Meth pipe

Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1910 / 131 / 0

Ja kupiłem kilka sztuk na allegro, koło 5zł. Nazywało się to oil pipe. Zwykła okrągła bańka z dużą dziurką. Wtedy potrzebowałem lufki do DMT, więc to oczywiste, że musiały być na allegro i to w dobrej cenie do tego :)

Tu jest drogo, ale to co trzeba https://vaporshop.pl/pl/lufki/1194-oil- ... łówką.html
  • 4183 / 555 / 11

Do synt. kanna słabo się to nadaje.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Rozbito grupę handlarzy dopalaczami. „Mają na sumieniu co najmniej cztery osoby”

– Zatrzymaliśmy pięciu członków bardzo groźnej zorganizowanej grupy przestępczej, która na wielką skalę na terenie całego kraju handlowała dopalaczami, a wcześniej te dopalacze produkowała – poinformował minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.
Wróć do „Metamfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata