Metkatynon - działanie psychoaktywne

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 1581 Strona 150 z 159
Rejestracja: 2014
  • 1653 / 156 / 1


Koledzy- trzymajmy sie tematu. Tu piszemy o działaniu psychoaktywnym, wszystko co pasuje do knajpy, piszemy w knajpie :P
***
Ja potrafiłem sypać na oko, ale tylko gdy przechodziłem z tabletek. A jak już dłużej sypałem to coraz bardziej zapominałem ile to było w "matrycy" jak dusiłem tabsy.
Dlatego można raz czy dwa, ale na pewno nie ciagle.
***
Kiedys pisałem że kot pity mi wchodził 4 minuty, ale troche przesadziłem. Wtedy piłem z pepsi. Teraz z lipton icetea i czas subiektywny to 10 minut.
***
Niedługo zamierzam przetestowawć metodę Wintera doczyszczania kota. Relację zdam na pewno.
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 719 / 0


09 stycznia 2019london5 pisze:
ale ja nie mam ciśnienia takiego jak Zgienty na kolejnego kota.
Ja po i.v. miałem w chuj ciśnienie, po około jednej godzinie po strzale poleciałem do apteki po Acatar :tabletki: i kolejny strzał :strzykawka:

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Helikopter transmitujący wyścig Vuelta a Espana odkrył plantację konopi

Śmigłowiec używany do kręcenia ujęć z powietrza w czasie słynnego hiszpańskiego wyścigu kolarskiego Vuelta a Espana przypadkiem odkrył plantację konopi na dachu bloku w katalońskim mieście Igualada.
Rejestracja: 2011
  • 43 / 7 / 0


Tak to własnie działa: gotowanie kota -> strzał -> minuta "przyjemności" -> gonienie do apteki (chyba, że przewidziało się, że tak się skończy i zrobiło się wcześniej maraton po aptekach %-D). Dotyczy to oczywiście również innych pochodnych katynonu czy podobnie działających stymulantów. Ostatnimi czasy zauważyłem, że po strzale odczuwam coraz mniej przyjemności, a w głowie cały czas dominuje natarczywa myśl o następnym strzale. Tyczy się to również momentu przed oddaniem strzału, już w trakcie przygotowania mój mózg zaczyna świrować o kolejnym wlewie w kanał. Błędne koło w którym gonię za niedoścignionym króliczkiem... Trzeba w końcu się ogarnąć bo to doprawdy droga donikąd. :zombie:
Rejestracja: 2013
  • 84 / / 0


Siemka!

mam pewien problem. Walnąłem dzisiaj rano kota z 1paczki a później przepłuczkę i generalnie no jakoś tam było ale nie super i teraz czyli wieczorem stwierdziłem a ch.. jebnę 1paczkę z od razu zrobioną przepłuczką i sytuacja następująca - faza jest podobnie nie tak super więc dochodzę do wniosku napiję się kawy, to też stymulant. Ja prdl po co! kawa zabrała mi tylko resztkę euforii z kocura i zostało znane przyspieszenie oraz chęć jebnięcia kolejnej dawki. I teraz zaczyna być dziwnie uwaga!!! mija gdzieś godzina od walnięcia i wypicia kawy i zaczyna mi wchodzić jakby faza z metkata. Tak wali do głowy do ciepło, włosy dęba mi stają i ciarki mnie przechodzą.

Generalnie o co kaman, ma ktoś jakiś pomysł ? xD
Rejestracja: 2018
  • 368 / 42 / 0


Te ostatnie objawy pasują do działania pseudoefedryny ale mogę się mylić bo wziąłem ją raz I był to ostatni raz z tą substancją.
Rejestracja: 2012
  • 595 / 62 / 0


metkat uwrażliwa receptory dopaminowe i noradrenalinowe ... kawa podobnie... po nocy z kotem te receptory są nadal pobudzone - mocna kawa wtedy działa ciut inaczej. Psychicznie wydaje Ci się, że to metkat powraca, a to najzwyklejsze działanie kofeiny...
Rejestracja: 2018
  • 179 / 12 / 0


Ile utrzymuje się peak na i.v a kiedy pojawia się zejście? Zerowa tolerka.
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 719 / 0


@kalafior91
Peak i.v. trwa około 30 - 50 minut po mniej więcej 1,5 h pojawia się zejście i ciśnienie na kolejny strzał.
Rejestracja: 2018
  • 179 / 12 / 0


@UJebany
Robiłeś kota na zapas czy doraźnie na strzał? Chcę zrobić sobie kocura z całej paki i rozbić to na 3 pompki- każda ma po 5ml. Czyli teoretycznie ostania będzie użyta po około 5h. Kot wytrzyma tyle w temp pokojowej czy dopóki działa strzał pędzić kolejną porcję?

PS. na kocie iv idzie sprzątać w pokoju czy będę latać po całym domu i zagadywać współlokatorów?
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 719 / 0


@kalafior91
Zawsze robiłem kota doraźnie na strzał.Nie wiem ile wytrzyma w temperaturze pokojowej.

Zalezy jaki Tobie wyjdzie, czysty metkat to euforia i nie nachalne pobudzenie.Empatia tez występuję, ja po kocie, dzwoniłem do każdego, żeby pogadać. %-D
Posty: 1581 Strona 150 z 159
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość