Metkatynon - Synteza (by innyodinnych)

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Re:

• 16 / / 0

21 kwietnia 2007Jackylhyde pisze:
Hej Kolego.
Hej Mistrzu, który przepis, może być bardziej wymagający i skomplikowany, polecasz na syntezę metkata z pseudoefedryny?
  • 445 / 35 / 0

02 września 2017Mefistofeles1945 pisze:
21 października 2012blondi0005 pisze:
Co jeśli pozostała na dnie czrna smolista substancja?
Należy zanieść substancje na najbliższy posterunek policji i zapytać co mogło pojsc nie tak. A tak szczerze to ja zawsze robie na cieplo energicznie mieszam i jest po pieciu minutach gites po tylu godzinach to jest uj nie kot.
lol... opowiedz mi o efektach jakie obserwujesz prócz... pobudzenia pseudoefką?

może kiedyś będzie Ci dane zapierdolić metkata syntezą na superkurwazimno, która trwa min 2 godziny ... wtedy nam może coś opowiesz o działaniu a póki co nie wprowadzaj gimbazy na zła drogę, że w 5 min zrobią narkotyk, jeden z najbardziej uzależniających jakie istnieją. pozdro.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Szczecin: aż 269 dzieci leczonych po zatruciach lekami i substancjami psychoaktywnymi w 2018 r.

269 dzieci było leczonych w klinice pediatrii i ostrych zatruć szpitala w szczecińskich Zdrojach w 2018 r. Liczba zatruć lekami i substancjami psychoaktywnymi spędza nam sen z powiek – powiedział w czwartek (14 lutego) kierownik kliniki.
  • 37 / 2 / 0

12 tabletek sudafedu rozpuszczono w 50 ml wody destylowanej. Ważąc przefiltrowany roztwór oraz pozostałości na filtrze, obliczono ilość wyekstrahowanej pseudoefedryny - 625 mg. Do roztworu dodano 250 mg KMnO4. W lodówce siedziało 8 godzin. Otrzymano jasną klarowną ciecz nad brązowo-czarnym osadem. Przefiltrowano i dodano 1 kroplę HCl. Papierek lakmusowy różowy. Zero krystalizacji po 10h. Co poszło nie tak?
  • 445 / 35 / 0

za malo hcl ? ... co robiłeś dalej po dodaniu hcl... jak krystalizowałeś?
  • 37 / 2 / 0

wg rhodium ph powinno oscylować w granicach 6, więc ilość raczej dobra. wylałem potem roztwór na blaszkę i położyłem lampkę, żeby woda szybciej wyparowała. kiedy masa stała się gęsta, zebrałem wszystko, rozsmarowałem. jeszcze raz i dosuszyłem. otrzymany proszek działał.
  • 445 / 35 / 0

polecam odczynniki tzw CZ.D.A - zawsze te pare % urtujesz.
  • 388 / 31 / 0

@314159 a krystalizacji nie przeprowadza się czasem w rozpuszczalniku? Z tego co czytam to wkropliłeś hcl do roztworu wodnego metkatynonu.
  • 37 / 2 / 0

tak, do roztworu wodnego. tak jest w przepisie rhodium. był tam jeszcze isopropanol, ale go nie dodaję, bo mam wystarczający sprzęt, żeby wartości odmierzać dokładnie.
  • 2 / / 0

Jak ogólnie oceniacie ten przepis ? Pytam, ponieważ nie widzę ani jednego posta, który by mówił że wszystko wychodzi tak jak powinno. Jak ten przepis ma się w porównaniu do metody jona ?
  • 24 / 1 / 0

Chciałbym spróbować donosowo, ale znalazłem tylko przepis na sól, a nie chce mi się bawić kwasami xd czy jest jakiś przepis na zasadę?
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata