Metkatynon - Podanie dożylne, i.v.

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1457 / 114 / 1

kolorem bym sie nie sugerowal. a przynajmniej nie całkowicie. z doswiadczenia wiem, ze czasmi głebszy odcień żółtego nie ustepuje mocą od prawie przezroczystego. no ale ja p.o., moge się nie znac. Klepac klepie prawidłowo- od jasnego do sredniego. Roznica jest w zjezdzie. Te gorsze reakcje po przyjemnym locie funduja gorąco, bol głowy, ciśnienie w głowie.
  • 154 / 20 / 0

Wiecie może jaka jest +- wchłanialność podskórnie? Wiadomo, czasami się przypadkiem trochę zapoda i wypadałoby wiedzieć.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Łódź: 39 zatrutych dopalaczami tylko w tym miesiącu

W ubiegłym roku odnotowano o 33 % więcej zatruć dopalaczami niż w roku 2017 W tym miesiącu na oddział toksykologii z powodu ich zażycia trafiło już 39 osób.
  • 3796 / 416 / 11

Przecież to kurwa tak szczypie, że nie idzie wytrzymać. Tylko w żyłę, nie podskórnie, i nie domięśniowo kurwa !
Trochę tego syfu spróbuj zapodać pod skórę... Bąbel się zrobi, i ból taki że się zesrasz.
  • 375 / 29 / 0

ja akurat się zgadzam z londonem, szczypie niemiłosiernie nawet parę kropelek podanych podskórnie- jak np. wyskoczę z żyły
  • 154 / 20 / 0

Nie chcę podskórnie podawać celowo, ale czasami coś z iv może nie wyjść to lepiej wiedzieć, na ile się to wchłonęło. Chyba trochę mi się zapodało podskórnie i prawie wcale nie bolało, może chujowo przerobiłem, chociaż niby dobrze klepnęło.
  • 673 / 94 / 0

po nieudanych iv i na sile wciskanych podskorniakach zrobil mi sie mega ropien, to juz jakis czas temu bylo ale trzeba bylo pruc reke.
  • 375 / 29 / 0

mnie tak samo... promień 0,3 cm, i dziadostwo sie nie chce goić...
  • 744 / 28 / 0

Witam stare towarzystwo wczoraj znowu poczułem smak bensenhrlydu nie wiem jak to się pisze dwie nie udane inj w jednej udało mi sie wpuścić 8ml z 10ml drugi podobnie tyle ze jak w puszczalem to czułem jakby ktoś mi dłoń podpalił ale i tak wpuscilem całe dziś też sobie kupie a Co hehe oczywiście tylko wjazd był zero euforii ale to pewnie przez haloperidol

Myślałem ze po tak długiej przerwie żyłki sie naprawia ale niestety....
  • 154 / 20 / 0

21 sierpnia 2018Anabolik pisze:
Witam stare towarzystwo wczoraj znowu poczułem smak bensenhrlydu nie wiem jak to się pisze dwie nie udane inj w jednej udało mi sie wpuścić 8ml z 10ml drugi podobnie tyle ze jak w puszczalem to czułem jakby ktoś mi dłoń podpalił ale i tak wpuscilem całe dziś też sobie kupie a Co hehe oczywiście tylko wjazd był zero euforii ale to pewnie przez haloperidol

Myślałem ze po tak długiej przerwie żyłki sie naprawia ale niestety....
Może w tętnice trafiłeś?
  • 375 / 29 / 0

myślę, że wina tutaj nie w żyłach, tylko już w neuroprzekaźnikach, skoro sam wjazd poczułeś - domyślam się że poczułeś tylko i wyłącznie grzanie pseudoefedryny, skoro piszesz że po nie udanych iniekcjach. Tak w ogóle to mi się wydaję że za dużo ci tego wyszło w objętości (ml ); w sensie że mi do i.v wychodziło przeważnie 4-5 ml, a zalecane w przepisie jest 3-5 ml. co do pieczenia reki to też takie uczucie czułem kilka razy ale sam nie wiem od czego zależy - wydaje mi się że od złego wkłucia
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata