Metkatynon - Przepis w 15 minut w 10 krokach

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

TMq

• 459 / 74 / 0

Kumpel walił nieprzefiltrowany w kabel i jakoś nic mu się nie stało. Oczywiście nie zachęcam do takiego sposobu, ale jednak.
  • 1794 / 152 / 0

Czyli co, jak dodam za dużo perhydrolu i wypiję takiego kota to wykituję?
Czy tu w grę wchodzi coś jeszcze?

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Heroina wraca. I nie chodzi tylko o "kryzys opioidowy"

Początek XXI wieku przyniósł ze sobą nostalgię za tym, co minęło. Projektanci modowi zapoczątkowali boom na szalone lata 90. i za ich przykładem również muzycy, dizajnerzy i inni artyści postanowili czerpać inspirację z tego kolorowego okresu. Nikt jednak nie spodziewał się, że swoją drugą młodość przeżywać będzie teraz również heroina.
  • 1999 / 236 / 1

Nie, nie wykitujesz.
  • 1794 / 152 / 0

No to ja nie wiem czemu stary praktyk nie poda tego przepisu tylko kokietuje - ja wiem, oczywiście, zgadza się ale nie mogę - jak nie przymierzając, jakaś cnotka niewydymka.
  • 517 / 98 / 0

19 czerwca 2019TMq pisze:
Kumpel walił nieprzefiltrowany w kabel i jakoś nic mu się nie stało.
A co miał się przekręcić 5 min po podaniu ? To z czasem wychodzi. Zapewne jednorazowo taki wybryk nie zakończy się manganizmem, jednak z całą pewnością mogę powiedzieć, że jego mózg nieźle oberwał .
  • 1117 / 199 / 4

19 czerwca 2019Dersu Uzala pisze:
19 czerwca 2019DuchPL pisze:
nikt nie pomyślał, że metodą z perhydrolem można się dosłownie zabić przy źle skopanej JEDNEJ syntezie?
Sporo debili poprzekręcało się waląc w kabel nieprzefiltrowany metkat i jakoś to ludzi nie odstrasza. Może w końcu podasz ten swój supertajny przepis? Wydaje mi się że większość ludzi jednak to pije.
mam wewnętrznego OMENa ... że każdy zgon z tej syntezy będzie moja winą

ludzie nie potrafią przyrządzić PRAWILNEGO kota z TAK PROSTEJ metody z nadmaganianem potasu... nie zachowując podstawy : temperatury oraz proporcji odczynników

juz widze te małolaty biegające z perhydrolem...

w skrócie http://www.medonet.pl/zdrowie,woda-utle ... 22816.html
  • 1999 / 236 / 1

He, sa świry co pili rr h2o2, jakoby dostarczając tlenu cząsteczkowego do organizmu, dzieki czemu mieli lepiej śmigać :D
Nigdy nie badalem "co by było gdyby wypić X ml H2O2 o X stężeniu..."
  • 1117 / 199 / 4

20 czerwca 2019Retrowirus pisze:
He, sa świry co pili rr h2o2, jakoby dostarczając tlenu cząsteczkowego do organizmu, dzieki czemu mieli lepiej śmigać :D
Nigdy nie badalem "co by było gdyby wypić X ml H2O2 o X stężeniu..."
ja badałem... wiele szczurów poległo...

TMq

• 459 / 74 / 0

19 czerwca 2019hyber123 pisze:
19 czerwca 2019TMq pisze:
Kumpel walił nieprzefiltrowany w kabel i jakoś nic mu się nie stało.
A co miał się przekręcić 5 min po podaniu ? To z czasem wychodzi. Zapewne jednorazowo taki wybryk nie zakończy się manganizmem, jednak z całą pewnością mogę powiedzieć, że jego mózg nieźle oberwał .
Odebrałem wcześniejszy wpis jakby ktoś myślał, że od razu się człowiek przekręci. Z manganizmem zdaję sobie sprawę.
  • 517 / 98 / 0

Jeżeli nie minęło co najmniej 5-10 lat odkąd walił w kanał nieprzefiltrowanego metkata i dalej nie ma żadnych objawów, to nie można pisać, że "nic mu się nie stało".
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 1486 uczestników Wejdź na czata