Metkatynon - Manganizm/zatrucie manganem

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 223 / 7 / 0

@Pan Cietrzew 69
Raczej mam w apteczce, zaraz zjem kilka tabletek, niestety potas i inne witaminy sie skonczyly, jutro kupie.
Jesteś w 100% przekonany, że to nie są objawy manganizmu? Troche jakos tak inaczej czuję tą noge, jakby delikatnie slabiej ale chodzę i trzymam równowage raczej bez problemu.
Miałem w swoim życiu już kilka dobrych ciągów iv na b-k (klefedron, mefedron, 3mmc), ale czegos takiego chyba nigdy nie czułem, przynajmniej nie pamiętam.
  • 332 / 38 / 0

Tak, manganizm daje inne objawy poza tym występuje razem z encefalopatią.

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Narkoprasówka (02.03.19)

Z kraju, z komendy, ze świata po naszemu i zagranicznemu...
  • 223 / 7 / 0

Dzięki, troche mnie uspokoiłeś.
Ale i tak póki co koniec z kotkiem.
  • 391 / 31 / 0

08 marca 2019mniemanolog pisze:
@hy@hyber123 , ile masz lat, jeżeli wolno spytać? Taką jedną typiarę znałem, koło trzydziestki, to to była masakra jakaś. By się komunikować, potrzebowała zeszytu i długopisu, a i tak strasznie bazgroliła. O samodzielnym chodzeniu też nie było mowy - ktoś ją musiał prowadzać zawsze bo by glebę zaliczała co krok. Ciekawe czy jej się coś cofnęło, czy żyje w ogóle. Smutny widok - dorosła kobieta, a jakby dziecko z porażaniem mózgowym, czy czymś.
mam 25 lat, w tym roku skończe 26

@Lokian : to raczej nie jest objaw manganizmu, zwyczajny skurcz, mnie jak pod koniec listopada 2017 tak skręcały łydki, że wyć mi się chciało.
  • 223 / 7 / 0

@hyber123

Hyber, tak z ciekawości zapytam bo szukałem już odpowiedzi na forum, ale nie udało mi się odnaleźć dokładnie sprecyzowanej, tylko takie ogólnikowe.

Jakie pierwsze objawy zatrucia zauważyłeś u siebie?
Jak szybko objawy postępowały?
Czy szybko po zauważeniu tych pierwszych objawów zdałeś sobie sprawę, że to jednak ostry manganizm?
Jak wygląda/wyglądała u Ciebie encefalopatia?

z góry dzięki za odp, pzdr

TMq

• 249 / 35 / 0

Można czymś zamienić nadmanganian by ominąć ten problem?
Jeszcze jedno pytanie jak z takiej bazy zrobić kryształ/proch? Atakować kwasem solnym?
  • 391 / 31 / 0

13 marca 2019Lokian pisze:

Jakie pierwsze objawy zatrucia zauważyłeś u siebie?
Jak szybko objawy postępowały?
Czy szybko po zauważeniu tych pierwszych objawów zdałeś sobie sprawę, że to jednak ostry manganizm?
Jak wygląda/wyglądała u Ciebie encefalopatia?

z góry dzięki za odp, pzdr
Na samym początku pierwsze objawy obserwowałem tylko po spożyciu większej ilości alkoholu, cieżej mi sie wchodziło po schodach ( menadżer zwróćił mi uwage że kuleje.(ja tak tego nie widziałem) i bełkotałem po wiekszej ilosci piwa, dalej hmm dziwnie mi się trzymało szczoteczke do zębów i inaczej myło zęby( w sensie chodzi o ruch rąk w jedną i drugą stronę ). Wiedziałem, że to od manganu ale i tak jebałem to dalej, myslalem ze jak tylko przestane walić to góra miesiąc i mi przejdzie.

Od początku października zaobserwowałem pierwsze jąkanie w aptece przy próbie powiedzenia na na na na na nadmanganian - ( później się wycwaniłem i mówiłem samo 'manganian'...) a 6 grudnia bylem już po diagnozie w szpitalu.

A o więcej szczegółów odsyłam jednak do moich postów, bo wszystko tam jest opisane, każde nawet najmniejsze odczucia i przemyślenia
  • 391 / 31 / 0

Skończyłem brać ten Nervoptim, ale jednak jeszcze nie rezygnuję z suplementacji kwasu alfa liponowego. Znalazłem za to inne tabletki, o wiele tańsze a w których jest więcej ( o 50 mg ) ów kwasu czyli 350 mg w jednej tabletce- ALFALIPON (niezła nazwa co nie :D ? jak kogoś ciekawi).(Podpowiem, że są lepsze do popijania(nie śmierdzą?) i są w kapsułkach więc i cipacza można zaaplikować dzieki nim xd ) Z nootropilu zszedłem do połowy tabletki czyli 600 mg na dzień jakoś ostatnio dziwnie na mnie działa tak jakby rozkojarzony jestem po nim.
  • 386 / 122 / 2

600 mg piracetamu nic ci nie pomoże, nawet 1200 potrafi być mało, zresztą to dawki dla zawodników wagi ultra-lekkiej. Próbowałeś podkręcać dawkę piracetamu tylko RANO i zaczekać ze 3 dni, żeby się załadowało?
  • 391 / 31 / 0

Ale ja już piracetam biorę od ponad roku, z początku brałem 2400 mg dziennie, co miał wspomóc to wydaję mi się, że już wspomógł. A teraz biorę go wyłącznie dlatego, że lepiej mi się po nim mówi i myśli. Biorę te połowę tabletki około godziny 10. Wczoraj wziąłem całość tak samo o 10, i czułem działanie do 18. Byłem wyraźnie jakiś flegmatyczny.
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata