Dział poświęcony pozostałym substancjom, które nie znalazły miejsca w powyższych kategoriach – dział służyć ma łatwości nawigacji.
ODPOWIEDZ
Posty: 633 • Strona 64 z 64
  • 3527 / 36 / 0
Strangled Cat pisze:
Ps. Dobrze że zdelegalizowali to skurwysyństwo. pozdrawiam
Delegalizacja żadnej substancji nie jest dobra
  • 188 / 1 / 1
@up
Dokładnie. Jakby legislatorzy przestali bawić się w dziecinną politykę delegalizacji oraz penalizacji wszystkiego, to wiele z tych substancji tutaj wcale by nie powstało.
“Laziness grows on people; it begins in cobwebs and ends in iron chains”
  • 1358 / 45 / 0
Też jestem przeciwnikiem polityki delegalizycyjnej i uważam, że państwo nie powinno w żaden sposób regulować dostępu do narkotyków. Ale skoro jest jak jest, a efekty uboczne metedronu były dla mnie dość niepokojące to uznałem, że delegalizacja bk-PMMA ma jakieś plusy.
SESH
ODPOWIEDZ
Posty: 633 • Strona 64 z 64
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.