Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 188 • Strona 18 z 19
  • 132 / 59 / 0
Rozmowa z partnerką to osobna kwestia, i nie mniej ważna, ja skupiłem się na fizjologii.
generalnie stres + napięte mięśnie + przyspieszony oddech = wcześniejszy wytrysk
Jebać
  • 2174 / 209 / 210
U mnie odwrotnie. Wszystko to co napisałeś, powoduje u mnie opóźnienie, a nie wcześniejszy.
deep mod
  • 471 / 151 / 0
Znaleźć se dupę na stałe i więcej ruchac plus dobre psychotropy (każdemu dobrane wg potrzeb) plus z wiekiem się wolniej spuszczasz.
Żadna filozofia.
  • 3 / / 0
Jestem w stałym związku, rozmawialiśmy nie mamy z tym problemy, nie chodzi że żadne że jej nie zaspokoje czy coś takiego, przerywany stosunek słabo co pomaga serio, jakoś po krysztale no kurwa jest zajebiscie i potrzebuje znaleźć czy coś innego też pomaga bo nie chce wdupcax tylko żeby się ruchac, prawie chyba wszystko już próbowałem
  • 471 / 151 / 0
Bierze tabletki? Czy przerywaniec na ryzykanta? Czy prezerwatywy? Może warto spróbować innej metody antykoncepcji. W sensie niektórym wolnej schodzi w gumie, a niektórzy dopiero rozluźniają się bez gumy, trzeba popróbować. Ile masz lat? To też ważne. Rozmawiałeś z lekarzem? Pisałem, że psychotropy pomagą, ale musisz sobie dobrać właściwe. Nie wiem nawet, czy Ty założyłeś ten wątek, ale problemy z wcześniejszym wytryskiem mogą być tylko odpryskiem (hehe) większych problemów psychicznych. Trzeba znaleźć powód, dlaczego po krysztale jest zajebiście, a nie szukać w prostej chemii i związkach przyczynowo-skutkowych z podstaw logiki, jeśli x to y. Kumasz.
  • 3259 / 153 / 0
Na przedwczesny wytrysk metodą jest ćwiczenie "edging" masturbując się bardzo powoli, zwiększając czas masturbacji do 10, 15, 20, aż do 30 minut, najlepiej bez orgazmu na koniec. Cierpliwe obserwowanie i uczenie się swojego podniecenia. Do tego obserwacja oddechu i panowanie nad nim. Większość metod podana w tym wątku jest słaba albo żadna. "pogódź się z tym", albo "czekaj aż będziesz stary" to jest żadna rada. Podobnie "znajdź stałego partnera" (nothing personal steve, akurat przeczytałem tylko te z tej strony). To nie jest rozwiązanie, tylko obejście problemu. Niestety to tylko pokazuje jak zacofani jesteśmy jako społeczeństwo pod kątem wiedzy o seksualności, oraz jej dostępności i swobody wymiany informacji.

Edging i powolną, przedłużaną masturbację polecałem kilku facetom i jest to najbardziej bezpośrednie rozwiązanie problemu, także pod kątem psychicznym, ponieważ podczas masturbacji w ten sposób wychodzą na wierzch problemy psychiczne w postaci rozpraszających myśli, odwodzących od masturbacji. Znajomi chwalili.
Jeśli chcesz abym zwrócił uwagę na Twój post na forum i przeczytał go, napisz w jego treści " @Limitbreaker "
Jeśli masz pytanie, potrzebujesz pomocy, napisz do mnie na PW.
Jeśli Ci pomogłem, podaruj mi karmę. :)
  • 2174 / 209 / 210
Czyżby pchając się w przedłużoną masturbację i walenie gruchy łapami, nie bodźcujesz i uczysz mózgu, że jest to inny dotyk? Wiesz, że finalnie wystarczy niecały miesiąc, aby odczuć zmiany w mózg, który może zareagować na seks z waginą inaczej, niż na dotyk i masturbację własnymi rękoma?
deep mod
  • 1965 / 368 / 0
No tak,ale "mechaniczny" aspekt ćwiczenia jak wytrzymać dłużej jest ten sam.
widzialem nieskonczonosc
  • 471 / 151 / 0
@Limitbreaker czyli coraz dłuższe walenie gruchy to metoda oświecona, a robienie tego samego ale z prawdziwą partnerką w trakcie seksu to metody króla Świeczka, starsze od samego Lwa-Starowicza? 😉
Odnośnie samej metody, którą opisałeś, to potwierdzam, że jest ona skuteczna, żeby lepiej kontrolować orgazm. Jest wręcz do tego stopnia skuteczna, że próbując tego samego z partnerką, plus jednak te rzeczy, o których napisałem, można dojść do poziomu seksu tantrycznego. Jednak pewnych rzeczy nie przeskoczysz, chyba, że pakując się w, dość ryzykowną, desensytyzację (o czym, jeśli dobrze zarozumiałem, m. in. pisał @IGotHigh909).
Nie wiem za bardzo, co to jest „edging”, ale z tego co pamiętam, to ta metoda w zdrowy sposób działała
po prostu przez ćwiczenie mięśni Kegla (w sumie o tym zapomniałem, jest to dość ciekawy temat i można sobie o nim poczytać, bo można to robić także na kilka innych sposobów) ale no właśnie, seksualność to jest skomplikowany temat i w ten sposób można przejść z problemu w problem. Zdrowiej moim zdaniem z kimś, ale może czegoś nie wiem, więc chętnie zaktualizuję wiedzę. Ja bym jednak poczekał, poćwiczył z partnerką i porozmawiał z lekarzem, a to potrakował jako bonus. 💁🏻‍♂️
  • 2174 / 209 / 210
Tak, tylko nie każdy z takim problemem chcę do partnerki wyskakiwać i tu rodzi się problem. Ja zrobiłbym to samo, porozmawiał z kobietą o problemie i wspólnie szukał rozwiązania. A już jak ktoś jest w stałym związku i wiąże z taką osobą przyszłość, to koniecznie. Przecież prędzej czy później i tak takie rzeczy wychodzą na jaw. Ja miałem odwrotny problem, bardzo musiałem się starać długo, aby dochodzić. Pomogło wyłączenie innych myśli i skupienie się na tym momencie, ale trwało to trochę i musiałem się tego nauczyć.
deep mod
ODPOWIEDZ
Posty: 188 • Strona 18 z 19
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.