Metylofenidat

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

Posty: 1249 Strona 119 z 125
Rejestracja: 2015
  • 332 / 48 / 0


Wszystko zależy od psychiatry, ja miałem dwa rodzaje. Pierwszy to taki który zgadzał się na własne pomysły co do leczenia (oczywiście z rozsądkiem) i taki który za chuja nie dopuszczał czegoś takiego że mogłem mieć własny pomysł na leczenie i propozycje jakie leki mógłbym brać. Ten pierwszy ostatecznie mi metylo przepisał na zaburzenia hiperkinetyczne, ale badań pod kątem takich zaburzeń i ADHD typowo specjalistycznych nie miałem. Potem dostałem zaświadczenie lekarskie, że mam zaburzenia hiperkinetyczne i lecze się Medikinetem i z tym mogłem chodzić już do zwykłego rodzinnego tylko po recepty. Wszystko zależy od psychiatry, twojej gadki i nastawienia. Przede wszystkim nie kozacz że ten lek jest taki i taki, że wiesz że ci pomoże i nie rób z siebie mądrzejszego od niego to wkońcu trafisz na takiego który da ci to czego oczekujesz.
Rejestracja: 2017
  • 126 / 6 / 0


ja swojemu psychiatrze podpowiedziałem że bym chciał metylofenidat i nic nie kłamałem, byłem u niego w innej sprawie niż po MPH ale przy okazji udało mi się i MPH wziąć tzn recepte na to

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Na ulicach Poznania pojawiły się rosyjskojęzyczne reklamy narkotyków

Jak informuje Radio Poznań, w stolicy Wielkopolski porozklejane są naklejki z kontaktami do dilerów. Wszystkie w języku rosyjskim.
Rejestracja: 2019
  • 75 / 7 / 0


Jak wygląda wasza dieta na MPH co suplementujecie podczas kuracji MPH
Rejestracja: 2010
  • 243 / 61 / 0


07 lutego 2019nCuX pisze:
Jak wygląda wasza dieta na MPH co suplementujecie podczas kuracji MPH
Nic. Jeśli stosuje się dawki terapeutyczne i nie ma problemu z jadłowstrętem, to nie istnieje żadna potrzeba dodatkowej suplementacji.

Co innego ćpanie MPH - ciągi, zarywane noce i długie okresy niejedzenia - ale wtedy zalecenia te same co w przypadku redukcji szkód przy stosowaniu innych stymulantów.
Rejestracja: 2019
  • 5 / / 0


Siema byłem dzisiaj u psycho i mi przepisał medikinet cr 10 mg/d. Co ciekawe, mówił, że wg najnowszych badań cr jest lepsze niż ir (nic takiego nigdzie nie widziałem), możliwe, że ściemniał. Mówił też, że Modafinil ma mocniejsze działanie niż MPH co też mnie trochę zaintrygowało. Mógłby ktoś doświadczony się do tego jakoś odnieść?
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 272 / 16 / 0


Czy próbując metylofenidatu i czując po nim uspokojenie czy innego stymulanta (amfa, koka) - oznacza to ze coś jest nie tak?
Rejestracja: 2019
  • 2 / 1 / 0


szanowni ćpuni i ćpunki
mam nadwagę, jaka dawka metylofenidatu spowoduje moje schudnięcie? obecnie biorę 18mg ER i nadal jestem pierdolonym grubasem
Rejestracja: 2010
  • 243 / 61 / 0


12 lutego 2019Dziwnykolo pisze:
Siema byłem dzisiaj u psycho i mi przepisał medikinet cr 10 mg/d. Co ciekawe, mówił, że wg najnowszych badań cr jest lepsze niż ir (nic takiego nigdzie nie widziałem), możliwe, że ściemniał. Mówił też, że Modafinil ma mocniejsze działanie niż MPH co też mnie trochę zaintrygowało. Mógłby ktoś doświadczony się do tego jakoś odnieść?
Plusy wersji CR względem IR to:
- mniejsze ryzyko pojawienia się uzależnienia, ochoty na dorzucanie
- lepszy efekt przeciwdepresyjny / terapeutyczny (oczywiście dotyczy osób, które faktycznie mają wskazania medyczne do terapii)
- nie musisz co chwila zarzucać dawki, bierzesz raz i działasz prawie cały dzień

Niestety Medikinet CR ma trochę słabo opracowany ten system stopniowego uwalniania - często daje się odczuć nierównomierność wchłaniania leku w czasie. Sporo osób ocenia, że Concerta jest lepszym lekiem pod tym względem - niestety Concerty nie ma w tak małych dawkach jak 10 mg (najmniejsza to 18).

Większość osób ocenia Modafinil jako słabszą substancję - jako coś między kofeiną a MPH.
Aczkolwiek indywidualna wrażliwość na konkretną substancję może się różnić.
12 lutego 2019DrYale pisze:
Czy próbując metylofenidatu i czując po nim uspokojenie czy innego stymulanta (amfa, koka) - oznacza to ze coś jest nie tak?
To akurat jest objaw typowy dla zaburzeń ADHD/ADD. Mnie wyraźnie uspokaja zarówno MPH jak i kofeina.
Rejestracja: 2019
  • 3 / / 0


TEST LABORATORYJNY - metylofenidat, Concerta - 54 miligramy (czerwone tabletki)

Przygotowanie: Obiekt przyjął tabletki z między innymi magnezem, witaminami B6 i B12 oraz potasem. Te 4 specyfiki obniżają efekty uboczne i zjazd, przynajmniej z moich eksperymentów w laboratorium. Obiekt również zjadł trochę przed testem.

14:50 - Obiekt testowy pogryzł jedną pigułkę metylofenidatu (Concerta 54 mg).

15:40 - Wjechała euforia jak skurwysyn, uśmiech na twarzy, śmianie się z niczego, chęć robienia wszystkiego, itd. Aczkolwiek obiekt testowy był leniwy, więc euforia bez speeda.

~16:00 - Po około 15 - 25 minutach eufori, zjazd do takiego stanu wyjebania i pustki w głowie. Brak euforii, ale też brak smutku, więc tak jakby normalnie + efekty uboczne ukazały się po zejściu euforii, mianowicie mrowienie (obiekt doznawał mrowienia na rękach) i duszności (taki ciężar na klacie przy oddychaniu, trzeba brać głębokie oddechy).

17:00 - Obiekt testowy już praktycznie nic nie czuje, jedyne co mu pozostało to taki dziwny stan jakby był lekko odrealizowany, mało myśli i efekty uboczne które powoli zanikają (mrowienie, ciężar na klatce przy oddychaniu).

18:00 - Obiekt testowy jest już praktycznie trzeźwy, zjazdu praktycznie nie odczuwa, aczkolwiek obiekt jest zmęczony i chyba idzie spać.


Podsumowując - Obiekt testowy nie poleca gryzienia Concerty, dużo efektów ubocznych po zjeździe z około 20 minutowej euforii i krótki czas działania. Mimo iż euforia była przyjemna, na pewno nie warta fatygowania się.

(Niedługo test w laboratorium, z tym samym specyfikiem, lecz bez gryzienia i z 2 pigułkami.)
Ostatnio zmieniony 15 lutego 2019 przez SmokuSenpai, łącznie zmieniany 2 razy.
Rejestracja: 2013
  • 549 / 80 / 0


Ta substancja nie nadaje się do ćpania!
Jak chcesz coś robić konstruktywnego to ogarnij dietę i suplementację. Wtedy możesz się brać za MPH. Jeśli chcesz się tylko naćpać to... też ogarnij dietę i suplementację, ale poszukaj innej substancji.
Posty: 1249 Strona 119 z 125
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości