Metoda na przedwczesny wytrysk?

Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 2288 / 198 / 9

alko ,GBL, a jak juz to nie pomoże to stima zajebać. Klefedrona jakiegos albo 4-FMA.
  • 34 / / 0

Ta GBL jest bardzo dobrą opcją na taką sprawę, naprawdę trzeba się namęczyć. Taki seks na gieblu to minimum 30minut :)

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Elblążanka oskarżyła MOPS o przyczynianie się do rozwoju alkoholizmu. Co na to Prezydent?

" Zagrożeniem tym jest alkoholizm jawnie wspierany ze strony MOPS, który przyznaje zasiłki osobom uzależnionym od alkoholu pomimo marnotrawienia tych środków na alkohol, co w kodeksie MOPS jest wyraźnie zakazane jednak praktykowane od lat."
Użytkownik nieaktywny
  • 39 / 1 / 0

Eh. Zamiast ćpać, to byś ćwiczył mięśnie Kegla. Albo masturbacja tuż przed seksem.
  • 98 / 2 / 0

Z ciekawości przeglądam ten wątek i mam wrażenie, że pomysły są mocno przekombinowane. (mam na myśli opiaty są ryzykowniejsze zdrowotnie, a do tego większość substancji niosłaby ryzyko w przypadku złapania)

A nie prościej SSRI? W szczególności paroksetyna? Ma to wypisane w efektach ubocznych, widziałem na necie, że nawet była oficjalnie przepisywana na przedwczesny wytrysk.

Na mnie (mam ją na depresję) akurat to poczułem... No dobra, ja umiarkowanie, a jeszcze mocniej partnerka. Jedyne ale, to to faktycznie działa, pierwszy raz jest dłuższy i fajniejszy, jak próbujemy drugi raz, to partnerka szczytuje, a ja mam jedynie równie erotyczne wrażenia, jakbym się ocierał o nią przez ileś warst ubrań.
  • 2 / / 0

siemanejro, stosował z Was ktoś środki na potencję z neta? bo się łamię czy próbować czy nie.. znalazłem jakieś syfy bez recepty w necie ale nie wiem jak to działa i czy to w ogóle działa.. /cut/ - źródła tutaj przykładowy syf :huh:
będę wdzięczny za porade czy kupić gotowce czy zrobić jakąś spoko mieszankę samemu..

Zakaz dyskusji o źródłach poza działem Sprzedawcy. Dział odblokuje ci się po napisaniu 30 postów - jj
  • 99 / 3 / 0

Na przedwczssny wytrysk to lekarze daja fluoksetyne I NIC WIECEJ.10-20 mg dziennie
  • 540 / 28 / 0

Wg mnie najbrdziej działąjace metody to ruchać laski a nie walić kompa przed kompem, ja jełśi nie mam akurat partnerki, albo jestem w delegacji albo męskim wyjeździe gdzieś gdzie są ciekawe miejsca tego typu to odwiedzam albo zamawiam kurwy, Tam to masz wyzwanie normalnie ona robi wszystko żebyś doszedł jak najszybcie, a ty żeby trwało to tyle ile ty chcesz.
Jełśi jakieś środki miał bym polecić to bezapelacyjnie GBL + jakiś tadalafil + jakiś stim i módl się żeby w ogóle udało Ci się dojsć i żeby ci fizycznie siłna to starczyło Wielokrotnie podawały się zawodowe prostytutki

Sem

Użytkownik zbanowany
  • 796 / 13 / 0

• 2697 / 3 / 0

Chuja, a nie antydepresanty.

GBL - the one & only.
  • 12 / / 0

Witam, dobrze na mnie działa dorażnie dapoksetyna, niestety trochę kosztuje i dostęp nienajlepszy. Można doraźnie stosować inne ssri? Typu paroksetyna bądź wanfleksyna, nie chodzi mi o ciągle stosowanie, tylko doraźne, tak jak dapoksetyny.
Wróć do „Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata