Metkatynon - działanie psychoaktywne

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik zbanowany
  • 595 / 70 / 0

tzn. jak?

może się strułeś jakimś produktem ubocznym syntezy?
  • 1738 / 132 / 0

weszło mu %-D

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

Brytyjczycy łączą seks z narkotykami częściej niż reszta Europy i mieszkańcy USA

Zgodnie z nowymi badaniami, w ciągu ostatniego roku obywatele Wielkiej Brytanii częściej niż pozostali Europejczycy lub osoby mieszkające w Stanach Zjednoczonych zażywali przed seksem narkotyki takie jak MDMA i kokaina.
  • 1178 / 46 / 0

Fajnie jest. Miło, ciepło, cały czas piszę. Empatia jak to po opio, brak zmuły :) Teraz spokojniej, ale i tak fajowo. Lepiej niż IV.
  • 6860 / 634 / 0

05 września 2018Demis pisze:
Lepiej niż IV.
Tutaj bym się nie zgodził, fakt, ze po i.v. krótsza faza, ale ten wjazd, mmm... wchodzi w dwie sekundy i nagle boom - euforia, empatia, do tego jakaś szybka muzyka elektroniczna a później kolejny strzał, można tak pociągnąć do 3-4 strzałów a później na sen indica i do łóżeczka spać a rano jak nowo narodzony ;]
  • 1178 / 46 / 0

Nie no fakt. Wejście po strzale nieporowynawalnie lepsze, ale całość trwa tak krótko, że jak dla mnie gra nie warta świeczki. Później działa jak dla mnie gorzej niż p.o.
Dla kilku minut takiej euforii wolę powolniejsze, acz prawie równie przyjemne działanie przez dłuższy czas.

Co dziwne iv mi na serce nie wchodzi. P.o. nawet zbyt mocno.

Do tego nie mam wprawy z kłuciem, a dorzutka kosmicznie ciśnie, i potem całe łapy mam pokłute (+drżenie rąk= uszkodzenia, siniaki itd).

Ale ogólnie nie będę się bawił. Za dużo roboty, a kot wychodzi od taki sobie, raz bomba, raz lekko podrapie.

Wolę benzo, alko i kodę :*)
  • 3 / / 0

Czemu to na mnie nie działa ?? Dziwne.. . Dziś z dwóch paczek poszło i ledwo coś czuję, synteza na pewno dobra bo kilka razy spierdolilem i wiem jak działa pseudoefka, co robię źle ? XD podanie doustne .
  • 1547 / 132 / 1

metabolitem kota jest pseudoeufka. Nie wiem z czego to wynika... Nawet jak byś zepsuł reakcję to by cię pefka wystrzeliła, jak by nie patrzec.
\powiem Ci tylko tyle- jak 2 paczki cie nie robią, to nie stawiaj na szali zdrowia, by stestować działanie trzech.
a po drugie- I tak się nie kalkuluje!
  • 68 / 3 / 0

Ile czasu gotowy metkat może stać zanim straci swoje właściwości? I jak go przechowywać?
  • 459 / 3 / 2

Obiło mi się o uszy że po 8 godzinach od syntezy metkatynon rozpada się do pseudoefedryny (oczywiście synteza domowym sposobem)

Uwielbiam kota, i jego wjazd i uczucie w którym jest Ci tak dobrze, że na samo wspomnienie niektórych zastrzyków przymykam oczy z przyjemności.

Gdy zajebałem 10 centów wcześniej na podkładzie z 600 mg DXM to praktycznie wszystkie ciekawe efekty dxmu zniknęły.

Za to branie SSRI (w moim przypadku) spowodowało że przy metkacie iv - praktycznie rzecz biorąc zwała nie występuje. Sam trip jest też bardzo przyjemny, dodatkowa serotonina w głowie działa naprawdę zbawiennie na ten stan. Polecam spróbować kota po wcześniejszym leczeniu SSRI, ja nie miałem najmniejszej zwały, a po przyćpaniu 3 strzałów z jednej paczki acataru, nie miałem też jakiegoś wielkiego ciśnienia na kolejne. SSRI działa cuda przy metkacie.
  • 3995 / 461 / 11

Moklobemid wielu poleca do mixów z metkatem. Podobno jaja urywa.
Sam nie testowałem.
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 92 uczestników Wejdź na czata