Microdosing

Dział dotyczący grzybów i roślin wykazujących działanie halucynogenne, psychodeliczne, lub dysocjacyjne.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Posty: 97 Strona 7 z 10
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 594 / 40 / 0


[mention]blackgoku[/mention] pytanie, czego oczekiwałeś :)
Ze sporą tolerancją 1/4 kartonika (~25ug-37,5ug) poprawia humor, ale w moim odczuciu, po wielu badaniach lepsze jest na robotę w domu niż w miejscu pracy. 7ug pewnie nie poczuł bym w najmniejszym stopniu.
Parę postów wyżej podałem co jest lepsze, jednak nie polecam ciągów, gdyż to bagno jest grząskie :old:
Rejestracja: 2012
  • 715 / 162 / 0


22 listopada 2017zakriahh pisze:
Bawię się w to i nie polecam dzielić jednego kartonika na tyle części - chyba, że faktycznie na 2-4 razy w miesiącu - jak najbardziej polecam.
Dlatego bo dozuję co drugi dzień i 1/4 kratki to minimum, aby czuć satysfakcjonujący psychodeliczny spokój. 1/8-1/9 (jakkolwiek zamierzasz to podzielić ;) ) w moim przypadku nie mam sensu, bo praktycznie nic nie czuję.
Dodam, że w użyciu mam też DOC i on o niebo lepiej sprawdza się do microdosingu i nie jeździ tak MOCNO po pęcherzu jak kartony.
Chyba macie problemy ze zrozumieniem czym jest microdosing, 1/4 kartona nie ma nic wspólnego z microdosingiem, nazwałbym to minidosingiem, przecież wtedy już wyraźnie czuć psychodeliczne efekty działania kartonika, a w micro chodzi o to, żeby nie było żadnych zauważalnych efektów psychodelicznych, ani wizualnych ani psychicznych.
Rozumiem, że ćpuński umysł podpowiada, że jak nie czuć jebnięcia, to nie działa, ale akurat w tej metodzie, a przynajmniej w jej założeniach chodziło o efekty takie jak zmniejszenie odczuwania negatywnych odczuć w ciągu dnia, zwiększenie produktywności, większa kreatywność w tworzeniu nie opierająca się w żaden sposób o psychodeliczny efekt.
Druga sprawa, jak już wcześniej zostało wspomniane, dzielenie kartona przy użyciu noża/nożyczek może skończyć się tym, że w jednym kawałku będzie 10ug a w drugim 25, kartoniki nie są zakraplane pojedynczo lecz cały arkusz jest zatapiany w roztworze, może zdarzyć się zatem, że w niektórych miejscach będzie więcej substancji a w niektórych mniej, z tego wynikają też różnice pomiędzy różnymi kartonikami, do odpowiedniego odmierzania tylko i wyłącznie rozpuszczenie kartonika w demineralizowanej wodzie i odmierzanie wolumetryczne.

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Żołnierze z bazy lotniczej w Dęblinie produkowali i handlowali narkotykami

Żołnierze z bazy lotniczej w Dęblinie handlowali narkotykami – ustaliła Żandarmeria Wojskowa. W sprawie zatrzymano kilkanaście osób. Podczas akcji przejęto również blisko 20 kg nielegalnego towaru...
Rejestracja: 2015
  • 2288 / 200 / 9


Ciekawe czy 50 mcg ETH-LAD będzie fajne.
Rejestracja: 2014
  • 3013 / 456 / 0


50ug raczej nie podchodzi pod mikrodosing. Ledwo Cię poklepie i będziesz czuł niedosyt. ETH-LAD nie nadaje się do mikrodozowania także ze względu na swoją nietrwałość.
Rejestracja: 2015
  • 2288 / 200 / 9


Mógłbyś szerzej? Pierwsza fala jest przyjemna.
Rejestracja: 2014
  • 3013 / 456 / 0


A już wziąłeś?
Rejestracja: 2015
  • 2288 / 200 / 9


Szczurowi dałem.
Rejestracja: 2016
  • 10 / / 0


Chciałbym się upewnić. Kartonik 100mcg LSD jak wrzuce do strzykawki z wodą destylowaną 100ml(taką jak do żelazka np czy inną?) to na jak długo powinienem to zostawić, żeby wszystko ładnie działało. Wystarczy wypić 10ml czy trzymać pod językiem?
Rejestracja: 2017
  • 2190 / 742 / 0


Ogólnie zarys pomysłu z Microdosingiem dotyczył tylko psychodelikow i aktywacji receptora
5-HT2C.
Z czasem zagadnienie ludzie poszerzyli w kierunku też innych substancji stymulantow czy depresantow, nawet dysocjantów.
Ogólnie zarys miałby taki stosujemy minimalne dawki , które nie wpływają na postrzeganie świata tylko dodają nam kreatywności ale i mają pomóc w stresie pourazowym, depresji , lekach np: fobiach społecznych i wychodzenie na prostą w życiu.
Np MDMA , LSD, Grzyby są obecnie najbardziej popularnymi substancjami do mikrodosingu.
Bardzo mała grupa mikrodosuje nawet amfetamine czy jej pochodne.
Pytanie tylko też rozbija się o to jak czyste są blottery i obecne roztwory danej substancji i czy można bez roztworu mikrodosowac np LSD lub cięższe substancje z serii x-NBxx .
Na ile obecny rynek na świecie jest pod tym względem dobry.
Dochodzi też jak niektóre przechowywać niektóre substancje.
Mikrodosing LSD roztwór:
https://youtu.be/MPAFah0iTDM
Rejestracja: 2018
  • 3 / / 0


Z mikrodozowaniem nie jest tak wcale łatwo trafić w swój punkt, przerabiałem dawki od 30mcg schodząc stopniowo niżej aż do 1mcg, na mnie najlepiej działa 4-5mcg, grunt to znaleźć dawkę dla siebie. Z ciekawości pójdę w ALD52 w microdosingu, podobno dobrze się do tego nadaje.
Posty: 97 Strona 7 z 10
Wróć do „Psychodeliki”
Na czacie siedzi 29 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości