręcz jest tylko jak by przytuleniem i ociepleniem świadomości, która raczej nie ulega zmianie.

Możliwe jest zmniejszenie dawki, bo odpowiedz biologiczna na 500 mcg jest bardzo wyraźna. Zaznaczę też ze dawka została naprawdę bardzo dokładnie odmierzona dzięki bardzo dobrej wadze i rozcieńczeniu odczynnika w roztworze.

Na dzień dzisiejszy nie planuje dalszych badań nad micodosingiem DOC, bo planuje zbadać jak sie zdaje ciekawszą substancje pod tym względem 4-HO-MiPT.

Ma ktoś jakieś sugestie jakie dawkowanie w przypadku 4-HO-MiPT? :-)

Rozmawiałem przed chwilą z osobą, która przetestowała microdosing 6 mg 4-HO-MiPT i 3 mg 4-Fluoro-MPH. Wobec 4-Fluoro-MPH, była to dawka aktywna, ale na granicy progowej.

Osoba ta, określiła tą mieszankę jako najwartościowszą z wszystkich microdosingowych doświadczeń, przewyższając nawet microdosing na LSD.

Stan ten był bardzo delikatny, ale odczuwalny jako lekko odmienny, choć bardzo naturalny. Miał w sobie coś niezwykłego, jak by instynktowną otoczkę wyższej świadomości, która nadawała całości nowy wymiar myślenia i postrzegania. Stan idealny na twórcze myślenie czy rozmowy filozoficzne, zarazem bardzo zwiększyła sie koncentracja i otwartość na naukę czy myślenie. (zapewne duży wpływ na to odczucie ma 4-Fluoro-MPH, które słynie z takiej koncentracji i polecane jest do nauki. zarazem 3 mg odpowiada na odczucia naprawdę lekkiej stymulacji, porównywalnej do 300 mg kofeiny, choć na zdecydowanie głębszym poziomie odniesienia.)

scalono-v.
Użytkownik nieaktywny
  • 51 / 4 / 0

Myślicie czy taki microdosing LSD nie doprowadzi do uzależnienia psychicznego i czy będzie to zdrowe na dłuższą metę? Stosuje 10ug max kilka razy w tygodniu (zwykle dwa). Ostatnio coraz częściej oczekuję dni w, które biorę ze względu na dużo lepszy humor w te dni, łatwiej mi przetrawić siedzenie na zajęciach.

• 1017 / 96 / 0

Nie doprowadzi. Stosowałem miesiąc, co trzeci dzień 15ug. Obecnie od ponad miesiąca przerwa (poza jednym tripem, od dawna planowanym). Nie czuję się źle, nie czuję potrzeby wracania do tego mimo że świetnie zmniejszyło objawy depresji, dodawało motywacji i przeciwdziałało nieco stanom lękowym. Jeżeli kiedyś będzie taka potrzeba to wrócę do takiej formy suplementacji. Co do zdrowia nie wiem, samo LSD nie jest szkodliwe w większych dawkach, tak długo jak nie masz żadnych chorób psychicznych, nie bierzesz innych leków czy narkotyków to raczej nie ma się czym martwić. Mimo to dla pewności możesz skonsultować z ogarniętym lekarzem albo poszukać badań, wydaje mi się że przy narastającej popularności i "hajpie" na microdosing na zachodzie coś w tym kierunku ruszyło. Z raportów ludzi którzy to stosowali nie wynika że odczuli jakieś skutki uboczne poza pobudzeniem czy lekkim niepokojem przy pierwszych kilku dawkach. To taki paradoks o którym mówił chyba Fadiman w jednym wywiadzie, mniejsze dawki mają większe prawdopodobieństwo spowodować niepokój/lęk w stosunku do standardowych 100ug +.
  • 1099 / 24 / 0

lekkie uzaleznienie moze wystąpić, bo od wszystkiego mozna sie w jakims stopniu uzaleznic.

ale nie bralbym tego pod uwage tylko kontynuowal terapie microdosingu.
Użytkownik nieaktywny
  • 594 / 41 / 0

Uzależnienie pojawia się ze względu na pragnienie podtrzymywania psychodelicznego samopoczucia. Fani odmiennych stanów stanów świadomości, szczególnie tych psychodelicznych, zwyczajnie będą czuli się gorzej na trzeźwo niż pod wpływem. Aczkolwiek zaprzestanie spożywania DOC, po ponad 2 miesięcznym microdosingu (do 1,5mg na dzień) nie wywołuje spadku samopoczucia czy spadku motywacji do działania.
Odnośnie użyteczności danej substancji do microdosingu, to 4-HO-MiPT w porównaniu do DOC jest bezużyteczny. Szczególnie mając na uwadze zadowalającą sprawność działania w codziennych obowiązkach.

• 1017 / 96 / 0

4-HO-MiPT działa bardzo krótko. @kosmita80 - będziesz to brał pod jakieś specyficzne sytuacje? Planujesz więcej niż raz dziennie?
  • 139 / 25 / 0

@ChrisMoltisanti, osobiście nie prowadzę od pewnego czasu żadnych takich badań, ani tez nie na większych dawkach. Kilku moich przyjaciół nadal bada, tylko ze jeszcze nie zebrałem opisów tych doświadczeń.

Co do czasu działania 4-HO-MiPT w microdosingu, to odczuwalny wpływ wahał się miedzy 5-6 godzin. Potwierdza to 5 osób.

@zakriahh, dawka 1,5mg DOC, jest pełną dawką aktywną z pełnym spektrum działania. Nie można tego nazwać microdosingiem. W moich badaniach, jednoznacznie nie nazwał bym microdosingiem nawet 3x mniejszą dawkę 500mg. Znalazłem informacje, ze dawką progową dla DOC, jest około 300-350mg. Lecz nie prowadziłem z przyjaciółmi dalszych badań nad DOC. Bo odczucia nie były zbyt przyjemne, nic nie wnosiły, nie zostały zaklasyfikowane jako wartościowe.
Wróć do „Psychodeliki”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata