Metamfetamina - Waporyzacja, palenie

Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1184 / 3 / 0

Jakie jest porównanie apvp do meth waporyzowane.

Spaceruję właśnie po SR i ładnie te meth cristale wyglądają.......,...
  • 12 / / 0

Za bardzo kombinujecie..... 2butelki,dziurka,fifka,izolacja,popiół,woda, zapalarka benzin gasoline

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Pacjentka otrzymała zgodę na refundację leku na bazie konopi

Ministerstwo Zdrowia wydało zgodę na refundację leku na bazie medycznej marihuany pacjentce cierpiącej na algodystrofię nóg. Decyzja nastąpiła po wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego i wniosku Rzecznika Praw Obywatelskich.
  • 38 / / 0

jaś pisze:
Ojej, to SADZA. Jak paliłem z folii (bo tylko tak) to po wyczerpaniu substancji zostawała sadza, może być w ten sposób? Nie wiem... czarne coś.
Wierz mi,wiem na pewno,ze jesli zostaje sadza,wegiel,cokolwiek czarnego na folii,to matetrial byl ze zjebanej,albo raczej,nie do konca udanej syntezy,albo,co mniej prawdopodobne,przyzeniony.
  • 2322 / 357 / 0

• 2322 / 357 / 0

ehhh - skoro taka cisza w temacie, to muszę napisać, że choć moja przygoda z meth i paleniem trwa raptem kilka tygodni, to już wiem, że palenie to ZŁO !!! :gun: :-D W najczystszej postaci :)
Nabijasz, łapiesz buszki, pięknie wchodzi, kładziesz szkiełko gdzieś pod ręką, na biureczku, obok komputerka - coś tam podłubiesz.... za jakiś moment, za jakąś chwilkę, ręka sama łapie tą fajeczkę, druga zapalniczkę, i podgrzewasz..... podgrzewasz delikatnym płomieniem, delikatnym ale za to z mocą potężnie empiryczną, tą istną ambrozje, która lada moment, w postaci majestatycznych kłębów mlecznego dymu, wypełnia swoją mocą, każda komórkę twych płuc :))) I taki biedny i nieświadomy konsument, owego magicznego produktu, jak zaczął w piątek to skończył w niedziele w nocy.... a nie - sorry.... w poniedziałek :) :nuts:
Sniff jednak wychodzi ekonomiczniej, no i z drugiej strony, pierdolnięcie jest równie ciekawe :)
  • 68 / / 0

osobiscie raz probowalem waporyzacji i z 5-6 razy sniffowalem sniff o wiele bardziej mi sie podoba dluzej trzyma i fajniejsza faza po siffie rozkurwia mnie od srodka az czasem moze cos krzyknac hehe
  • 2322 / 357 / 0

na obecna chwile, najbardziej wydajna opcja to sniff i po nim zaraz jaranie. Sama waporyzacja przynajmniej dla mnie jest mało opłacalna. I jak na początku te meth pajpki mi sie strasznie podobały, tak teraz sypie na folie. Mniej sie marnuje - wrzucam malutki kawałek i gonie kropelkę az nic nie zostanie. W fifce, po jakimś czasie, jak już okopcona jest to nie widzę dokładnie ile tam jeszcze jest - czy został jakiś syf, niedopalona końcówka, czasem jak z płomieniem przegiąłem to ten przepalony osad gdzieś tam zostawał. I chuja trwałe są - trzy mi same z siebie pękły przy paleniu.
  • 1099 / 24 / 0

Tak samo jak przy alfie sniff i vapo jest najsensowniejsze.
  • 17 / 2 / 0

Może mi ktoś opisać jak jest po wapo ? Sniffa już nie raz ciągnąłem. Palenie daje efekt natychmiastowy to wiem. Ale jak jest ze zwałem ? Co z apetytem ? Jak długo trwa ?
  • 46 / / 0

Według mnie jak któś chce typowego rush'u to najlepiej iv odpowiednia dawke, vaporyzowanie w moim zdaniu ma wiecej minusów niz plusow a mam wprawy wiec w moim wypadku nie ma mowy o jakis osadach po vapie ( i czystość również zacna), ale ja i tak zawsze do vapa czy iv lubie se małego szczurka sniffem puśćic takie dopełnienie , przy iv poprostu lubie a przy "jaraniu" to obowiązkowo dla mnie inaczej jest nijako.
Ja nie polecam zęby strasznie lecą , płuca cierpią a jak ktoś nie pocwiczy na "sucho" vapo nawet na kofeinie (wiem że troche inne temperatury topnienia i wrzenia) to póżniej na srebrze/szkle zostaje wegiel a organizm nie dość że z mety juz cierpia to jeszcze z produktów ubocznych z zweglenia nie mówiąć o płucach które maja przydzielonego nowotwora na raty, pierd*** zostaje przy iv
Wróć do „Metamfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata