Metkatynon - działanie psychoaktywne

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1611 / 143 / 1

Zgodziłbym się. Mnie taki NEP pokarał na kardio lekko 2x bardziej od kota, jak nie wiecej
  • 4068 / 492 / 11

Kota długo nie waliłem.
Wczoraj z ziomkiem czmychneliśmy do piwnicy.
Tam kubeczki, butelka octu, wody itp.
Zrobiliśmy z dwóch paczek.
Mocny był.
Jedną walnęliśmy tam, druga na wynos.

Oparłem się o ścianę.
Przypał w chuj, konspira ktoś może wejść.
Strzelam, dociskam, wyciągam.
Kuurwa taka fala gorąca mnie przeszła, że myślałem że jednocześnie się zesrałem i zeszczałem, przez chwilę błogo stałem, przyciskając chusteczką dziurę po igle.
Dobry kot był.

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.
  • 281 / 58 / 0

O tak, metkat i.v to zajebista sprawa. Jak waliłem za pierwszym razem to z wrażenia zapomniałem docisnąć wacika do miejsca wkucia, przez co zrobił się paskudny siniak na całe przedramię. Ale i tak warto było. :>
  • 7241 / 705 / 0

Podbijam panowie.metkat i.v. to piękna sprawa - ten wjazd mmm... nagle wszystko się zmienia.Rozsadzająca euforia, gadatliwość.Tylko szkoda ze po i.v. tak szybko schodzi.
  • 4068 / 492 / 11

Podobno stimów nie lubisz...
Ja tam długo czuje działanie. Wjazd jest krótki, ale zostaje lekka euforia i stymulacja, niezbyt nachalna.
  • 281 / 58 / 0

metkat to w sumie bardziej euforiant niż typowy stymulant... euforia, czystość umysłu, klarowne myśli, ale nigdy nachalna stymulacja jak po władzie np.
  • 7241 / 705 / 0

Jak nam wyjdzie metkat z duza ilością p-efki to wtedy czujemy tego speeda, ale zgadzam sie.Po wykonaniu poprawienie kota w 80 % klasyfikujemy bardziej jako euforiat.

@london5
To za starych czasów jak mieszkałem w Polsce i wtedy waliłem wszystko co podpadło pod rękę ( zyle %-D )
  • 4068 / 492 / 11

Wjazd jest zajebiście przyjemny, ale ja nie mam ciśnienia takiego jak Zgienty na kolejnego kota.
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 24 / 0

W takich chwilach cieszę się, że mam okrutnie słabe żyły i nawet ratownikom medycznym udawało się dopiero za trzecim razem xDDDD

Ale zawsze ciekawiło mnie działanie skrystalizowanego kota. Ciekawe jakie toto ma wejście sniffem...
  • 405 / 34 / 0

no mnie wykończył metkat z powodu zajebistego ciśnienia i szybkość wykonywania reakcji ( przeważnie trawała ona od 15-20 minut) no i nie przestrzeganie najważniejszej zasady - nie sypać na oko a jako że mangan w prochu kosztuje o 4-5 zl mniej niż ten w tabletkach no i jest go o 2g więcej - no to jebałem jakieś pół na pół razy ten sypany... ale nie dużo wiecej sypałem- tylko że dla organizmu to i tak było za dużo.
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata