Michael Jackson - Hydromorfon

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 13 Strona 1 z 2
Rejestracja: 2008
  • 186 / 1 / 0


Ponoc MJ sie przekrecil na zawal serca a podaja jako przyczyne tego zawalu naduzwanie Hydromorfonu (Dilaudid) i przepracowanie. Pierwsze slysze, zeby opiat byl bezposrednia przyczyna zawalu. Czy ktos, kto to cpal by mogl sie wypowiedziec?

EDIT: Znalazlem tylko wypowiedzi timeless'a, ze to najlepsze cpanie...

 

Blu

Rejestracja: 2007
  • 2934 / 164 / 0


Opiaty z mocnym wejściem a do takich należy hydromorfon mogą powodować zawał kiedy dawka jest za duża a serce słabe.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Policjanci po służbie zlikwidowali plantacje konopi indyjskich

Gubińscy policjanci, przebywając w czasie wolnym od służby, ujawnili w lesie na terenie gminy Gubin uprawę krzewów przypominających konopie indyjskie.

 

Vai

Rejestracja: 2009
  • 79 / / 0


A po za tym domyślam się, że jak zaczyna mieć problemy z oddychaniem to serce też zaczyna Ci zapierdzielać, a deprecha oddechowa jaka jest po opiatach każdy wie. Tak mi się kojarzy jak kiedyś Maleńczuk mówił, że jest "ekskluzywnym menelem, ekskluzywnym ćpunem" i chyba tu mieliśmy kolejnego :D

 

Rejestracja: 2007
  • 913 / 11 / 0


http://www.youtube.com/watch?v=I8JQ97NujE8

Majkel napierdalał małe niebieskie, mówiłem, drag nie chciał wierzyć.

 

Rejestracja: 2006
  • 1157 / 11 / 0


Cholera wie co napierdal Majkel oprocz opio. Bral pewnie jeszcze antydepresanty, benzodiazepiny i hvj wie co jeszcze. Takie mieszanki bywaja niebezpieczne.

 

Rejestracja: 2006
  • 892 / 17 / 0


Do tego on nie jadł nic prawie, ważył 50 kg, miał anoreksję i był chory na toczeń. Setka wódki też pewnie by go przekręciła :).

 

Rejestracja: 2009
  • 121 / 3 / 0


Nie zupełnie; nie dostał zawału, tylko - według relacji jego osobistego lekarza - zasłabł i zaczął tracić oddech, co jest typowym objawem przedawkowania opiatów, a potem - w skutek niewłaściwie przeprowadzonej reanimacji - doszło do niedotlenienia i nieodwracalnego uszkodzenia mózgu, a co za tym idzie zatrzymania akcji serca i zgonu. Depresja oddechowa, to typowy objaw przedawkowania opiatów. Gdyby w porę została wezwana pomoc i został podany Naloxon, pewnie żyłby nadal. Ot, nieudolność lekarza, który go zatruł lekiem, potem nie umiejętnie reanimował i zmył się, a jak go w końcu aresztowano, stwierdził, że nic mu nie podał, w co wątpię. Wiadomo natomiast, że podczas sekcji zwłok znaleziono w żołądku Michaela masę tabletek uspokajających i przeciwdepresyjnych oraz ślady po wkłuciach na ciele. Był też ogólnie wniszczony i schorowany. Za parę tygodni, po dokładniejszych badaniach poznamy zresztą całą prawdę.

Generalnie był wrażliwym człowiekiem, zniszczyli go chciwi ludzie, stres związany ze sprawami sądowymi, odszkodowaniami i pomówieniami o pedofilie (chłopak, który ponoć miał być molestowany, przyznał się właśnie, że rodzice mu kazali tak ściemnić, aby wyłudzić kasę). Poza tym jak by nie patrzeć był artystą kontrowersyjnym, wielu wyśmiewało jego indywidualność. Przez to wszystko wpadł w nałóg który go wykończył i naprawdę szkoda. Nie jestem jakimś maniakiem Michaela, po prostu uważam, że był dobrym człowiekiem i wielki artysta. Szkoda, że ludzie go zniszczyli, bo mam sentyment do jego muzyki i pewnie, gdyby nie wydarzenia z ostatnich lat, żyłby nadal, koncertował i stworzył wiele zajebistych kawałków. Niestety, jakoś tak się dzieje, że największe gwiazdy umierają młodo... RIP [']
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2009 przez Gleba, łącznie zmieniany 3 razy.

 

Rejestracja: 2006
  • 1157 / 11 / 0


podczas sekcji zwłok znaleziono w żołądku Michaela masę tabletek uspokajających i przeciwdepresyjnych
Tak jak podejrzewalem. Jak mu znalezli tabletki w zoladku to znaczy, ze mu sie jeszcze nie wchlonely calkowicie, czyli musial ich zezrec troche. Mogla to byc proba samobojcza. Niestety udana.

 

Rejestracja: 2007
  • 754 / 21 / 0


Niestety, jakoś tak się dzieje, że największe gwiazdy umierają młodo... RIP [']
On miał kurwa 51 lat, połowa z tego forum tylu nie dożyje...

 

Rejestracja: 2009
  • 123 / / 0


a skad wiecie ze te ploty z wp to wogole prawda?

hehe smooth criminal
Posty: 13 Strona 1 z 2
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: abinek i 1 gość