Metamfetamina - wątek ogólny

Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 702 / 54 / 0

a-pvp to jest krolewna stim-parano
  • 132 / 4 / 0

No to chociaż tyle hehe
W co się zaopatrzyć na zejscie?
Clon? eti?

100mg sniffem bedzie ok chyba co?

Ile to naprawdę trZyma?
Bo czytałem i słyszałem naprawdę skrajne opinie na ten temat....

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Inwestujesz w konopie? Ten rynek wart jest miliardy

Medyczną marihuaną zainteresowało się wiele firm, głównie na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady. Rozwojowi branży zaczęły sprzyjać także nowe regulacje. Dzisiejszy rynek legalnej marihuany jest już wart miliardy dolarów, a spółki z tej branży są notowane na giełdach.
  • 103 / 6 / 0

24 lutego 2018Dzikidzik85 pisze:
No to chociaż tyle hehe
W co się zaopatrzyć na zejscie?
Clon? eti?

100mg sniffem bedzie ok chyba co?

Ile to naprawdę trZyma?
Bo czytałem i słyszałem naprawdę skrajne opinie na ten temat....
na zejscie sie w nic nie zaopatrzaj bo najprawdopodobniej go wcale nie bedzie. 100 mg sniffem dobrego nie zmieszanego ! piko to za duzo i 50 mg spokojnie wystarczy. Co do trzymania to ja przy sniffie takim 50mg powiedzmy o godzinie 18 jestem w stanie zasnac najwczesniej na nastepny dzien Kolo 14. Polecalbym sprawdzic na folii czy temat czysty, a w ogole odradzam to gowno
  • 132 / 4 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

To czarne to brudna folia Poprostu. Do materiału nic się napewno nie przedostalo
  • 43 / 6 / 1

Ładne kryształy :cool:

Wygląda na mocny materiał. Jak na pierwszy raz to też myślę, że 100mg to za dużo będzie. Raczej okolice 50mg powinny Cie wypier... z kapci :-D

PS. to jest 200mg?
  • 132 / 4 / 0

Tak 200 mg
  • 659 / 53 / 0

• 5 / / 0

Dzikidzik85 masz dobry temat, przynajmniej z wyglądu. Nawet jeśli masz doświadczenie ze stimami to 50mg wywali Cię na drugą stronę na spokojnie 12h.
Nie daj się ponieść i nie strzelaj wszystkiego co masz przez noc, bo ochota będzie wielka.
Kiedyś z ziomkami we trzech zrobiliśmy 0,4g w 4h i uwierz mi że to było przedawkowanie. W ogóle to myśleliśmy, że to jakieś cmc. Tak odkryliśmy własną tajemnicę Dolnego Śląska :-D
  • 438 / 32 / 0

Dlaczego ludzie wjebani w metę mają takie rany na ciele/twarzy? Drapią się w kółko czy co?

Ja kiedyś dwa razy spróbowałam piko i jakoś mnie nie ciągnie, za duży rozpierdol. Więc o co chodzi z tymi zadrapaniami? To jakiś element psychozy "po"?
  • 560 / 43 / 0

To objawy nerwicy, która nasila się pod wpływem - wtedy człowiek drapie się bez opamiętania do krwi. Nawet jak nie bierze to sporo się drapie, ma dziwne ruchy, napięcia mięśni.

(mówię tu na przykładzie osoby, którą znam)
Wróć do „Metamfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata