Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 809 • Strona 77 z 81
  • 3259 / 153 / 0
@misspill czy mianseryna może być użyta zamiennie z mirtazapiną w słynnym kombo z wenlafaksyną? Z wartości Ki dla receptorów adrenergicznych wydaje się mnie, że tak.
Jeśli chcesz abym zwrócił uwagę na Twój post na forum i przeczytał go, napisz w jego treści " @Limitbreaker "
Jeśli masz pytanie, potrzebujesz pomocy, napisz do mnie na PW.
Jeśli Ci pomogłem, podaruj mi karmę. :)
  • 600 / 105 / 0
Może być, po prostu w stanach nie jest dostępna dlatego Stahl opisywał głównie połączenie z mirtą. Antagonizm re. alpha1 może stanowić pewien problem ale do innych receptorów ma większe powinowactwo od mirty.
"Głębia ziewa na powierzchni,
a powierzchnia okazuje się dnem głębi."
Stanisław Ignacy Witkiewicz
  • 3342 / 505 / 0
@Pan Cietrzew 69 No właśnie wczoraj przepołowiłem 30mg na 15mg i wrzuciłem 15mg, po gdzieś 30min trochę mnie zamuliło ale to przeszło po dosłownie 15min i byłem w stanie jak przed wrzuceniem 15mg, no to dorzuciłem kolejne 15mg z 100mg ketrelu i ledwo ledwo co pospałem kilka godzin.

No kurde, a pierwsze 7 dni zajebiście mi się spało.

Jeszcze będę próbował bo mam takie przemyślenie że DHC wpływało właśnie na te dziwne działanie miansy, bo po opio mi osobiście ciężko zasnąć. Dziś już DHC nie mam także biorę 30mg i najwyżej jeszcze dodam później (jakbym nie zasnął) ketrel 100mg.

A tak poza tym to wstaje mi się bardzo dobrze, nie mam takiego lęku porannego jak od dłuższego czasu miałem, i w czasie dnia jestem (mam wrażenie) wyciszony itp. Chyba działanie antydepresyjne u mnie coś coś tam działa na plus. Z tego właśnie się cieszę bo próbowałem sporo antydepresantów, a ten typowo nasenny to byłby cud jak będzie mnie usypiał (bez opio pod wieczór) i dodatkowo uspokajał w ciągu dnia. Jak narazie najlepszy antydepresant jaki stosowałem.
★ 𝘾𝘼𝙍𝘽𝙊𝙉 𝘽𝘼𝙎𝙀𝘿 𝙇𝙄𝙁𝙀𝙁𝙊𝙍𝙈𝙎
  • 36 / 2 / 0
Zaobserwowałem że u mnie niskie dawki do 15mg w ogóle nie mają działania nasennego. Zasypiam dopiero na dawce 30mg, ta dawka ścina z nóg bardzo szybko ale sen jest krótki 4-5 godzin. Najbardziej optymalną dawką nasenną jest dla mnie 45mg. Potrafię na niej spać nawet 2 razy dłużej niż na 30mg. Zdarza się spać nawet 10 godzin, lekkie poranne zamulenie mija po kawie. Dobrze śpię też na 60mg, około 8 godz, ale tu już pojawia się poranne rozdrażnienie. To taki paradoks, bo mówi się że małe dawki lepiej działają nasenne a u mnie dawki 45-60mg sprawdzają się nieporywnalnie lepiej.
  • 197 / 15 / 0
Ja aktualnie stosuje miansę z względu na mocne działanie na te receptory:

5-HT2A 1.6–55
5-HT2B 1.6–20
5-HT2C 0.63–6.5

Biorę aktualnie 60 mg, niestety przy takich dawkach nie jestem w stanie praktycznie spać, docelowo ma być 90-120 mg, przeskoczyłem z brania dawki 60 mg na noc na dzień, po 2 godzinach mocna senność po kolejnej godzinie mija, a na sen biorę amitryptylinę 50 mg i 10 mg relanium i dalej mam problem z snem, poczekam jakiś czas jeszcze może ten problem z snem się poprawi, a jak nie to dam sobie spokój. 

brał ktoś dawki z rzędu 60-90-120 mg jakieś opinie ?
  • 1907 / 470 / 0
Ja po 30-60mg jestem następną dobe przyjebany mułem tak, że nie mam sily nawet przy kompie siedzieć. Dlatego z miansy przeszedłem na mirtazapinę i jest dużo lepiej.
togheter the ants will conquer the elephant
:tabletki: :świnia:
  • 1 / / 0
najpierw 30mg i czekanie co bedzie, potem kolejne 30 mg ale pokruszone i jakos mega sennie nie bylo ale przyjemnie, mnie zolpiden nie rusza nawet, dzis wczesnie rano bo czuje sie naprawde niewyspana 30mg znowu zeby nie wstawac za wczesnie ale nic to nie dalo, skusic sie moze i posmakowac o wiele wieksza "aktywizujaca" dawke typu 100mg naraz lub wiecej?
  • 3342 / 505 / 0
Chcę pokombinować z tym lekiem ale w dzień, bo w nocy się sprawdza ale jak wchodzi mi ten lek to czuję się jakoś inaczej - w sensie lepiej, jakby mały błogostan, dlatego chcę spróbować w dzień ale tak aby nie było efektu nasennego.

Chciałem moją 30mg tabletkę przedzielić na pół i te 15mg w dzień spróbować ale coś wyczytałem że w większych dawkach aktywizuje... hmm 60mg spróbować ?
★ 𝘾𝘼𝙍𝘽𝙊𝙉 𝘽𝘼𝙎𝙀𝘿 𝙇𝙄𝙁𝙀𝙁𝙊𝙍𝙈𝙎
  • 3037 / 453 / 1
W dzień? Zmuli, i to pewnie solidnie na 2-3 godziny.

Mi lekarka raz rozpisala mianseryne z dzienna dawkę na 30-0-60
Ale i tak w dzień nie brałem więcej niż 15, bo to marnotrawstwo. Od aktywizacji są inne leki
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Dekokt z kota": Andrzej Sapkowski- Chrzest Ognia
http://www.forensicscience.pl/pfs/71_zuba.pdf
  • 1257 / 72 / 1
Warto dodać, że zawansowani lekomani muszą jak ja rozgryzać ten lek, bo szybciej się uwalnia.
action movie:gun:
ODPOWIEDZ
Posty: 809 • Strona 77 z 81
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.