Metoksetamina | Dział miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 539 Strona 54 z 54
Rejestracja: 2009
 • 1131 / 54 / 0

Znajoma przyjela 10mg 4-aco i 70 MXE w jednej pompce im i tez ja zamiotlo porzadnie. Ale raczej badtripowe klimaty, bo zezarla bo wybudzeniu sie caly listek benzo. Mysle, ze te 40 to rozsadna ilosc. Zsynchronizuj peaki (jak te 40mg MXE bedzie tez im to nie powinno byc problemu bo po prostu wklujesz sie jak grzyby beda szalec juz na dobre) skoro nieczulicy nie potrzebujesz i powinno byc satysfakcjonujaco.
Rejestracja: 2015
 • 50 / 3 / 0

Tym razem doustnie / podjęzykowo chcę brać.
Nie chcę tak w miejscu publicznym pokazywać się ze strzykawką ;)

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

19-letni Janusz płacił amfetaminą za mieszkanie?

19-letni Janusz S. jest podejrzany o posiadanie narkotyków i płacenie nimi za wynajmowane mieszkanie. Młody mężczyzna trafił do aresztu.
Rejestracja: 2013
 • 4 / / 0

Jestem praktycznie zachwycony mixem małych ilości MXE ze średnimi ilościami 3-FPH.

Donosowa droga aplikacji. Obie substancje połączone razem bezpośrednio w trakcie robienia kresek w jedną mieszaninę, następnie uformowane w zgrabną linię. Wciągnięte w takiej formie wydaje się zapobiegać pojawieniu się "kolmubijskiego kataru". Być może łagodzi ból wciągania 3-FPH w porównaniu do aplikacji 3F-Phenmetrazyny solo w nos (o ile dla kogoś jest to rzeczywiście bolesne).

Sniff (a właściwie snort...):
- 20mg MXE + 40mg 3FPH = wersja lite; jest ogar, koncentracja, motywacja, lekka dysocjacja i minimalna derealizacja (funkcjonowanie w otoczeniu staje się komfortowe)

- 30mg MXE + 60-80mg 3FPH = wersja "all inclusive"; ogarnięcie sytuacyjne nieco mniejsze, odczuwalny umiarkowany "bufor" pomiędzy nami, a rzeczywistością, lekki speed utrzymywany w ryzach i dający stabilną motywację, nienachalne skupienie na wykonywanej czynności

3-Fluro Fenmetrazyna na zagranicznych stronach jest zwykle nazywana 3-FPM. Przewinęło się tu gdzieś coś o Aspergerze, więc dodaje, że w moim wypadku dobrze się to z tym komponuje. Oby MXM (Metoksmetamina?) nadała się na zastępstwo w przyszłości.

UWAGA! Mieszanie stymulamntów z dysocjantami jest potencjalnie niebezpieczne i nie polecane. W ogóle nikogo do niczego nie zachęcam! ...na własną odpowiedzialność i takie tam! :old:
Rejestracja: 2015
 • 167 / 13 / 0

Kiedyś po ok. 30-40mg MXE wziąłem kilka buchów od kolegi (Po prostu nie zastanawiałem się co to jest, jakoś sobie uroiłem, że to mj). Faze...Zła i przedziwna. Jeszcze kilka buchów i maił bym badtripa ale trzymałem się, dysocjacja wydawała się potężna. Czułem się jak bym miał wypierdolić za chwile z własnego ciała. Złożenie jakiegokolwiek zdania było strasznie ciężkie i kompletny brak poczucia czasu. Mimo, że stałem na schodach ze znajomymi. Koleżanka która zrobiła to samo co ja, miała gorzej no i przez 30min siedziała na schodach i płakała. A ja starałem się ją trochę ogarnąć, a i jeszcze złożenie jakiegokolwiek zdania było strasznie ciężkie. Kanna zeszło, wszystko wróciło do normy.
Rejestracja: 2013
 • 144 / 1 / 0

metoksetamina i arypirazol : P
Rejestracja: 2015
Użytkownik nieaktywny
 • 18 / 2 / 0

Dla mnie najlepszy był mix 5mapb z MXE. Dożucone ok 15-20mg MXE w nos potęgowało wspaniale odczucia empatogenu.
Rejestracja: 2015
 • 2288 / 214 / 9

Probowalem ostatnio mixu mxm + kodeina. Wygladalo to tak ze bedac juz na fazie z mxm (ok. 30-40 mg) zarzucilem 300 mg kodeiny. Powiem tak ze nie podobalo mi sie to polaczenie. Nie wystapila euforia po kodeinie, obraz mi sie tylko rozmazal, czulem co prawda ciepelko ale jakos opiat nie mogl przebic sie przez dyso. Fazy nie wspolpracowaly ze soba tylko walczyly. Wole te substancje osobo.
Rejestracja: 2013
 • 221 / 13 / 0

scr pisze:
@Saard to mam zupełnie inne odczucia jeśli chodzi o miksowanie MXE z serotoninowymi bk (3-MMC, 4-MMC, 3,4-DMMC), mixy z 3-MMC oraz jeden mix z 3-MMC i 4-MMC to jedne z moich najciekaszych doświadczeń po MXE.
Wiesz, dużo zależy od sortu. Jak badałem miejscowe sorty to było inaczej niż jak te zakupione u vendorów. Równie dużo zależy od proporcji i tego na czym nam zależy (spid/euf/trip). Mnie po niektórych sortach bk serce chciało wyskoczyć i bałem się to łączyć z MXE. Z innymi sortami było niby lepiej, ale nie sądzę, by taki mix był dobry dla zdrowia :P
Rejestracja: 2010
 • 465 / 37 / 0

4-HO-MET + MXE w jednej pompce, domięśniowo. Jakieś przeciwskazania? Jakie proporcje?
Posty: 539 Strona 54 z 54
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość