Metkatynon - działanie psychoaktywne

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1623 / 145 / 1

nie jest subtelny. na pewno. to juz 240 kody bym nazwał subtelną
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 24 / 0

Jak na ketona to spokojny jest :v

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Zjadł ponad 200 woreczków z kokainą. Zmarł podczas lotu

Podczas lotu do Tokio zmarł jeden z pasażerów boeinga 787. W jego żołądku i jelitach znaleziono ponad 200 woreczków z kokainą.
  • 7241 / 706 / 0

@up
Wszystko zależy od techniki zrobienia kota.Jak wyjdzie nam dużo p-efki to nie będzie taki spokojny.
Za to jak nam wyjdzie piękny roztwór to wtedy możemy mówić o spokojności.
  • 24 / 2 / 0

Dwa razy próbowałem doustnie z 1 paki, za pierwszym razem pierdoliłem się ponad 2 godziny, ale warto było. Zajebista euforia, pobudzenie fizyczne słabsze niż po władzie i czystość umysłu. Za drugim razem trochę na odpierdol było i chyba trochę się zjebało XD Polecam
  • 160 / 9 / 0

Mam pytanie.
Robiłem kota raz w życiu jakiś miesiąc temu. Wyszedł napewno dobry ale ja byłem wtedy przeziębiony. Wziąłem połowe z paki acataru i jedynie miałem mocny wjazd na serce bez żadnej euforii. Ogólnie źle się po tym czułem i prawie mdlałem.
Czy choroba mogła być tego przyczyną?
Chciałbym dać drugą szansę tej substancji na sylwestra. Zrobie znów synteze bardzo dokładnie z tą różnicą że jestem już w dobrej formie i nie jestem chory. Warto spróbować czy będzie jak za 1szym razem?
  • 1181 / 46 / 0

Różne czynniki mogły zadziałać. Ale jeśli miałeś tylko mocny wjazd na serce i nic więcej to jak dla mnie to opis działania pseudoefedryny, a nie metkata.
  • 7241 / 706 / 0

[mention]syluro[/mention]
Nie wyszedł Tobie dobry metkat, za dużo pseudefedryny .Następnym razem musisz go dopieścić . :flaszka:
  • 1 / / 0

Jezeli serducho wali to znaczy ze zostalo za duzo nie przereagowanej Metyloaminy
Jest ktos moze z Londynu ?
  • 3 / / 0

Jak już milion razy było napisane winna głównie jest nieprzereagowana pseudoefedryna, choć samemu ostatnio gotowałem i wyszedł zajebisty to i tak 5h męczyłem się żeby pójść spać z powodu walenia serducha.
  • 281 / 58 / 0

Potwierdzam, dobrze zrobiony metkat nie wjeżdża tak mocno na pikawę. Chociaż ciśnienie i puls podnosi, w końcu to stymulant.
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata