Metkatynon - Przepis w 15 minut w 10 krokach

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1774 / 141 / 0

Ano właśnie, teraz już przeczytałem.
Użytkownik nieaktywny
  • 93 / 11 / 0

Mam dobry kontakt z dobrym chemikiem po studiach. Dziś będę pytał się go o metkata z perhydrolu i o ewentualne usunięcie jonów manganu z roztworu. Proszę o przejrzyste sformułowanie pytań do niego, bo sam z chemii jestem słaby. :D

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Handlarz narkotykami z darknetu przyznał się do wyprania bitcoinów wartych 19 mln

Niedawno jedna z osób zamieszanych w pranie brudnych pieniędzy, a konkretnie brudnych bitcoinów, pochodzących z działalności w Silk Road, Hugh Brian Haney, przyznał się do winy w związku z oskarżeniami wysuniętymi przez prokuratorów z południowego dystryktu Nowy Jork.
  • 716 / 80 / 1

05 lipca 2019frankoxdd pisze:
Mam dobry kontakt z dobrym chemikiem po studiach. Dziś będę pytał się go o metkata z perhydrolu i o ewentualne usunięcie jonów manganu z roztworu. Proszę o przejrzyste sformułowanie pytań do niego, bo sam z chemii jestem słaby. :D
:kreska: czekam na efekty

piłkarzem jest każdy ... kto gra w piłkę... a kto jest dobry w tę GRĘ wiadomo jak jest.
  • 542 / 44 / 0

@frankoxdd I jak? Chyba, że odkryłeś minutowy sposób na 50% wydajności kota bez manganu i nie chcesz się podzielić :lenny:
  • 716 / 80 / 1

29 lipca 2019RekreacyjnyHarry pisze:
@frankoxdd I jak? Chyba, że odkryłeś minutowy sposób na 50% wydajności kota bez manganu i nie chcesz się podzielić :lenny:
albo reakcja była tak zajebista... że już nie napisze...
  • 120 / 9 / 0

Zrobiłem idealnie według przepisu ale użyłem połowy acataru, połowy nadmanganianu i połowy octu, proporcje takie same, wyszedł lekko żółtawy płyn, mocno szczypał w kabel, musiałem podawać na kilka razy, o co chodzi? Druga partia robiona DOKŁADNIE tak samo tylko użyłem może z 0.4ml octu na 6 tab acataru, płyn przezroczysty, także piecze w kabel na dodatek mocniej, ktoś coś?
  • 716 / 80 / 1

quiz:
pyt 1. po co jest ocet w syntezie metkatynonu?
pyt 2. dlaczego "taka" a nie inna ilość octu jest potrzebne na "tyle" wody ?

-----

Sobie można czarować z dawką pseudoefki czy nadmanganianu potasu... ale proporcje octu trzeba zachować ( w stosunku do wody )- a najlepiej te proporcje badać papierkiem lakmusowym.
  • 1850 / 192 / 1

Duch, masz swój idealny odczyn dla reakcji? Ciekawy jestem. Ja ma stała proporcje woda/ ocet, czasami odchylenia 0.1-0.2 ml ale w zasadzie nie trafiłem nic wyraźnego
  • 716 / 80 / 1

Spróbuj tych proporcji dla metody dojapnej:

- nie korzystam z acataru
- na 35ml wody destylowanej dodaj 3.7ml dobrej jakości octu ( ryżowego? )

... tylko, że to nie jest "przepis w 15 minut" - dzięki nadmiarowi wody skutecznie spowalniamy reakcję do minimum godziny

--------------------

jeb - żyjecie? jest dobrze?

Scalono. taurinnn
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 41 uczestników Wejdź na czata