Metkatynon - Manganizm/zatrucie manganem

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 354 / 25 / 0

@DuchPL czy metkat krystalizowany metodą by innyodinnych jest pozbawiony jonów manganu? Slyszalem, ze tak ale i tak wole sie upewnić. Nie wiesz może czy można użyc jakiegoś innego kwasu niż solny? spotkalem sie z opiniami, ze jedynie chlorowodorek jest trwaly, nie wiem co myslec.
  • 471 / 40 / 0

13 lutego 2019RekreacyjnyHarry pisze:
@DuchPL czy metkat krystalizowany metodą by innyodinnych jest pozbawiony jonów manganu? Slyszalem, ze tak ale i tak wole sie upewnić. Nie wiesz może czy można użyc jakiegoś innego kwasu niż solny? spotkalem sie z opiniami, ze jedynie chlorowodorek jest trwaly, nie wiem co myslec.
wg mnie - metkat robiony metoda "domową" w tym i metodą "innyodinnych" nigdy nie będzie pozbawiony jonów manganu.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Zatrzymany do policji: Tata dosypuje mi narkotyków do jedzenia

Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju tymczasowo aresztował 36-latka, podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków...
  • 354 / 25 / 0

DuchPL pisze:
13 lutego 2019RekreacyjnyHarry pisze:
wg mnie - metkat robiony metoda "domową" w tym i metodą "innyodinnych" nigdy nie będzie pozbawiony jonów manganu.
A to czemu? Jakim cudem maja zostac tam jony?
  • 471 / 40 / 0

chciałeś poznać moje zdanie - to Ci odpowiedziałem -
+ to nie temat o syntezie
  • 78 / 3 / 0

@hyber123
Siemka, znalazłem na necie "Kwas edetynowy EDTA , 600 mg, 100 Kapsułki" jest to te ustrojstwo które Ci pomaga?
Masz jeszcze jakieś pro-tipy? Póki co odstawiłem używki, biorę Piracetam, NSI-189, Magnez, piję wode z cytryną i miodem, zielona herbata do tego ziółka takie jak: Passiflora ziele, Shankhapushpi ziele, Melisa, Werbena cytrynowa do tego zaczynam ćwiczyć.
Z mojej strony mogę Ci gorąco polecić:
Passiflora ziele:
Spoiler:
Shankhapushpi ziele:
Spoiler:
Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i oczywiście trzymam kciuki :)
  • 354 / 25 / 0

[duchpl] Aha, już rozumiem, czyli poprostu chuja wiesz na ten temat a tylko zgadujesz? Dobra...
  • 392 / 31 / 0

14 lutego 2019Garbolix pisze:
@hyber123
Siemka, znalazłem na necie "Kwas edetynowy EDTA , 600 mg, 100 Kapsułki" jest to te ustrojstwo które Ci pomaga?
Masz jeszcze jakieś pro-tipy? Póki co odstawiłem używki, biorę Piracetam, NSI-189, Magnez, piję wode z cytryną i miodem, zielona herbata do tego ziółka takie jak: Passiflora ziele, Shankhapushpi ziele, Melisa, Werbena cytrynowa do tego zaczynam ćwiczyć.
Z mojej strony mogę Ci gorąco polecić:
Passiflora ziele:
Spoiler:
Shankhapushpi ziele:
Spoiler:
Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i oczywiście trzymam kciuki :)
kwas wersenowy** a dokładniej wersenian dwusodowy .Ja kupiłem na popularnym portalu aukcyjnym 100g za 7,99 zł i dawkowałem go 2-3 razy po 2g dziennie, tylko że z mojej strony polecam Ci Nervoptim ( który zawiera 300 mg kwasu alfa-liponowego ) który daje efekty z reka na sercu ci polecam bardziej na mnie działa niż EDTA. Rozumiem że zaobserwowałeś u siebie pierwsze objawy czy generalnie stosujesz doping mózgu ? A jak się czujesz ? w sensie w głowie - czujesz się otempiały, masz problemy z myśleniem ? z mojej strony również polecam Ci sok z buraków oraz migdały. No ale przedewszystkim ćwiczenia fizyczne.
  • 78 / 3 / 0

To tak, miałem długą przygodę z różnymi substancjami psychoaktywnymi w tym z metkatynon'em(i.v) w dodatku średnio oczyszczonym.
No i muszę się przyznać, że dość mocno podupadła moja inteligencja, pamięć, koncentracja, płynność wysławiania się, zrobiłem się niezdarny no i do tego doszła depresja.

Od jakiegoś czasu próbuję z tym walczyć w/w sposobami, a wczoraj natknąłem się na ten temat i Twoją historię i pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to "O KURWA!".
Złapałem lekką panikę w związku z tym i chce się jakoś ratować przed ewentualnymi konsekwencjami swoich czynów :)
  • 2 / / 0

Nie mogę znaleźć odpowiedzi na to pytanie. Po jakim konkretnie czasie/dawce nadmanganianu potasu następuje zatrucie? (T.j ile gramów, nie ważne w jakim czasie, udanej syntezie etc. można przyjąć) Jaka dawka w sumie jest dopuszczalna. Chodzi o czysty manganian potasu VII.
  • 392 / 31 / 0

No to dokładnie tak samo jak ja tylko, że mnie bardziej ujebało w kwestii chodzenia i mówienia czyli funckje motoryczne, a nie tak jak w Twoim przypadku funkcje poznawcze. Jest nadzieja, nie ma co się załamywać kup sobie Nervoptim - 22-28 zł w aptece, albo inne źródło kwasu alfa-liponowego ( ALA ), do tego witamina C i kwasy omega 3 i gwarantuje Ci, że po tygodniu poczujesz różnicę w myśleniu i ogólnie samopoczuciu. :)

A jaką dawkę masz tego nootropilu ?. A jak z chodzeniem i z równowagą ? byłeś u neurologa ?
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata