Metamfetamina - Dostępność w Polsce, identyfikacja substancji

Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 46 / 1 / 0

Mówicie, że w Ostrawie można dostać? Będę się musiał przejechać, nigdy tego nie brałem

WRB

Użytkownik nieaktywny
  • 735 / 29 / 0

To lepiej nie bierz... serio.

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

Polski symulator dilera narkotyków otrzymał wersję demo

Pod koniec stycznia rodzime studio Movie Games zapowiedziało Drug Dealer Simulator. Premiera niekonwencjonalnej symulacji ma mieć miejsce już niebawem, a tymczasem twórcy udostępniają wersję demonstracyjną tytułu.
Użytkownik nieaktywny
  • 276 / 3 / 0

nie polecam jechać do ostrawy(stodolnia)- wałek goni wałek, ale jak się już zdecydujesz, to dam Ci dobrą radę - najpierw dadzą Ci trochę na spróbę, i to będzie piko, potem jak będziesz chciał więcej- bo przekonasz się że dobry sort, dadzą Ci idealnie tak samo wyglądający cukier. Zawsze oglądnij dokładnie materiał, i włóż palec, i spróbuj tego, dobrze, że nie mam zaufania do nieznajomych ;)
  • 733 / 47 / 0

Jakieś sprawdzone źródełko w opolskim/slaskim/dolnoslaskim ktoś ma? Ewentualnie w Czechach tylko bez wałkojebców ? I jak ogólnie cenowo stoi meth w poszczególnych rejonach pl? Bo może za większa ilością będzie się opłacać jechać kawałek dalej nawet
  • 640 / 22 / 0

Czechy to stolica meth tam kupisz większą ilość za naprawdę dobrą cenę.Stosunkowo to bardziej opłacalne niż zamawianie z darkntu bo jesteśmy sąsiadami
  • 733 / 47 / 0

No ok ale chodzi mi o sprawdzone źródełko. Najlepiej w okolicy złotych gór, mikuvic, jesenika ale dalej też mogę się zapuścić
  • 389 / 23 / 7

synek odezwij sie prv cos m=chyba zaradzim
Użytkownik nieaktywny
  • 276 / 3 / 0

w jakie rejony teraz się lepiej wybrać? czeski cieszyn, czy może na stodolnie? W sumie to podjechałbym, żeby se przypomnieć jak to jest ;)
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

Witam dostałem takiego gieta od dila podobno to piko
fajnie słucha sie po tym muzyki ,po około 2h po spożyciu zaczeło mi byc bardzo zimno,a po 10h normalnie jadłem i mogłem isc spac.
https://zapodaj.net/images/b7132914b8e90.jpg
  • 288 / 15 / 6

mało szczegółów podałeś ... ile przyjąłeś , jaka tolerka , sniff,vapo ... ? masz porównanie z kimś , kto ten sam sort brał ? .
Ryż może ślicznie wyglądać a klepać wcale i w drugą stronę ... wyglądu może nie mieć a klepie jak powinien ...
Wróć do „Metamfetamina”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata