Metamfetamina - Dostępność w Polsce, identyfikacja substancji

Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 46 / / 0

Mówicie, że w Ostrawie można dostać? Będę się musiał przejechać, nigdy tego nie brałem

WRB

Użytkownik nieaktywny
  • 804 / 25 / 0

To lepiej nie bierz... serio.

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Naukowcy z UW odkryli nowy lek. Jest 5 tys. razy silniejszy od morfiny

Związek chemiczny, wykazujący właściwości przeciwbólowe 5 tys. razy skuteczniej od obecnie dostępnych najsilniejszych środków przeciwbólowych, opracowali naukowcy z Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego – poinformowała uczelnia.
Użytkownik nieaktywny
  • 276 / 3 / 0

nie polecam jechać do ostrawy(stodolnia)- wałek goni wałek, ale jak się już zdecydujesz, to dam Ci dobrą radę - najpierw dadzą Ci trochę na spróbę, i to będzie piko, potem jak będziesz chciał więcej- bo przekonasz się że dobry sort, dadzą Ci idealnie tak samo wyglądający cukier. Zawsze oglądnij dokładnie materiał, i włóż palec, i spróbuj tego, dobrze, że nie mam zaufania do nieznajomych ;)
  • 733 / 39 / 0

Jakieś sprawdzone źródełko w opolskim/slaskim/dolnoslaskim ktoś ma? Ewentualnie w Czechach tylko bez wałkojebców ? I jak ogólnie cenowo stoi meth w poszczególnych rejonach pl? Bo może za większa ilością będzie się opłacać jechać kawałek dalej nawet
  • 640 / 22 / 0

Czechy to stolica meth tam kupisz większą ilość za naprawdę dobrą cenę.Stosunkowo to bardziej opłacalne niż zamawianie z darkntu bo jesteśmy sąsiadami
  • 733 / 39 / 0

No ok ale chodzi mi o sprawdzone źródełko. Najlepiej w okolicy złotych gór, mikuvic, jesenika ale dalej też mogę się zapuścić
  • 382 / 22 / 7

synek odezwij sie prv cos m=chyba zaradzim
Użytkownik nieaktywny
  • 276 / 3 / 0

w jakie rejony teraz się lepiej wybrać? czeski cieszyn, czy może na stodolnie? W sumie to podjechałbym, żeby se przypomnieć jak to jest ;)
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

Witam dostałem takiego gieta od dila podobno to piko
fajnie słucha sie po tym muzyki ,po około 2h po spożyciu zaczeło mi byc bardzo zimno,a po 10h normalnie jadłem i mogłem isc spac.
https://zapodaj.net/images/b7132914b8e90.jpg
  • 279 / 12 / 6

mało szczegółów podałeś ... ile przyjąłeś , jaka tolerka , sniff,vapo ... ? masz porównanie z kimś , kto ten sam sort brał ? .
Ryż może ślicznie wyglądać a klepać wcale i w drugą stronę ... wyglądu może nie mieć a klepie jak powinien ...
Wróć do „Metamfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata