Metamfetamina - wątek ogólny

Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 157 / 10 / 0

Komus sie chyba pomylila feta z metafeta %-D
  • 10 / 1 / 0

Witam. Dzisiaj pierwszy raz bralem mete w krysztale poszlo ok 0.4g w nos i nie poczulem nic poza lekka stymulacja, towar jest dobry bo kolezanke porobila 2 razy mniejsza ilosc. Czy cos jest ze mna nie tak? (Przez ostatnie 3 dni bylem na fecie jesli to ma jakies znaczenie)

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Badania: kobiety uzależniają się łatwiej, przyczyną wahania hormonalne

Wahania hormonalne, których kobiety doświadczają podczas cyklu miesiączkowego, przyczyniają się do większej podatności na uzależnienie od narkotyków oraz większego prawdopodobieństwa nawrotu nałogu - wynika z badań opublikowanych w piśmie "Neuropsychopharmacology".
  • 173 / 26 / 0

amfetamina i metamfetamina działają na tej samej zasadzie, więc mają tolerancje krzyżową. Równie dobrze mogłeś przez te 3 dni brać metę zamiast amph. A amph to tak że przez 3 dni ciąg czy może że codziennie brałeś, ale nie cały czas?
  • 638 / 139 / 0

21 lutego 2019kacpergx pisze:
Witam. Dzisiaj pierwszy raz bralem mete w krysztale poszlo ok 0.4g w nos i nie poczulem nic poza lekka stymulacja, towar jest dobry bo kolezanke porobila 2 razy mniejsza ilosc. Czy cos jest ze mna nie tak? (Przez ostatnie 3 dni bylem na fecie jesli to ma jakies znaczenie)
chyba nie jest jednak dobry, skoro koleżankę porobiło a nie ostro wystrzeliło po 0,2g
15 lutego 2019KL4M4 pisze:
Siemaneczko ogólnie mam dziwną sytuacje. Lece sobie od pół roku z fuką co drugi dzień i ani razu nie miałem wyjebanych źrenic czy tzw. Zwała. Faza zawsze siada jak powinna, juz po 5 minutach od sniffu czuje wystrzał i przez dobre 3-4h mam konkret faze. No i wszystko fajnie ale dziwi mnie to że zawsze po takim furaniu wracam do domku tak 8h po sniffie jem normalnie kolacje i z trudem ale zasypiami normalnie. Z początku myslałem że to sprawka chujowego tematu ale nie. Probowalem w kilku różnych miastach Polski i za granicą. Za każdym razem to samo. Co do ilości jaką biore ? Zazwyczaj od 0.8 (na lekkie pobudzenie) do 2 (na imprezach). To że niemam takich negatywnych skutków bardzo mnie dziwi, lecz nie powiem ciesze sie z tego haha. I tu moje pytanie: czy ktoś z was też tak ma ? Od czego to zależy ?
0,8g na lekkie pobudzenie %-D %-D %-D
  • 10 / 1 / 0

21 lutego 2019NiebieskiLis pisze:
amfetamina i metamfetamina działają na tej samej zasadzie, więc mają tolerancje krzyżową. Równie dobrze mogłeś przez te 3 dni brać metę zamiast amph. A amph to tak że przez 3 dni ciąg czy może że codziennie brałeś, ale nie cały czas?
Nie caly czas ze 2 razy dziennie
  • 109 / 11 / 0

Metaamfetamina to inaczej lek Fervitin brany na skale masowa przez Niemcow w czasie 2 wojny swiatowej. meta to meta. Krysztal to krysztal.

Sem

• 796 / 13 / 0

pervitin a nie fervitin.
  • 92 / 6 / 0

Z toba moze nie, ale z towarem napewno :korposzczur:

Po takiej ilosci dobrej metki na jednego wegoza to bym chyba na ojomie skonczyl %-D
  • 88 / 13 / 0

23 marca 2019ZibiZibi pisze:

Z toba moze nie, ale z towarem napewno :korposzczur:

Po takiej ilosci dobrej metki na jednego wegoza to bym chyba na ojomie skonczyl %-D
Tak jak kolega wyżej mówi, po 0,4g na jednego szczura była by tylko ostra hipertermia, niewydolność nerek i SOR %-D
Dobra meta powinna wypierdalac w kosmos już od 0,05-0,1 na ładne kilkanaście godzin.
@kacpergx
Śmiem twierdzić ze „piko” które dostałeś koło piko nawet nie stało, a może tylko jakaś lipna mefka w worku po piko :korposzczur:
Wróć do „Metamfetamina”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata