Metamfetamina - wątek ogólny

Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 147 / 5 / 4

i w pepikluftwaffe
  • 71 / 7 / 0

Siemanko. Do tej pory przypalałem tylko skuna. Dzisiaj kolega namówił mnie na ściechę piko. Bałem się, to mój pierwszy raz ze stymulantami. Miał przezroczysto-białe kryształki, które pokruszył. Wciągnąłem około 60-80mg. Po kilku sekundach strach przed substancją zniknął. Wpadła lekka euforia i strasznie dziwne uczucie oszołomienia. Po kilkunastu minutach nie mogłem usiedzieć w miejscu, ciągle nawijałem :D To było kilka minut po 20, teraz jestem już w domu i przed chwilą wpadła mi myśl, by dociągnąć :D Wreszcie zrozumiałem, co jest takiego fajnego w stymulantacb. Bardzo podoba mi się rozmowa z kimś, jest gładka, trochę za szybka. Oprócz tego co kilka minut (teraz rzadziej) przechodzą mnie bardzo przyjemne dreszcze na całym ciele. Ogólnie po zażyciu poczułem się lekki jak ptak, miałem miliom myśli na minutę, pisałem chwilę na telefonie, zaraz wstałem i poszedłem po picie i szklankę, ale zanim napiłem się minęło z 30mim, bo ciągle łapałem się za coś innego. Teraz dalej tak mam :D Pisałem z mnóstwem znajomych, ale oni poszli już spać. Myślę, że gdyby połączyć piko z mj, to byłaby mieszanka idealna, bo kocham orgazm po muzyce na mj, a pobudzenie podniosło by jakość fazy. Mile się zaskoczyłem tą substancją. Duże minusy to szybkie bicie serca (w ogóle nie sprawia to dyskomfortu) i to, że fiut jest tak mały, że z początku się wystraszyłem. Dobra tyle tego mordeczki, jak jakieś zdanie jest bezsensowne to wybaczcie, ale piszę szybciej niż pomyślę. Z fartem
P. S Towar jest chyba bardzo czysty, kolega bierze kilka razy w miesiącu i setka nie daje mu spać z 24h. Cena u jego dilla to 20 za 0.1 za 1g 200.

Edit: Jest 4:30, a mi dalej nie chce się spać :)

Scalono. misspill

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Illinois 11. stanem z legalną marihuaną

Podpis gubernatora J.B. Pritzkera złożony we wtorek przypieczętował historyczną decyzję stanowego Kongresu o legalizacji marihuany do celów rekreacyjnym w Illinois. Nowe prawo wejdzie w życie dopiero 1 stycznia 2020 roku.
  • 2354 / 362 / 0

Dzisiaj (26.06.2019) usłyszałem w radio, że w NL chyba w Rotterdamie przechwycono największą w Europie ever kontrabandę metamfetaminy - 2.5 tony ;) Podobno w jakimś magazynie/budynku w ścianie było zakamuflowane ;) Ładnie ktoś stracił po kieszeni... Choć pewnie obracający takimi ilościami i nawet tracąc takie ilości to nie zbiednieją z dnia na dzień ;)

EDIT: znalazłem linka nawet
https://www.dutchnews.nl/news/2019/06/d ... cret-room/
  • 282 / 12 / 6

spanboy .... welcome to Hell ;/
  • 663 / 113 / 0

Ten drag to wysłannik szatana jest. Zajebalem 0.2 i nie wierzę, że to aż tak wypierdala z kapci. Porobiony latalem kurwa cały tydzien. Na zwale to myślałem, że psychicznie kurwa nie wyrobie. meta wypierdala w kosmos. Ładują Cię w kabinę i jeb lecisz na kilka dni w kosmos i Cie nie ma poprostu. Euforia jest mega w huj zajebistsza lepsza niż na MDMA według mnie, jak dla mnie, to wogole inna bajka. Slowotok jest kurwa nie z tej ziemi. To co ja mówiłem to jest kurwa niemożliwe. Rymowalem dwie noce. Kiedyś jak będę miał wene napiszę coś więcej. Aplikowalem donosowo. Pizda życia. 5
  • 384 / 6 / 0

@spanboy po meth trzeźwiejesz z fazy po mj tak samo jak po alko.Jak już chcesz palić to polecam na zjeździe może pomoc to zasnąć ale i tak są na to raczej małe szanse
  • 100 / 6 / 0

14 lipca 2019QumilanceR pisze:
Ten drag to wysłannik szatana jest. Zajebalem 0.2 i nie wierzę, że to aż tak wypierdala z kapci
Wypierdala z kapci jak się weźmie 4 razy więcej niż powinno :halu:
  • 5 / / 0

Jak sądzicie po jakim czasie ładowania meth 0.2mg na tydzień mogą nastąpić zmiany w mózgu? To kwestia tygodni miesięcy czy lat? Zastanawiam się czy mozna bezpiecznie przez lata, okazyjnie mała kreskę przyjmować czy nie ma opcji? Jak czytam to pisza ludzie ze wala po 3 4 dni ciagiem a ja tylko jednodniowe akcje. Nie chciałbym cofnąć się w rozwoju i mieć problemy ze składaniem prostych zdań :)
  • 2514 / 518 / 0

Uważam, że pod warunkiem, że będziesz się ściśle stosował do swojej zasady, nie zauważysz zmiany nawet po latach. Zależy też jak czysty jest materiał. Bierz dużo wit. C przed każdym waleniem, 1g się przyda, ma działanie neuroprotekcyjne.
  • 5 / / 0

Ja nie przeginam nawet z mg bo nigdy nie mialem tak ze nie moglem zasnąć czy coś. Mała kreska w południe i humor fajny i normalnie spać ide.
Wróć do „Metamfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata