Metkatynon - działanie psychoaktywne

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1738 / 132 / 0

Pana Zuby oczywiście NIE POZDRAWIAM, ale jeśli chodzi o wydajność to załóżmy że w chałupniczych warunkach spada nam do 20%, pewnie metkat uzyskiwany przez rutyniarzy oscyluje wokół tej ilości. Mamy więc 144 mg metkata z paki Acataru, jest dobrze jak na domowej roboty narkotyk. Taka ilość jak ktoś rzadko to ćpa (raz na tydzień) i stosuje ekonomiczne metody podania - i. v. , p. r. - daje już nawet dobrą bombę.
  • 1178 / 46 / 0

U mnie spowodował halucynacje słuchowe i wizualne. Takie wykręcanie i błyszczenie przedmiotów :nuts: Nie ruszam już tego.

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Rozbita grupa mogła przemycić nawet 4 tony narkotyków

W wyniku żmudnego i długiego śledztwa ustalono, że zorganizowana grupa przestępcza w latach 2013 – 2017 przemycała narkotyki z Hiszpanii i Włoch do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Łotwy, Danii, Szwecji, Norwegii i Polski. Sprawa jest wielowątkowa i bardzo skomplikowana.
  • 1547 / 132 / 1

27 sierpnia 2018MrMagnificus pisze:
Czeslaw pisze:
Czeslaw pisze :

Niejaki Dariusz Zuba przeprowadził takie badania dla Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie, użył Sudafedu, Kalium Hypermanganicum (z Wrocławia) i ocet, firmy ze Sławącinka ( zakupiony w spożywczym!  ). Wyszła mu wydajność 24,5%, robił metodą z octem na ciepło. W produkcie końcowym oprócz metkatynonu stwierdził zawartość kwasu octowego, aldehydu benzoesowego i benzyloaminy.
Do poczytania na http://www.forensicscience.pl/pfs/71_zuba.pdf
Dzięki za pomoc.

Wyciągnijcie wnioski.
Pozdrawiam
https://www.youtube.com/watch?v=IrjizI0wsXU
  • 351 / 3 / 0

Ten przepis Zuby - zalewanie samym octem sproszkowanych tabletek, a potem zalewanie wodą - to z dupy trochę. Myślę (i czuję), że łączenie roztworów/sypanie sproszkowanego fioletu do rozp. w wodzie i occie tabletek ma o wiele większą wydajność, poza tym nie robił z acataru ;)
  • 2604 / 298 / 0

Pił ktoś kiedyś kota z cirussa bez filtracji ? chodzi mi o hardcore czyli zwykła brązowa ciecz. Sa tu tacy ? Mi się zdarzyło bez większej wiedzy nie mogłem przefiltrować cirrusa wodą (wiem z poradnika że robi się to inaczej ale nie mam dostępnych środków.

Faza jest, smak obrzydliwy aż czasem wymiotowałem, i czy jedno razowe i rzadkie takie picie może coś dopierdolić organizm.

Czytałem że byli tacy ochotnicy.
  • 1178 / 46 / 0

Każda ekstrakcja kota z nadmanganiamem potasu prędzej czy później może doprowadzić do opłakanych skutków, ale po jednym takim wypadku bym się nie przejmował :)

Dobrze, że przerobiłem IV 5 paczek w dwa 2 dni i już do tego nie wróciłem. Zatrucie manganem jak dla mnie nie jest warte świeczki.
  • 1178 / 46 / 0

Pytanie. Jestem drugi dzień na paroksetynie 20mg. Paro brałem jakoś o 8 rano dzisiaj. Znaczy wczoraj.

Istnieje jakieś niebezpieczeństwo przerobienia oralnie paczki acataru - kota.
Użytkownik zbanowany
  • 595 / 70 / 0

^up zabawnie wyglądają te posty jeden po drugim.

metkat nie wchodzi w interakcje z SSRI
  • 1178 / 46 / 0

05 września 2018MrMagnificus pisze:
^up zabawnie wyglądają te posty jeden po drugim.

metkat nie wchodzi w interakcje z SSRI
Fakt, dziwnie to zabrzmiało xD Ale byłem po benzo i jakoś nie zwróciłem uwagi na posta wyżej :D

Za to mam kilka pytań. Da się zrobić ekstrakcję na ciepło? ( Słaby dostęp do zamrażarki/lodówki - domownicy wiedzą, że lubię sobie coś upichcić. Tylko by woda zimna była+ temperatura na zewnątrz czyli poniżej 20 stopni.
Ewentualnie mogę na chwilę wrzucić do zamrażarki, a potem na zewnątrz wywalić - nie mam warunków dzisiaj.

PS. Czy nadają się sterylne kubki na mocz? ( Zakręcone, odkręcone). Plastik coś zmienia? A może miska z lodowatą wodą z kostkami lodu?

I ile nadmanganianu potasu na pake acataru? 400mg? 2ml octu?

Czy wypierdolić to do zamrażarki na 30-40 minut i czekać aż się rozmrozi?

Przydałby się taka odpowiedź na kota w ekstremalnych warunkach :D

PS. Wymieszany roztwór z acataru od razu wrzucać do zamrażarki czy od razu dolewać nadmanganianu potasu i dopiero działać?
  • 1178 / 46 / 0

Dziwny ten kot. Niby stymulant, a czuję się jak po opio!
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 102 uczestników Wejdź na czata