Metkatynon - działanie psychoaktywne

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1460 / 115 / 1

Koledzy- trzymajmy sie tematu. Tu piszemy o działaniu psychoaktywnym, wszystko co pasuje do knajpy, piszemy w knajpie :P
Ja potrafiłem sypać na oko, ale tylko gdy przechodziłem z tabletek. A jak już dłużej sypałem to coraz bardziej zapominałem ile to było w "matrycy" jak dusiłem tabsy.
Dlatego można raz czy dwa, ale na pewno nie ciagle.
Kiedys pisałem że kot pity mi wchodził 4 minuty, ale troche przesadziłem. Wtedy piłem z pepsi. Teraz z lipton icetea i czas subiektywny to 10 minut.
Niedługo zamierzam przetestowawć metodę Wintera doczyszczania kota. Relację zdam na pewno.
  • 5692 / 442 / 0

09 stycznia 2019london5 pisze:
ale ja nie mam ciśnienia takiego jak Zgienty na kolejnego kota.
Ja po i.v. miałem w chuj ciśnienie, po około jednej godzinie po strzale poleciałem do apteki po Acatar :tabletki: i kolejny strzał :strzykawka:

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Odurzony narkotykami spacerował po krawędzi dachu

Mokotowscy wywiadowcy oraz strażacy zdjęli z budynku i zatrzymali mężczyznę, który spacerował po krawędzi dachu jednego z czteropiętrowych bloków mieszkalnych. 24-latek widząc, że w pobliżu są służby, zszedł na swój balkon i schował się w mieszkaniu. Szybko się okazało, że jego nieuzasadniona odwaga wynikała ze stanu, w jakim się znajdował.
  • 38 / 4 / 0

Tak to własnie działa: gotowanie kota -> strzał -> minuta "przyjemności" -> gonienie do apteki (chyba, że przewidziało się, że tak się skończy i zrobiło się wcześniej maraton po aptekach %-D). Dotyczy to oczywiście również innych pochodnych katynonu czy podobnie działających stymulantów. Ostatnimi czasy zauważyłem, że po strzale odczuwam coraz mniej przyjemności, a w głowie cały czas dominuje natarczywa myśl o następnym strzale. Tyczy się to również momentu przed oddaniem strzału, już w trakcie przygotowania mój mózg zaczyna świrować o kolejnym wlewie w kanał. Błędne koło w którym gonię za niedoścignionym króliczkiem... Trzeba w końcu się ogarnąć bo to doprawdy droga donikąd. :zombie:
  • 84 / / 0

Siemka!

mam pewien problem. Walnąłem dzisiaj rano kota z 1paczki a później przepłuczkę i generalnie no jakoś tam było ale nie super i teraz czyli wieczorem stwierdziłem a ch.. jebnę 1paczkę z od razu zrobioną przepłuczką i sytuacja następująca - faza jest podobnie nie tak super więc dochodzę do wniosku napiję się kawy, to też stymulant. Ja prdl po co! kawa zabrała mi tylko resztkę euforii z kocura i zostało znane przyspieszenie oraz chęć jebnięcia kolejnej dawki. I teraz zaczyna być dziwnie uwaga!!! mija gdzieś godzina od walnięcia i wypicia kawy i zaczyna mi wchodzić jakby faza z metkata. Tak wali do głowy do ciepło, włosy dęba mi stają i ciarki mnie przechodzą.

Generalnie o co kaman, ma ktoś jakiś pomysł ? xD
  • 291 / 33 / 0

Te ostatnie objawy pasują do działania pseudoefedryny ale mogę się mylić bo wziąłem ją raz I był to ostatni raz z tą substancją.
  • 447 / 36 / 0

metkat uwrażliwa receptory dopaminowe i noradrenalinowe ... kawa podobnie... po nocy z kotem te receptory są nadal pobudzone - mocna kawa wtedy działa ciut inaczej. Psychicznie wydaje Ci się, że to metkat powraca, a to najzwyklejsze działanie kofeiny...
  • 91 / 3 / 0

Ile utrzymuje się peak na i.v a kiedy pojawia się zejście? Zerowa tolerka.
  • 5692 / 442 / 0

@kalafior91
Peak i.v. trwa około 30 - 50 minut po mniej więcej 1,5 h pojawia się zejście i ciśnienie na kolejny strzał.
  • 91 / 3 / 0

@UJebany
Robiłeś kota na zapas czy doraźnie na strzał? Chcę zrobić sobie kocura z całej paki i rozbić to na 3 pompki- każda ma po 5ml. Czyli teoretycznie ostania będzie użyta po około 5h. Kot wytrzyma tyle w temp pokojowej czy dopóki działa strzał pędzić kolejną porcję?

PS. na kocie iv idzie sprzątać w pokoju czy będę latać po całym domu i zagadywać współlokatorów?
  • 5692 / 442 / 0

@kalafior91
Zawsze robiłem kota doraźnie na strzał.Nie wiem ile wytrzyma w temperaturze pokojowej.

Zalezy jaki Tobie wyjdzie, czysty metkat to euforia i nie nachalne pobudzenie.Empatia tez występuję, ja po kocie, dzwoniłem do każdego, żeby pogadać. %-D
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata