Microdosing

Dział dotyczący grzybów i roślin wykazujących działanie halucynogenne, psychodeliczne, lub dysocjacyjne.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 44 / 7 / 0

Nie mam czasu na to aby przeznaczyć cały dzień na tripa. Nawet nie mam ochoty popadać w stan pomieszania zmysłów. Natomiast microdosing, nie koniecznie co 3 dni, ale 2-4 razy w miesiącu, mógłby okazać się świetnym sposobem na subtelne poszerzenie zmysłów i rozbicie monotonii pracy/nauki/codzienności. Nawet jeśli efekt graniczy w sile z placebo, to należy pamiętać że wiadomo iż psychodeliki placebo nie są. Nawet bardzo małe dawki oddziałują na receptory, co zostało udowodnione ponad wszelką wątpliwość ^^

Do badań zamierzam zastosować 1p-LSD, blotter 100ug, który wstępnie podzielę na 9 kawałków, co da około 11ug na kawałek. Dam znać jak idzie, a w miedzy czasie będę śledził wątek. Niektóre doniesienia są wartościowe i pozwalają wyrobić sobie wstępną ocenę ryzyka. Dzięki!
Użytkownik nieaktywny
  • 594 / 41 / 0

Bawię się w to i nie polecam dzielić jednego kartonika na tyle części - chyba, że faktycznie na 2-4 razy w miesiącu - jak najbardziej polecam.
Dlatego bo dozuję co drugi dzień i 1/4 kratki to minimum, aby czuć satysfakcjonujący psychodeliczny spokój. 1/8-1/9 (jakkolwiek zamierzasz to podzielić ;) ) w moim przypadku nie mam sensu, bo praktycznie nic nie czuję.
Dodam, że w użyciu mam też DOC i on o niebo lepiej sprawdza się do microdosingu i nie jeździ tak MOCNO po pęcherzu jak kartony.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Salon palenia marihuany “Consumption Lounge” wkrótce w Toronto

Obiekt ten, zwany byMinistry, będzie pełnił rolę ośrodka społeczności miłośników marihuany, łączącego żywność, napoje, design, zdrowie, wellness, sztukę i innowacje.
  • 44 / 7 / 0

Nie wiesz jak podzielić kwadrat na 9 równych kawałków? :D
Ja chcę podejść do tematu ostrożnie. Należę do osób które wyraźnie czują psychoaktywne działanie herbaty. Chciałbym coś właśnie o podobnej mocy co herbata, ale w zupełnie inną stronę. Stąd pomysł z microdosingiem.
  • 81 / 3 / 0

Chyba lepiej byłoby rozpuścić i podzielić płyn. Karton może przecież być nierówno nasączony.

Użytkownik nieaktywny
  • 594 / 41 / 0

23 listopada 2017Halcyon pisze:
Nie wiesz jak podzielić kwadrat na 9 równych kawałków? :D
Ja chcę podejść do tematu ostrożnie. Należę do osób które wyraźnie czują psychoaktywne działanie herbaty. Chciałbym coś właśnie o podobnej mocy co herbata, ale w zupełnie inną stronę. Stąd pomysł z microdosingiem.
Wiem jak podzielić, ale mimo wszystko jest to dość mała powierzchnia, aby robić tak gęsty podział :) Dochodzi też aspekt doznań i jak zauważył [mention]zombie_ritual[/mention] ewentualnego złego rozprowadzenia substancji na kartonie.
  • 44 / 7 / 0

Nie będę kupował jakichś gadżetów (pojemniki, strzykawki, płyny) żeby osiągnąć precyzję dawkowania rzędu ~1ug. Zdecydowałem się na kartonik ze względu na wygodę użycia i dodawanie kolejnych kroków przed aplikacją substancji nie wchodzi w grę.

Hmmm... koledzy mają cenne uwagi, ale dla takiego casualowego usera jak ja to przejaw badawczej nadgorliwości :D
  • 164 / 5 / 0

Ja podzieliłem karton na dawki po 10mcg albo 5 mcg. Raz zarzuciłem te koło 8mcg chyba i weszło poźno bo po 4h i taka bomba że nie ogarniałem a zacząłem własnie labolatoria z programowania. na szczęscie po kilkunastu minutach peak lekko zszedł i potem cisnąłem zadanka bardzo tak emocjonalnie bym ujął. poszedłem do łazienki sprawdzić oczy no i jakoś inaczej widziałem. ostrzej jakby. potem byłem na siłce z kumplem i fajny taki chillout. ogólnie dawka 5mg nawet fajnie podnosi samopoczucie, lepiej się słucha muzyki.
Innym razem wziąłem podobną ilość i nic.
  • 3952 / 705 / 2

Nie napisałeś co brałeś? Zwykłe LSD czy jakąś pochodną?
  • 164 / 5 / 0

brałem ALD-52
  • 3952 / 705 / 2

Brałem dzisiaj 25mg/2 czyli 12,5mg i nie wiem, ale chyba raczej spektakularnych efektów nie czuje.
Wróć do „Psychodeliki”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata