Metamfetamina - wątek ogólny

Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 702 / 52 / 0

a-pvp to jest krolewna stim-parano
  • 132 / 4 / 0

No to chociaż tyle hehe
W co się zaopatrzyć na zejscie?
Clon? eti?

100mg sniffem bedzie ok chyba co?

Ile to naprawdę trZyma?
Bo czytałem i słyszałem naprawdę skrajne opinie na ten temat....

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

Prowadził ciężarówkę pijąc alkohol. Miał prawie sześć promili

Przez blisko sześć kilometrów funkcjonariusze inspekcji transportu drogowego ścigali pijanego kierowcę ciężarówki. Kiedy go wreszcie zatrzymali, okazało się, że ma prawie sześć promili alkoholu w organizmie.
  • 97 / 6 / 0

24 lutego 2018Dzikidzik85 pisze:
No to chociaż tyle hehe
W co się zaopatrzyć na zejscie?
Clon? eti?

100mg sniffem bedzie ok chyba co?

Ile to naprawdę trZyma?
Bo czytałem i słyszałem naprawdę skrajne opinie na ten temat....
na zejscie sie w nic nie zaopatrzaj bo najprawdopodobniej go wcale nie bedzie. 100 mg sniffem dobrego nie zmieszanego ! piko to za duzo i 50 mg spokojnie wystarczy. Co do trzymania to ja przy sniffie takim 50mg powiedzmy o godzinie 18 jestem w stanie zasnac najwczesniej na nastepny dzien Kolo 14. Polecalbym sprawdzic na folii czy temat czysty, a w ogole odradzam to gowno
  • 132 / 4 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

To czarne to brudna folia Poprostu. Do materiału nic się napewno nie przedostalo
  • 43 / 6 / 1

Ładne kryształy :cool:

Wygląda na mocny materiał. Jak na pierwszy raz to też myślę, że 100mg to za dużo będzie. Raczej okolice 50mg powinny Cie wypier... z kapci :-D

PS. to jest 200mg?
  • 132 / 4 / 0

Tak 200 mg
  • 620 / 47 / 0

• 5 / / 0

Dzikidzik85 masz dobry temat, przynajmniej z wyglądu. Nawet jeśli masz doświadczenie ze stimami to 50mg wywali Cię na drugą stronę na spokojnie 12h.
Nie daj się ponieść i nie strzelaj wszystkiego co masz przez noc, bo ochota będzie wielka.
Kiedyś z ziomkami we trzech zrobiliśmy 0,4g w 4h i uwierz mi że to było przedawkowanie. W ogóle to myśleliśmy, że to jakieś cmc. Tak odkryliśmy własną tajemnicę Dolnego Śląska :-D
  • 424 / 30 / 0

Dlaczego ludzie wjebani w metę mają takie rany na ciele/twarzy? Drapią się w kółko czy co?

Ja kiedyś dwa razy spróbowałam piko i jakoś mnie nie ciągnie, za duży rozpierdol. Więc o co chodzi z tymi zadrapaniami? To jakiś element psychozy "po"?
  • 557 / 43 / 0

To objawy nerwicy, która nasila się pod wpływem - wtedy człowiek drapie się bez opamiętania do krwi. Nawet jak nie bierze to sporo się drapie, ma dziwne ruchy, napięcia mięśni.

(mówię tu na przykładzie osoby, którą znam)
Wróć do „Metamfetamina”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata