Metkatynon - działanie psychoaktywne

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 292 / 21 / 0

U mnie też działanie się zamyka w 30 minutach zwykle. Godziny jeszcze nie było
  • 1356 / 31 / 0

Ta, ale za pierwszym razem jak myślałem że mi wyszło hujowo i jeszcze połowe zmarnowałem to było o wiele mocniej..

Taki mam nieogar teraz na ćpanie mi ochota przeszła xd

Nom, więcej niż raz w tygodniu to tu sensu chyba nie ma

A, tym bardziej metkat jest dziwny, że po prostu nie wiem jak ale na fazie bym wpierdalał wszystko jak pojebany... To samo z piciem.

Jak można robić się głodny na stymulancie ja się pytam!

I w sumie to głupio że to czy się opłąca brać zależy od tego jak nam wyjdzie reakcja... Za pierwszym razem działało o wiele lepiej a zwała mniejsza. O tyle dobrze że zwała nie jest dopaminowa tylko taki kac bardziej.

Chyba że już mi się jakaś tolerka wyrobiła po pierwszych dwóch razach?

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Naukowcy wyleczyli szczury z uzależnienia od alkoholu

Chociaż leczenie wiązką laserową nie jest jeszcze gotowe, by stosować je u ludzi, to badacze twierdzą, że ​​identyfikacja odpowiedzialnych za głód alkoholowy neuronów otwiera drogę do opracowania skutecznych terapii leczenia uzależnienia od alkoholu.
  • 1356 / 31 / 0

Ale mnie coś piecze we łbie
  • 223 / 7 / 0

@Matrixar
A ty znowu walisz kota? XD
  • 1356 / 31 / 0

Niee, to jeszcze po nocce XD
Cholina mi sięchyba wypalalala

Ale w sumie na razie robiłem tylko trzy razy... Czekaj kurwa aż trzy razy
Spoiler:
A tak to musze jeszcze wykombinować czy się opłaca godzina fazy i później cały dzień gorszego humoru albo raczej kaca.
Przy kompletnym zestawie cząsteczek w organiźmie przy suplementacji podczas fazy być może.

No i jak mi wkońcu wyjdzie taki jak za pierwszym razem znowu co fajnie klepnie... Dlaczego za pierwszm razem wszystko najlepiej wychodzi : /
  • 223 / 7 / 0

Najgorsza synteza to była ta twoja ostatnia, gdzie dałeś duuużo za mało wody - straty ogromne.
Podejrzewam, że w tej pierwszej, problematycznej reakcji z cirrusem wody dałeś najwięcej (inaczej pewnie dużo ciężej byłoby filtrować), przemyśl to
  • 1356 / 31 / 0

No wlasnie wiem dlatego beke z tego mam. W tej pierwszej reakcji z cirrusem była cała szklanka wody i wymiana filtra z 5 razy, nie wspominając o tym ile razy musiałem to nabierać... No I zimne było na początku.

O tyle miałem szczescie że zurek plywal a cała masa syfu opadała na dno.
  • 4 / / 0

Orientujecie sie od kiedy kot jest na wykazie? Byl kiedyś sprzedawany gotowy jako RC?
  • 281 / 58 / 0

Orientuje się ktoś czy metkat wpływa jakoś na próg drgawkowy, a dokładnie czy go nie obniża?
  • 1356 / 31 / 0

Nie zauważyłem, a np po DXM potrafilem mieć takie drgawki że ja pierdole
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 90 uczestników Wejdź na czata