Metkatynon - Przepis w 15 minut w 10 krokach

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1774 / 137 / 0

Ano właśnie, teraz już przeczytałem.
  • 37 / 6 / 0

Mam dobry kontakt z dobrym chemikiem po studiach. Dziś będę pytał się go o metkata z perhydrolu i o ewentualne usunięcie jonów manganu z roztworu. Proszę o przejrzyste sformułowanie pytań do niego, bo sam z chemii jestem słaby. :D

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Leczenie uzależnionych od alkoholu może być przymusowe, ale z ograniczeniami

Sąd może zobowiązać uzależnionych do podjęcia terapii, ale nie wolno trzymać ich w szpitalu "pod kluczem". Okazuje się jednak, że niekiedy dochodzi do stosowania przymusu wobec osób, które powinny samodzielnie o sobie decydować.
  • 584 / 59 / 0

05 lipca 2019frankoxdd pisze:
Mam dobry kontakt z dobrym chemikiem po studiach. Dziś będę pytał się go o metkata z perhydrolu i o ewentualne usunięcie jonów manganu z roztworu. Proszę o przejrzyste sformułowanie pytań do niego, bo sam z chemii jestem słaby. :D
:kreska: czekam na efekty

piłkarzem jest każdy ... kto gra w piłkę... a kto jest dobry w tę GRĘ wiadomo jak jest.
  • 473 / 36 / 0

@frankoxdd I jak? Chyba, że odkryłeś minutowy sposób na 50% wydajności kota bez manganu i nie chcesz się podzielić :lenny:
  • 584 / 59 / 0

29 lipca 2019RekreacyjnyHarry pisze:
@frankoxdd I jak? Chyba, że odkryłeś minutowy sposób na 50% wydajności kota bez manganu i nie chcesz się podzielić :lenny:
albo reakcja była tak zajebista... że już nie napisze...
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata