Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 189 • Strona 19 z 19
  • 3277 / 161 / 0
01 stycznia 2023IGotHigh909 pisze:
Czyżby pchając się w przedłużoną masturbację i walenie gruchy łapami, nie bodźcujesz i uczysz mózgu, że jest to inny dotyk? Wiesz, że finalnie wystarczy niecały miesiąc, aby odczuć zmiany w mózg, który może zareagować na seks z waginą inaczej, niż na dotyk i masturbację własnymi rękoma?
Nie jest tak. Wkładając w to bliskość, cierpliwość, delikatność i uczucie właśnie uczysz się przeżywać bliskość, kindness i inne pozytywne uczucia. Uczysz ciało i umysł bliskości, akceptacji, dotyku, miłości, które przeżywa się kochając się z Kobietą. Nie należy być mechanicznym. Właśnie masturbując się w sposób przeze mnie podany zaczynasz dostrzegać jak mechanicznie podchodzisz do seksu, przyjemności, jak dążysz tylko do orgazmu i zaspokojenia pragnienia, a nie zwracasz uwagi na tu i teraz.

Dla najlepszych, najskuteczniejszych efektów takie ćwiczenie trzeba wykonywać kilka razy w tygodniu. Efekty widać wtedy już po pierwszym tygodniu - jeśli jesteś cięższym przypadkiem, to po dwóch tygodniach.
01 stycznia 2023starysteve pisze:
@Limitbreaker czyli coraz dłuższe walenie gruchy to metoda oświecona, a robienie tego samego ale z prawdziwą partnerką w trakcie seksu to metody króla Świeczka, starsze od samego Lwa-Starowicza? 😉
Odnośnie samej metody, którą opisałeś, to potwierdzam, że jest ona skuteczna, żeby lepiej kontrolować orgazm. Jest wręcz do tego stopnia skuteczna, że próbując tego samego z partnerką, plus jednak te rzeczy, o których napisałem, można dojść do poziomu seksu tantrycznego. Jednak pewnych rzeczy nie przeskoczysz, chyba, że pakując się w, dość ryzykowną, desensytyzację (o czym, jeśli dobrze zarozumiałem, m. in. pisał @IGotHigh909).
Nie wiem za bardzo, co to jest „edging”, ale z tego co pamiętam, to ta metoda w zdrowy sposób działała
po prostu przez ćwiczenie mięśni Kegla (w sumie o tym zapomniałem, jest to dość ciekawy temat i można sobie o nim poczytać, bo można to robić także na kilka innych sposobów) ale no właśnie, seksualność to jest skomplikowany temat i w ten sposób można przejść z problemu w problem. Zdrowiej moim zdaniem z kimś, ale może czegoś nie wiem, więc chętnie zaktualizuję wiedzę. Ja bym jednak poczekał, poćwiczył z partnerką i porozmawiał z lekarzem, a to potrakował jako bonus. 💁🏻‍♂️
Co?... Nie ;) Skąd wziąłeś ten wniosek!? :) Te metody wzajemnie się uzupełniają. Czas z partnerką pomoże w czasie "ze sobą" i vice versa.

W zupełności zgadzam się z tym, że można dojść do poziomu seksu tantrycznego, który zresztą jest wg mnie optymalnym doznawaniem seksu ;)

Moja metoda ma to do siebie, i dlatego się uzupełnia, ponieważ w seksie z partnerką stresujesz się swoim "performance". Oczywiście z fajną partnerką też można nad tym pracować, niemniej, again: ćwiczenia samemu i rozwój z partnerką uzupełniają się. Niedowiarkiom ( :* ) zachęcam spróbować i przekonać się na sobie. I partnerce, też będzie zadowolona :) Tymi podejściem i metodami można wyleczyć się z wielu konsekwencji seksu i masturbacji po narkotykach.
Jeśli chcesz abym zwrócił uwagę na Twój post na forum i przeczytał go, napisz w jego treści " @Limitbreaker "
Jeśli masz pytanie, potrzebujesz pomocy, napisz do mnie na PW.
Jeśli Ci pomogłem, podaruj mi karmę. :)
  • 2751 / 359 / 1011
@Limitbreaker Dzięki, bo ta odpowiedź w zupełności uzasadnia to o czym mówisz. Czym innym jest typowe mechaniczne zaspokajanie, a czym innym delikatny dotyk i nauka typowej bliskości) i to rozumiem.
Sprawy związane z forum? Kieruj bezpośrednio poprzez PM.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Potrzebujesz coś ode mnie w jakimś temacie? Użyj mention@deadmau5
  • 1223 / 467 / 0
Kupić temu wytryskowi zegarek, skąd on ma wiedzieć czy jest za wcześnie czy nie zdążył ? Potem zjebać i nauczyć punktualności.
  • 2751 / 359 / 1011
Nad tym trzeba pracować. Ktoś mi kiedyś powiedział, że metodą na wcześniejsze strzelanie z kapiszona jest masturbacja. No tak i poniekąd miał w tym racje. Masturbacja zasymuluje inne bodźce, a nasz kapiszon będzie na nie reagował, więc stymulacja łechtaczki nie będzie aż tak na niego działała. Ale czy to nie jest poniekąd popadanie z problemu w problem?
Sprawy związane z forum? Kieruj bezpośrednio poprzez PM.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Potrzebujesz coś ode mnie w jakimś temacie? Użyj mention@deadmau5
  • 531 / 221 / 0
Ja myślę podobnie jak kolega powyżej, trening trening trening czyni mistrza i robisz się długodystansowiec z czasem, cierpliwości. Pamiętam jak poznałem nową dziewczynę to pierwsze zabawy trwały bardzo krótko, byłem szybszy niż Usain Bolt. Za to z poprzednią laską z którą byłem ponad 5 lat i codzienny seks który mnie nudził już strasznie, stosunek przerywany trwał nawet 30 minut i dojść nie mogłem a nic nie brałem, żadnych wspomagaczy. Potem była przerwa od cipek, byłem sam przez 3 lata i jak poznałem obecną to znowu wyszedłem z wprawy i byłem sprinterem od nowa :)
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 2751 / 359 / 1011
To też kwestia bodźcowania. Seks z tą samą partnerką, jeżeli nie jest mieszany w jakieś zabawy w przebieranie, albo nowe bodźce, to stanie się nudny. Organizm i człowiek się po prostu przyzwyczaja.
Sprawy związane z forum? Kieruj bezpośrednio poprzez PM.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Potrzebujesz coś ode mnie w jakimś temacie? Użyj mention@deadmau5
  • 531 / 221 / 0
@IGotHigh909
Moja dziewczyna jest ode mnie starsza o 7 lat. Pamiętam pierwsze zbliżenie do niej, pierwsze macanko, a ona do mnie z tekstem : "Lubisz gadżety ?" = zamurowało mnie, pomyślałem : "kurwa.. co ja żem do domu sprowadził.." hahaha :D
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 2751 / 359 / 1011
Czyli masz odpowiedź na temat. Nowe konkretne bodźce fundują szybsze wytryski, bo stan podniecenia organizmu jest większy, następuje nowość. To samo z dymaniem. Częste spowoduje cięższe wytryski, a stagnacja i długie nietrzepanie kity + niekochanie się, spowoduje, że będzie chciał strzelić jak z armaty.
Sprawy związane z forum? Kieruj bezpośrednio poprzez PM.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Potrzebujesz coś ode mnie w jakimś temacie? Użyj mention@deadmau5
  • 1 / / 0
Kamagra jest dostępna w kilku różnych formach, w tym tabletkach, galaretce doustnej i tabletkach do żucia. Forma galaretowa doustna jest szczególnie popularna ze względu na swój szybszy czas rozpoczęcia, ponieważ może być wchłaniany szybciej niż tabletki. Popularne są również tabletki do żucia kamagra, ponieważ są łatwe do przełknięcia i mają przyjemny smak.
Więcej informacji jest tutaj : Kamagralek
ODPOWIEDZ
Posty: 189 • Strona 19 z 19
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.